Skocz do zawartości

Zepsuta dziewczyna


Rekomendowane odpowiedzi

Albo dożywocie zwane potomkiem. Które można zamienić na alimentację ale wtedy już nie będziesz miał kontaktu z posiadaczem swoich genów, więc część samców zostaje jednak przy opcji związku...

A spostrzeżenie znane nie od dziś. I działa na niższych lewelach też. W sensie dziewczynę można zdeprawować przysłowiowymi cukierkami i czipsami w gimnazjum i skończy się to dużą ilością partnerów seksualnych w technikum/zawodówce i w kosekwencji dzieckiem z Andrzejem na Pipidówie Kolonii. I wtedy to już popij wodą.

Dziewczynom nic innego tak naprawdę nie robić, tylko je deprawować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio podobną sytuację. Poznałem laskę, śliczna, zamężna - mąz siedzi non stop w domu. Ona lata gdzie i chce i ma od chuja kolegów. Tez jej wszyscy na około stawiają. 

A ja poszedłem pod prąd, nie dość, że to ona mi stawia, albo na zmiane - raz ja raz ona. To na dodatek jej pojechałem, że nigdy w życiu bym się w niej nie zakochał. I albo to podziałało na nią jak wyzwanie, albo to że kompletnie za nią nie latam. W każdym bądź razie - jest zabawa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Superatrakcyjna młoda kobieta adorowana przez stada kasiastych, napalonych facetów ?

I niby wiązać się z taką ?

To nie lepiej wypłacić wszystkie oszczędności życia z konta, włożyć do wielkiego garnka i podpalić ? A potem patrzeć jak płoną?

Jedno będzie stratą i drugie będzie stratą - przy czym to drugie oszczędzi wiele czasu, ponadto zaboli solidnia ale wyłącznie RAZ.

 

Ile da rady utrzymać przy sobie taką pannę? Głowa się w końcu nie zagotuje od faktu, że na każdym kroku ją adorują i że dorobienie

nam poroża, albo i masowego poroża, nie jest kwestią 'czy' ale wyłącznie 'kiedy'? A co będzie jak poczujemy się słabiej, kiedy nie będziemy

mieli nawet halucynacji o tym, że mamy jakąkolwiek kontrolę nad sytuacją ?

 

Nie Panowie, poważny związek z taką kobietą to wyzwanie na miarę zimnej fuzji. Dla mnie, faceta jako tako doświadcoznego, żal czasu

pieniędzy i nerwów, szczególnie tych ostatnich. Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie...

 

Jak panna wejdzie w latka, wianuszek adoratorów z kasą się wykruszy - można ewentualnie wtedy pomyśleć. Ale czy wtedy będzie warto ... ?

 

Z własnych obserwacji znam jeden taki związek normanego faceta z super laską, rozrywaną towarzysko i takie tam ... Zwrotów akcji i zakończenia pewniesię domyślacie więc nie muszę Wam opisywać...

 

Tu bycie sobą i sztuczki PUA można sobie darować, no - może na jeden strzał żeby zaciągnąć w wiadomym celu. Ale poważny związek z zaanagażowaniem uczuciowym? To już lepiej wziąć tą zapalniczkę, garnek i do banku się udać.

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panna wejdzie w latka, wianuszek adoratorów z kasą się wykruszy - można ewentualnie wtedy pomyśleć. Ale czy wtedy będzie warto ... ?

 

Wtedy obniży wymagania i nagle zacznie szukać tych uduchowionych intelektualistów i spokojnych domatorów. Już my znamy te sztuczki, ale są wciąż tacy frajerzy którzy się na to łapią, albo co gorsza łożą na nie swoje potomstwo. 

 

Z drugiej strony chciałbyś Subiektywny brać przechodzony, podstarzały, towar, drugiego sortu i świeżości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.