Skocz do zawartości

Krok po kroku by wzmocnić, nabyć i utrwalić pożądane zachowania.


Rekomendowane odpowiedzi

Subiektywny....to fajne co piszesz. Czasem też lubię taką zabawę, grę słowną. Lecz potem przychodzi taki dzień, że lepiej od razu wystawić kutasa niż wypowiadać jakiekolwiek słowa. Bo tak naprawdę, tylko do tego sprowadza się cała ta bajera :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReddAnthony,

 

Wiesz, można to porównać do bycia głodnym i jedzenia. Możesz napchać się w biegu bułką i kaszanką (i jesteś najedzony! tym bardziej jak kaszanka zacna i smaczna!) a można również najeść się w ramach kolacji przy świecach nad stołem stawionym smakołykami (i też się najesz!). Kwesta wyboru bo rezultat będzie ten sam :D

I jesli już jesteśmy przy wyciąganiu istotnych, służących do wielu celów elementów składowych ciała, to w moim przypadku wyciągam wyłącznie w ramach damsko-męskich interakcji z Uroczą Małżonką ;)

A dzięki temu co proponuje, ten moment 'wyciągniecia penisa' może być niezwykle ale to niezwykle wyczekiwany, taka wręcz wisienka na torcie ;)

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReddAnthony,

 

Wiesz, można to porównać do bycia głodnym i jedzenia. Możesz napchać się w biegu bułką i kaszanką (i jesteś najedzony! tym bardziej jak kaszanka zacna i smaczna!) a można również najeść się w ramach kolacji przy świecach nad stołem stawionym smakołykami (i też się najesz!). Kwesta wyboru bo rezultat będzie ten sam :D

I jesli już jesteśmy przy wyciąganiu istotnych, służących do wielu celów elementów składowych ciała, to w moim przypadku wyciągam wyłącznie w ramach damsko-męskich interakcji z Uroczą Małżonką ;)

A dzięki temu co proponuje, ten moment 'wyciągniecia penisa' może być niezwykle ale to niezwykle wyczekiwany, taka wręcz wisienka na torcie ;)

 

S.

 

Subiektywny, złe porównanie. Bardziej trafne będzie:

 

Chodzisz głodny po mieście i zaglądasz zarówno do fast foodów jak i eleganckich restauracji, zajmujesz miejsce, bierzesz menu do ręki, masz na coś ochotę..... Po czym odkładasz menu, i wracasz do domu na zupę i ciepłego domowego pieroga :D Który oczywiście, jak najbardziej może być/jest apetyczny. Owszem, przybędzie Tobie wiedzy, o miejscach, ofercie i klasie lokali, niemniej nic dalej nie wiesz, o tym co jest istotą tych lokali. Czyli jadłem, jego smakiem i sytością jedzenia :)

 

Ma to tez ciemną stronę. Po pewnym czasie, będziesz ignorowany przez obsługę, jako dziwak zajmujący czas, z którego nie wynikają konkrety. A takie wieści roznoszą się między kobietami błyskawicznie....

Widziałem takie przypadki, i nie chcesz wiedzieć, co kobiety mówią wprost o tym, bardzo niewybrednym językiem ;) Oczywiście ja wiem, że to jakiś początek Twojego rozwoju, ale przemyśl istotne kierunki, żeby nie pogrążyć się w ślepym zaułku i hooyową opinią :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz co będziesz uważał za słuszne. Biały mężczyzna ma wolną wolę i sam wybiera swoją drogę. Pokazuję tylko, możliwe zagrożenia, które mogą, choć wcale nie muszą zaistnieć... To co opisze poniżej jest moim zdaniem, a że każdy ma głowę niech robi co chce.

 

I o ile w drodze rozmowy forumowej czy generalnie korespondencyjnego kontaktu, można bawić się słowami i miło spędzać czas. W bezpośredniej rozmowie, jak porządnie zaiskrzy (co nie jest takie rzadkie), to jeżeli pójdziesz za ciosem, sam możesz/nie musisz tego żałować. Jeżeli się wycofasz, strzelisz sobie w kolano i dorobisz opinię........ Pomińmy. Zawsze jednak, wcześniej czy później, staniesz przed wyborem, i może być tak, że nawet sekundy wahania być nie może. Ściana.

 

Lubię istoty zwane kobietami, choć czasem chętnie co niektórym kazałbym biegać po przesiece stojąc na ambonie, a w najlepszym wypadku pogonił kijem do obory. Dla dobra cywilizacji mężczyzn ;)

 

Niemniej w temacie flirtowania, wyznaję zasadę, "nie rób drugiemu co Tobie niemiłe". A oznacza to że nie flirtuję bez potrzeby, celu i planu. I nie życzę sobie, aby moja aktualna kobieta flirtowała. Jeżeli to robi, znaczy że ją nie kręcę - do widzenia, nie ma tu nic do naprawienia. Liczyć się musisz także z tym, że jeżeli zostaniesz na tym złapany na niewinnym Twoim zdaniem flirciku, i małżonka dohalucynuuje resztę, możesz klęknąć od ciężaru poroża :)

 

Co wcale nie znaczy, że działania prewencyjne na własnym ogródku oceniam negatywnie. Uważam to za świetny pomysł, by "zasygnalizować" partnerce (na przykład wplatając w rozmowę), że wokół tyle młodych czy atrakcyjnych kobiet..... Niech dotrze do królowej, że przewroty pałacowe to nie fikcja literacka :D I uważam także, że zawsze trzeba mieć upatrzony wariant B, C, D I E na wypadek odpałów kobiecych. Ale ta dywersyfikacja nie oznacza równoległych kontaktów, tylko możliwą "przesiadkę".

 

I złota zasada: Żadna kobieta nie jest na zawsze....

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eredin promuje ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.