Jump to content

RockwellB1

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  51.00 PLN 

Community Reputation

446 Świetna

About RockwellB1

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

2,466 profile views
 1. TL;DR bo się spieszę ale... Ten pierwszy dialog za długi... Ja mówię, że Ci się wydaje i zmieniam temat. Wciąganie się w taką dyskusje na argumenty z kobietą jest kompletnie bezcelowe. Czy był to shit test? Mógł. Tłumaczeniem się nie zdajesz. Może testować Twoje reakcje np. czy jesteś silny, czy dasz się wciągnąć w dialog i jeszcze na końcu może powiesz: kochanie proszę nie denerwuj się. Nigdy nie tłumacz się kobiecie. Odpowiadaj zwięźle a jak będzie Cię często zasypywać takimi pytaniami to ją opierdol - Ty będziesz mieć sprawę z głowy a ona emocje. I tyle.
 2. Witajcie, minęło trochę czasu więc warto napisać co z tym zrobiłem. Przede wszystkim tak czytam ten pierwszy post sprzed, bez mała miesiąca i nie wierzę, że to pisałem bo już wcześniej reprezentowałem inne postawy. Zaćmienie mózgu - inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. W między czasie doszło jeszcze pewne novum. Mianowicie oznajmiła mi, że chce jechać z koleżankami do dużego miasta na balety. Nigdy mi nie wspominała jakoby jeździła na balety a nawet kiedyś, że nie lubi tańczyć i nie lubi imprez. Być może był to kolejny shit test, być może nie. Nie wiem jakie Wy maci
 3. @giorgio Wróciłem po przerwie na forum i właśnie wypatrywałem czemu nie ma Twoich nowych postów. Tęskniłem za liściem w twarz na ocucenie.
 4. Zjadłem przed chwilą dwa porządne kotlety (burgery) wołowe z dużym majonezem i masłem. Leżę syty i utyty.
 5. Te odwołanie spotkania to jakiś jednostkowy przypadek?
 6. @OstryCienMgły Bardzo Ci współczuję tego wszystkiego. Gdybym mógł przytuliłbym Ciebie jak najlepszego kumpla w potrzebie, w kryzysie. Szkoda, że w ogóle odpisałeś ale trudno. Więcej nie odpisuj. Czasem gdy sytuacja wymaga przyjmuję strategię: "udaje że mnie nie ma, że śpię albo umarłem." A w Twojej sytuacja blokada na całym froncie. Już zostało napisane, że odzywa się bo skończyło się pewnie z nowym gachem - wesołe miasteczko zmieniło miasteczko. Nawet niech nie tli Ci się w głowie iskierka myśli o przebaczeniu i powrocie. A jeśli się tli to wiesz
 7. Ja jakimś długodystansowcem nie jestem ale ostatnio testuje metodę uspokajania oddechu jak czuję że będzie finał. Przestaje sapać jak koń po westernie a robię powolne wdechy i wydechy - pomaga. Ale to jak nie mam czasu z partnerką i wiem, że tylko raz będzię. Dziś się tym nie przejmuje, kiedyś się focusowałem, że trzeba za wszelką cenę zaspokoić partnerkę. Mówiłem też wtedy, że tak mnie podnieciła co miało pozytywny wydźwięk. Najlepsza metoda to nie wychodzić z łóżka tylko odczekać chwilę i zacząć drugą rundę. Wtedy pierdole jak dziki kocur w marcu.
 8. Hmm, przerabiałem półtora tygodnia temu temat wspominania o innych facetach z partnerką w moim związku. I bardzo dużo zrozumiałem przy tej okazji. Dywagowałem czy właśnie nie zrobić wspomnianego lustra. Kompletnie się zagubiłem (zbytnie spinanie się na związek, co mnie bardzo zgubiło ale na szczęście na chwilę). Granie jej piłką na zazdrość nie pasowało mi do mojego charakteru i poszedłem za radą jednego z Braci. Wziąłem babę do stołu i powiedziałem, że po co mi wspomina o innych mężczyznach. Nagle tłumacząc się sprowadziła, że to był jeden a nie 5 różnych i to przyjaciel co z
 9. To pa tera: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-06-10/uniwersytet-w-tokio-palec-robota-pokryty-skora-naukowcy-stworzyli-wynalazek-pokryty-zywa-tkanka/
 10. Przypomniały mi się fotki na portalach randkowych samej twarzy. Jako amator kwaśnych jabłek kilka lat temu wdepnąłem w taka minę. @Władimir Władimirowicz Nigdy nie byłem u kurtyzany choć rozważałem ale jak przeczytałem o śmierdzącej dupie i gumie w czekoladzie po ładowaniu w czoko to mi się odechciało.
 11. Smutne i wkurwiające - zarówno. W przyszłym roku na jesieni nie mam na kogo zagłosować.
 12. @Wolumen Pisząc, że paliwo i koszta są porównywalne do wynajęcia kawalerki w jej mieście, zabrzmiałeś jakbyś był gotów się przeprowadzić.
 13. Ja to zawsze myślałem, że dbamy o siebie bo chcemy być zadbani, eleganccy - dla siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.