Skocz do zawartości

Dotyczy: O społecznej segregacji kobiet i mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

Pikaczu, ależ znalazłam pierwsze lepsze, nie chciało mi się szukać. Gdzieś na pewnej stronie było wymienionych kilka inżynierek które skonstruwały jakiś mechanizm, kilka astronomek. Dodam,że w wielu zespołach naukowych są kobiety i męzczyźni.

 

Dredd, Fakt, napisać wiersz łatwo. A czy ty potrafisz budować frezarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehkm

Bo na pewno kobity chciały ginac na wojnie.
Bo na pewno kobity nadawały sie do ciezkiej fizycznej pracy
Bo na pewno miały tak otwarty umysł by stworzyc sztuke nauke i kulture

Do dnia dzisiejszego mimo feminizacji itd kobity jakos nie gina jako żołnierze.jakos nie widze kobit w budownictwie,górnictwie.przemysle ciezkim itd itp.żadkościa są kobiety takie jak Maria Skłodowska.kulturre to faktycznie stworzyłyście= feminizm a o sztuce no cóż cos tam nabazgrane cos uszyte itd ale to dopiero w obecnych czasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo na pewno miały tak otwarty umysł by stworzyc sztuke nauke i kulture" - jak najbardziej kobiety mają otwarty umysł, by tworzyć sztukę i dzialać w nauce.

Ciasne umysły tego nie pojmą.

Zazdrośc was zżera, bo przecież kobiety gorsze od was być muszą

A gdy będą lepsze... nieee.. nie beda, bo trzeba im skrzydła podetnąć, zanim zaczną coś robić. Trzeba stłamsić i siłą do kuchni wrzucić. Wtedy to samiec bedzie naj, górą, a samica bedzie cicho siedziała w kącie, gdzie jej miejsce...

 

W obecnych czasach właśnie dlatego, że wreszcie pozwolono kobietom działać. Rzadkością były koncerty w wykonaniu kobiet, jak juz to w domu, bo damie nie wypadało przed publiką występować

 

Anorexia Scholastica i inne sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolisz jak potłuczona niestety. Uczę na uniwerku i niestety panie są daleko w tyle, jeżeli chodzi nawet o tak proste rzeczy jak zrozumienie polecenia, nie mówiąc o kreatywności.
To w czym przodują, to jak dostać dobra ocenę robiąc jak najmniej i jak najlżej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyjesz jeszcze w popieprzonym swiecie wojny płci, pseudo feminizmu itd.kobiety w pewnych kwestiach sie nie nadają do pewnych spraw/niechcą sie nadawać/sa leniwe/itd

Faceci sie nie nadaja do sprzatania mimo lepszej orientacji przestrzennej itd a kobiety sie nie nadaja do podejmowania logicznych nie emocjonalnych decyzji.przykład kupowanie w sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrośc was zżera, bo przecież kobiety gorsze od was być muszą

A gdy będą lepsze... nieee.. nie beda, bo trzeba im skrzydła podetnąć, zanim zaczną coś robić. Trzeba stłamsić i siłą do kuchni wrzucić. Wtedy to samiec bedzie naj, górą, a samica bedzie cicho siedziała w kącie, gdzie jej miejsce...

.

 

Pisz! Pisz dziewczyno na ile Ci klawiatura pozwoli a łącze internetowe - będzie stanie przepuścić. Bo im więcej czytam tym radośniejszy uśmiech wykwita na mych ustach :)

Mi zazdrość, na ten przykład, maleńki palec u prawej stopy podgryza. Kąsa jak komarzyca, kłuje i kłuje.

Poza tym, ku nieukrywanej żałości, nikogo dzisiaj nie stłamsiłem i nie cisnąłem do kuchni... Skrzydeł nie podciąłem ... Ech, co za życie, co za życie ... Wytnę sobie kobiecą laleczkę voo-doo, może nad nią się popastwię to przynajmniej spokojniejszym zasnę.

 

 

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gotuję lepiej niż moja matka.



A czy ty potrafisz budować frezarki?

Jedno z pierwszych sensownych pytań, więc na nie odpowiem:

Posiadam podstawową wiedzę z zakresu budowy frezarek górnowrzecionowych zarówno z posuwem ręcznym jak i cyfrowym. Oprócz tego jestem w stanie obsłużyć większość niewielkich frezarek ze sterowaniem manualnym. Jeżeli chodzi o lekkie frezarki hobbystyczno-warsztatowe z górnym wrzecionem, z przeznaczeniem do obróbki metali nieżelaznych, miękkich stopów żelaznych oraz tworzyw sztucznych to najbardziej godna polecenia jest Optimum Machines BF20 Vario. I ten sprzęt prędzej, czy później u mnie zawita. Czy będę go komputeryzował jeszcze nie wiem. Co do automatycznych obrabiarek bramowych CNC z trzema osiami to jestem zdecydowany na samodzielną budowę z profili aluminiowych. Do tego dojdzie najprawdopodobniej wrzeciono Kress plus oczywiście bieżnie, łożyska liniowe, sewromotory, sterowanie, zasilator i komp do programowania trasy. Jak koleżanka jest zainteresowana tematem, to odsyłam po fachową literaturę na forum CNC.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zyjesz jeszcze w popieprzonym swiecie wojny płci, pseudo feminizmu itd.kobiety w pewnych kwestiach sie nie nadają do pewnych spraw/niechcą sie nadawać/sa leniwe/itd" - wierze  w prawdę, a widzę prawdę, jaka jest.  Kobiety nadają się do tego samego co faceci, o ile nie przewyższa  to ich siły FIZYCZNEJ. Jeśli chodzi o inteligencję i wiedzę, dorównują facetom. Zejdzcie na ziemie i nie robcie z siebie takij naj we wszystkim, bo niestety nie jesteście.

"Faceci sie nie nadaja do sprzatania mimo lepszej orientacji przestrzennej itd a kobiety sie nie nadaja do podejmowania logicznych nie emocjonalnych decyzji.przykład kupowanie w sklepach" - kobiety też mają dobrze rozwinietą orientację przestrzenną, tak samo jak faceci. Kobiety też nadają się do podejmowania logicznych decyzji. Nie wszystkie kobiety uwielbiają zakupy. Przyklad znowu nie trafiony, bo bazujący na stereotypach. Jak chcecie dac dowod, to taki, który jest prawdą,a nie stereotypem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryś jak Ci stuknie 40, czy 50 i pewnego dnia staniesz przed lustrem i stwierdzisz: 'jestem stara i brzydka'. Zauważysz też, że nikt na ulicy się za tobą nie ogląda, że nie jesteś w stanie nikogo nabrać na wachlowanie rzęsami. Staniesz się starą, zgorzkniałą jędzą. I wtedy, wtedy przypomnisz sobie to forum, te 'dyskusje'. I jakimś cudem Bożym może zaskoczą styki w bani i pojmiesz o czym my tu baju-baju.

Póki co wiatr ci hula między uszami aż gwizd słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.