Skocz do zawartości

Wyciąganie z portalu randkowego "niedostępnych" kobiet.


RockwellB1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, OdważnyZdobywca napisał:

Z wyglądu najgorszy też nie byłem (ale do modela daleko). Wprawdzie docierałem do etapu, że były zainteresowane, ale nadal nic nie robiłem, więc w końcu dawały za wygraną. Za długo przeciągałem. 

Miałem to samo.
Olewałem takie coś.
Nie lubię gdy kobieta mnie zdobywa. tfu

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2018 o 16:29, Mr. X napisał:

Nie jestem żadnym ekspertem w tym temacie lecz chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że tzw "Atencjuszki" mają już tych komplementów po dziurki w nosie i najwięcej w mojej opinii ugracie, gdy będziecie rozmawiali jak równy z równym pomimo dzielącej Was atrakcyjności itp.

Moją najlepszą pannę, trenerka fitnessu, zawody itd, bzykałem 3x dziennie i było mi mało (31 lat mam), wyrwałem dlatego, że chyba się zakolegowałem z nią (wspólne tematy o siłce itd, w sumie to ją wykorzystywałem do radzenia mi co i jak ćwiczyć :D, zero pierdololo typowo uwodzicielskiego), na pierwszym spotkaniu to nawet dotknąć się nie dała, sztywniara. Po dwóch tygodniach na drugim już na noc została po wspólnej wycieczce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.