Skocz do zawartości

Profesor SGH: "Państwo bez mózgu. Polska ma zbyt małe zasoby kapitału intelektualnego"


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

@rycerz76 Z tego co mi wiadomo, to lepiej, bo tam mają akurat długą tradycję, że samorządowcy utrzymują się sami. Nie podam Ci. Po pierwsze nie jestem za demokracją i tym samym nie interesuję się tym ustrojem, a po drugie to jest cytat autora. Tutaj akurat mogę się domyślać co miał na myśli i walić ogólniki. 

No właśnie tak myślałem w USA wypierdalają wszystkich od góry do dołu jak przychodzi nowa ekipa nawet w tak potępianej przez profesora Polsce utrzymywanego przez polskich podatników nie ma. Żyjąc już trochę w tym państwie mogę stwierdzić, że największą bolączką jest absolutny paraliż decyzyjny, nikt za nic i za nikogo nie odpowiada, niesamowita przewlekłość prowadzenia spraw (co czasami może nawet być zaletą) i niesamowite wręcz utrudnianie i komplikowanie sobie przez Polaków wszystkiego co się da to już chyba cecha narodowa plus oczywiście cwaniactwo i złodziejstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.