Skocz do zawartości

Dotyczy: O społecznej segregacji kobiet i mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

Bo w większości kobiety są jak stado pędzących małp przez dzungle :D

No bez przesady ;/

Część faktycznie taka jest, ale obecnie z tego co widzę, znam wiele outsiderek, które mają gdzieś co grupa o nich myśli. Mają więcej kolegów, niż koleżanek, i nie starają się pędzić przez dżunglę.

Nadal nie widzę powodu, by kobiety oddzielać siłą od męzczyzn, troche to wyglada na selekcję jak w obozach koncentracyjnych. Kobieta też człowiek!

Co innego jeśli zachowują sie bez kultury, to wtedy można je wyprosić, ale jeśli są grzeczne?

Dajmy przykład mecz, lub tzn "męski wieczór w kinie" gdzie lecą jakies filmy. Nazwa wieczoru mówi, że to wieczór męski, ale czemu kobiety nie mogłyby na to iść? Może bardziej podoba im się taki klimat, takie filmy, niż te "babskie wieczory w kinie" gdzie pokazują ckliwe romansidła, melodramaty a po seansie jest jakis pokaz kosmetyków?

Z drugiej strony selekcja sama się zrobi, jeśli męski klub nie odpowiada gustom pań, nie wejdą do niego bo nie będą chciały. A wypraszanie kobiet z takich klubów, bo są kobietami, to już chamstwo.

Koleżanka np chodzi sobie do klubów dla gei. I nikt jej nic z tego powodu nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie takie są. Jedynie co poniektóre przypieprzyły w biegu w drzewo i je to skłoniło do przemyśleń.

a czemu ty taki podły jesteś? Mogę własną ręką zagwarantować, że baardzo dużo jest takich kobiet, co to nie zachowują się jak stado papugujących się na wzajem małp, którym zalezy na rezygnacji z siebie byle by być w stadzie :)

 

Vincent: Ostrzegałem. Przydzielam pierwsze ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij%-)

"Maja więcej kolezanek niz kolegów",ogólnie to moje ulubione hasło%-)Drugie to "ja taka nie jestem"%-)

hm....Jesteś z wrocka bądz okolic?%-)

Niestety nie.

Czemu mój komentarz został usunięty? Czyżby sam fakt, że jestem "samicą" był jedynym powodem tejże nienawiści i chamstwa, co prowadzi do usuwania nikogo nie obrażających komentarzy?

A gdzie szacunek do drugiego człowieka? Czy dla was kobieta to pod człowiek, któremu nie należy się nic, nawet prawo do własnego zdania i wypowiedzenia go na forum, jakim chce?

 

Vincent: To nie żadne chamstwo. To zasady. Nic wielkiego, ale przestrzegać je trzeba. Przynajmniej tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa pewne zasady tego forum.nie piszemy postów pod postem jak mozna edytować i samice wypowiadaja sie w rezerwacie

1) dlaczego w rezerwacie, a nie tu? czyżbyście uważali je za gorsze, niegodne? To już seksizm. Kobiety są tacy jak wy, są ludźmi. Nie wolno im zabraniać czegoś tylko dlatego że nie maja penisa tylko wagine! Jaki jest sens takich zasad? czyżby wam to było nie na rękę? spojrzenie na dane zagadnienie z kobiecej perspektywy pomoze wam wiele zrozumieć. Jest wiele for kobiecych na których wypowiadają sie faceci i nikt problemu nie robi. Czy dla was, facetów wszystkie musi byc takie "męskie - żeńskie" i nie może sie mieszać? Zauważyłam, że to faceci chcą oddzielić się od kobiet, jakoby te niegodne były rozmowy z nimi.

2) gdzie jest ten rezerwat?

3) co grozi za nie wypowiadanie się w rezerwacie?

4) "nie pisać postów pod postem jak można edytować" - sorka, jestem tu pierwszy raz, nie znam się na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) dlaczego w rezerwacie, a nie tu? czyżbyście uważali je za gorsze, niegodne? To już seksizm. Kobiety są tacy jak wy, są ludźmi. Nie wolno im zabraniać czegoś tylko dlatego że nie maja penisa tylko wagine! Jaki jest sens takich zasad? czyżby wam to było nie na rękę? spojrzenie na dane zagadnienie z kobiecej perspektywy pomoze wam wiele zrozumieć. Jest wiele for kobiecych na których wypowiadają sie faceci i nikt problemu nie robi. Czy dla was, facetów wszystkie musi byc takie "męskie - żeńskie" i nie może sie mieszać? Zauważyłam, że to faceci chcą oddzielić się od kobiet, jakoby te niegodne były rozmowy z nimi.

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1110-ważne-ankieta-ograniczenie-dostępu-kobiet-do-forum/

 

2) gdzie jest ten rezerwat?

 

Właśnie w nim piszesz, poprzenosiłem Twoje posty.

 

http://braciasamcy.pl/index.php/forum/121-rezerwat-dla-kobiet/

 

3) co grozi za nie wypowiadanie się w rezerwacie?

 

Ostrzeżenie. Do trzech razy sztuka. Potem permanentny ban.

 

4) "nie pisać postów pod postem jak można edytować" - sorka, jestem tu pierwszy raz, nie znam się na tym.

 

Podstawą jest regulamin forum:

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/452-regulamin-forum/

 

Zwracałem raz uwagę na pisanie postów pod sobą. Potem, pomimo moich próśb, kiedy dalej to robiłaś, przyznałem ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BloodyMassacre, chcesz odpowiedzi, dlaczego masz pisać tylko w rezerwacie?

To ją kur*wa znajdź! Samodzielnie jak dorosły człowiek!

Bozia oczu i palców nie dała? Zasady i konieczność wprowadzenia rezerwatu zostały już dawno ukształtowane i wyjaśnione przez Ojca Założyciela Forum w pierwszym dziale w sekcji 'Rezerwat'. Jak jesteś 'mądrą kobitą' ęą, to poszukasz, poczytasz i przycichniesz (w co bardzo wątpię).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bedzie mi mówił jak mam żyć, zwłaszcza facet.

Szkoda ze w rezerwacie nie ma ciekawych tematów. Nie ma alkoholi, nie ma motoryzacji, ale jakieś głupie gotowanko, kobiecy kącik kulturalny... zupełnie jakby kobiety miały inny gust filmowy czy muzyczny od facetów. A przecież gust od płci nie zależy.

 

BTW skoro na reszcie forum wolno wypowiadać sie TYLKO mężczyznom, to może w rezerwacie wolno sie bedzie wypowiadac TYLKO kobietom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak traktujecie rozmówców innej płci, jako gorszych i głupszych od siebie. brawo.

Gdybym miała męza waszego pokroju, w zyciu bym mu nie pozwoliła traktować mnie tak, jak wy tutaj.

BTW sory ale nie trafiłeś. Ja akurat kieruję się logiką i rozsądkiem, a nie emocjami.  Szkoda ze tacy jak ty od razu mysla, że skoro kobieta jest kobietą, to nie bedzie myślała logicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa, ty akurat wiesz najlepiej, czym ja sie kieruje pisząc te słowa :) Fakt, byłam oburzona, ale czy to nie jest ten sam rodzaj oburzenia, jaki miał Vincent widząc moje posty BEZCZELNIE walnięte poza rezerwat?

 

O tobie moge powiedzieć, że kierujesz się tylko chęcią zemsty i dopieczenia samicom, bo nas nienawidzisz. A czy nienawiść nie jest emocją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miała męza waszego pokroju, w zyciu bym mu nie pozwoliła traktować mnie tak, jak wy tutaj.

 

Uchowaj Panie. Dobrze że w porę mnie ostrzegłaś, właśnie dzisiaj miałem kupować pierścionek zaręczynowy. Teraz będę musiał przemyśleć tą decyzję, bo za zwrócenie uwagi i przypomnienie że są jednak jakieś zasady taka scena i awantura... Jak to życie uczy, zeby nie robić niczego pochopnie.   :D

 

 

Nie myl pojęć, bo wszystko się Tobie rozjeżdza i traci zarysy w emocjonalno-hormonalnym kotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że krwawa maryś rozgrzała forumowe serca i palce. Eh, co kobieta potrafi zrobić z człowiekiem. Po całonocnej mordędze nawet ja z zapartym tchem śledzę rozwój wydarzeń zamiast jak należy iść spać :P

 

A teraz panowie wyobraźcie sobie, że po pijaku robicie marysi dziecko...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.