Jump to content

Strusprawa1

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Strusprawa1 last won the day on August 2 2018

Strusprawa1 had the most liked content!

Community Reputation

1594 Świetna

3 Followers

About Strusprawa1

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Geografia, Programowanie, Blender, kosmos, ewolucja, historia i ekonomia.

Recent Profile Visitors

6876 profile views
 1. Porządna dawka blackpilla. Wchodzicie na własną odpowiedzialność. https://streamable.com/eh6cs1 PS. Sorry za "promuję" w nazwie - powinno być "promuje"
 2. Kanał na fb "raz prozą raz rymem walczymy z propagandowym reżimem" wstawił ciekawy wpis, w którym przeanalizował pochodzenie ludzi w administracji prezydenta-elekta Bidena. Oto on: A warto dodać, że stanowią jedynie 2% populacji USA. https://en.wikipedia.org/wiki/American_Jews Cóż, obrotny naród, można rzec.
 3. Cześć. Podajcie swoje ulubione audycje Marka - te, które wspominacie najlepiej, do których często wracacie, które was wzmacniają. Pozdrawiam i miłego poniedziałku!
 4. Dyrekcja szkoły usunęła komentarz ojca, któremu matka dziecka nie pozwala mu się widzieć z córką. List ojca udostępniony niedawno do dyrekcji: Cóż... Nie mam nic do dodania. PS. Dodam, że nie znam Krzysztofa i nie mam nic z nim wspólnego. Znalazłem to na jednej grupie i postanowiłem, ze prześlę dalej.
 5. Zgadzam się z Tobą, że ISIS było finansowane (III Rzesza również, ale to dłuższa historia) przez bankierów, ALE ta mapka akurat jest kłamliwa i to wprost. Kiedyś wyjaśniał to bardzo wyczerpująco Eliahu Kugienkolpf (możliwe, że nazwisko źle piszę) na youtube. Zgadnij, co było przed 1945 na tych terenach? Kolonia brytyjska. I teraz co do kłamstwa: całe państwo, które zostało wyzwolone to był Brytyjski mandat Palestyny. Kraj został podzielony na część zachodnią i wschodnią, przy czym część zachodnią mieli wziąć Żydzi, zaś wschodnią muzułmanie, gdy tymczasem na tej mapce nic takiego nie ma i
 6. Wybacz serdecznie, ale to jest pi*rdolenie. Te określenia można doczepić do każdych czasów, ale jednak i tak uważam, że współcześnie jest czas (no, powiedzmy ostatnie 30 lat do 2020 roku), w którym zwykła jednostka mogła się cieszyć największą swobodą, a szczególnie tam, gdzie USA rządziło. To tak samo jak ci, którzy pi*rdolą, że jest holocaust Palestyńczyków w Izraelu - ale czy przypadkiem przy holocauście liczba ludności nie powinna spadać? A tu wzrasta, i to wykładniczo. Szczerze myślisz, że jeśli Chiny będą rządzić światem, to będzie lepiej i nie będzie śmierci, głodu i cierpienia?
 7. Oglądam sobie dzisiaj parę jego filmów i parę jest naprawdę wartych polecenia. Polecam wysłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=0jceDolrCHQ https://www.youtube.com/watch?v=c2aB95G8RIw https://www.youtube.com/watch?v=SDB2rXTwxok
 8. Masz rację co do upadającego imperium. Polecam, oprócz Tomasza Wróblewskiego, do którego dałeś linki, prezentację Aarona Clareya sprzed 10 lat, który na podstawie danych przedstawił, że dosłownie nie ma szans i przyszłości w Stanach Zjednoczonych. Składa się z 9 części, ale naprawdę warto, bo otwiera oczy na wiele spraw. Zresztą na podstawie tego napisał książkę "Enjoy the Decline".
 9. To jest piramida wieku w Polsce 2021. Zobaczcie jaka ogromna przepaść jest pomiędzy pokoleniem 0-20 a 20-40. Ogromna rzesza ludzi idzie na emeryturę i nie ma kto ich zastąpić. I tak rok w rok. Rząd jest zdesperowany, mimo że o problemie było wiadomo już 15 lat temu. Chwytają się wszystkiego - czegokolwiek, aby dzietność choć trochę urosła, ale nic nie działa. Cóż. Nie piszę, że to dobre. Piszę dlaczego tak się zachowują.
 10. Dawne audycje z 2016-2017 będą może dostępne za pieniądze? Chętnie bym jeszcze raz je wysłuchał jak za dawnych lat jak w 2017 poznałem całe forum i kanał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.