Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Marek Kotoński

Manipulacja prawdą w sprawie kobiet.

Recommended Posts

Wkleję wam jeden z komentarzy który się znalazł pod moim video o Spysińskim, Awięc i Szyderczym, pomijam bajeczki o dobrej woli tych młodych ludzi, którzy zrobili ze mnie egoistycznego knura który pomaga tylko za seks, i wzbudzanie poczucia winy że wystosujemy pozwy sądowe. Co innego mnie zastanowiło - zwróćcie uwagę na to, jak ten Pan manipuluje:

 

"Sam mam wielu znajomych którzy nie wpasowują się w ramy jakie pan nakreślił. Piękne dziewczyny podrywane przez "bad bojów" które mimo wszystko są zapatrzone w swojego chłopaka który ryczy z byle powodu, nie jest zamożny ani zbytnio inteligentny nie wspominając już o jego aparycji."

 

Już widzę piękne modelki, które zamiast wybrać silnego, bogatego, przystojnego mężczyznę, wolą być z płaczącymi, biednymi, brzydkimi chłopakami 😆

 

--------------------------------------------

 

 

 

 

Poniżej komentarz, żeby nie było że wyrwałem z kontekstu coś.

 

 

 

"Mówi Pan że osoby te manipulują pana słowami wycinając je z kontekstu i nadając im innego znaczenia, a sam wrzuca Pan ich wszystkich do jednego wora. Dominik przez kilka minut tłumaczy swoje stanowisko, potępia formułowanie negatywnych opinii pod Pana filmem i wskazuje że chce wymiany zdań. Nie widziałem filmu Mateusza i mógł on faktycznie być dla Pana krzywdzący ale Dominik otwarcie skrytykował przenoszenie nienawiści do komentarzy pod Pana materiałem i to przed wygloszeniem swojego zdania. Posądzanie młodych i jak pan to ujął niedoświadczonych ludzi o negatywne słowa w Pańską stronę bez wcześniejszego dokładnego prześledzenia materiału każdego z nich to kolejny dowód że zbytnio Pan generalizuje. Wygłaszają oni kontrowersyjne (dla Pana) poglądy w kontrowersyjny (dla Pana) sposób, a Pan jako ta "dorosła i doświadczona" osoba popełnia ten sam błąd co oni nie starając się pojąć stylu ich wypowiedzi który w dzisiejszych czasach uchodzi za normalny wśród młodych ludzi tylko pozywając jednego z nich. Tyle Pan mówi o byciu samcem alfa, tego że bad boje mają lepiej, o okazywaniu siły, a sam chwyta się pozwów które przez większość osób będą poczytane za słabość, słusznie zresztą zważywszy na charakter sytuacji. Wymaga Pan od nich pokory samemu nie widząc że ich tok rozumowania jest jak najbardziej normalny i wiąże się z chęcią okazywania empatii, własnymi obserwacjami i służy dobru ogółu wskazując że nie wszystko jest tak zero jedynkowe jak zostało przedstawione w Pańskim materiale. Sam mam wielu znajomych którzy nie wpasowują się w ramy jakie pan nakreślił. Piękne dziewczyny podrywane przez "bad bojów" które mimo wszystko są zapatrzone w swojego chłopaka który ryczy z byle powodu, nie jest zamożny ani zbytnio inteligentny nie wspominając już o jego aparycji. Czuje się Pan dotkliwie urażony krytyką 4 osób podczas gdy przedstawia kobiety (co zobaczy pare tysiecy osób) jako istoty tak zależne od instynktu że nie mające praktycznie wolnej woli. Dlaczego wobec tego oszczędzamy niepełnosprawnych, chorych i osoby z problemami genetycznymi skoro ich życie będzie pasmem porażek i zawodów bo będą oni pogardzani przez płeć piękną. Ktoś by powiedział że każde stworzenie ma prawo do życia i przekazywania swoich genów dalej ale przecież to wbrew ewolucji, samodoskonaleniu gatunku itp i co najważniejsze wbrew instynktowi jaki w nas drzemie i którego nie damy rady zadusić. Pozdrawiam, życzę powodzenia w dalszej karierze bo przyda się panu jeśli ma pan zamiar pozywać ludzi za odmienne zdanie i "zniesławienie" tak powszechne w całym internecie z którym liczyć się musi każdy twórca."

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.