Skocz do zawartości

Pytanie do samców


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie umiem wyjść za bardzo poza swoje imaginacje. Jestem zamkniętym w sobie introwertykiem, a wyobrażam sobie siebie jako duszę towarzystwa. Oprócz tego wyobrażam sobie jeszcze przyjaciół, dziewczynę... i na wyobrażaniu sobie moje życie się kończy. Niedawno trafiłem na tą stronę, jeszcze do końca nie wiem o co biega.

 

Kolego, sugerowałbym przeniesienie Twojego postu, a przynajmniej jego części do działu "Przedstaw Się" i tym samym założenie przez Ciebie nowego tematu, bo trochę offtop zrobiłeś. Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakiś konkretny cel zbierania kasy to zbieraj.jezeli nie...to żyj tak zeby tobie było wygodnie.ja musiałem przewalutować wszystko co dotyczy kasy.raz jest raz jej niema,wazne zeby było co do michy włozyć i opłacic jaskinie :D

 

Nie wystarczy olać tematu "kasy"?

 

Ja to bym chcial pracowac dla siebie w tym sensie zeby nikt mi nad lbem nie stal i nie mowil co i jak...Ale do tego potrzebna jest pasja badz znajomosc swoich predyspozycji, dzieki czemu na podstawie talentów można iść w danym kierunku. Niestety na dzien dzisejszy mam założone homonto :)

 

Co rozumiesz w tym kontekście pod słowem "homonto"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.