Jump to content

Eredin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Donations

  0.00 PLN 

Eredin last won the day on December 23 2016

Eredin had the most liked content!

Community Reputation

3,018 Świetna

7 Followers

About Eredin

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  Tir ná Lia

Recent Profile Visitors

6,431 profile views
 1. Szef kiedyś polecił Transerfing autorstwa Vadima Zelanda. Tam jest to wyjaśnione, dlaczego tak się dzieje. Polecam zapoznać się z lekturą, chociaż może być trochę ciężka w odbiorze. Przynajmniej dla mnie trochę jest, ale warto się przemóc i przeczytać.
 2. A co złego jest w tym, że ktoś ma rozterki i problemy oraz nie do końca przepracował pewne sprawy w swojej podświadomości?
 3. Mało mam czasu ostatnio, więc się nie będę rozpisywał, ale tak, ja też tak mam (albo przynajmniej podobnie). Podam może przykłady. -kiedyś dowiedziałem się o gościu, który zajmuje się renowacją starych motocykli (posiadam taki) zgodnie z oryginałem. Sam nie mam aktualnie miejsca ani możliwości na takie zabiegi więc postanowiłem, że za rok (od tamtego czasu) zaprowadzę swój sprzęt i zaraz nawiedziły mnie myśli w rodzaju ,,a co, jeśli przez ten rok będzie miał wypadek i zginie? A co, jeśli przestanie się tym zajmować? A co, jeśli będzie trudno znaleźć dobrej jakości części?'' -
 4. Jeśli wentyl dobry to prawdopodobnie krzywa felga. Przed MZ-tą jeździłem skuterem i miałem to samo - musiałem gdzieś wjechać w dołek (o co nietrudno na polskich drogach) i powietrze powoli uchodziło. Felgi nie prostowałem bo aż tak krzywa nie była żeby w jeździe przeszkadzała, wstawiono mi dętkę i było dobrze.
 5. To tak jakby dziwili się, że rowerzysta nie dał sobie rady na desce w skateparku. Kiedyś powstał mit niepokonanego kafara - nie wiem na jakiej podstawie, zapewne w latach 90-tych gdzieś na wsiach, gdzie nikt nie trenował sportów walki, więc taki przepity Mietek spod sklepu dostawał w łeb od dużego i silnego gościa. Robiłem kiedyś masę, też myślałem, że sobie poradzę 'w razie czego' - jak poszedłem na treningi BJJ czy boksu, dziękowałem życiu/sobie/Bogu, że nigdy nie szukałem dymu - bo na tych treningach dowiedziałem się, co to znaczy walczyć.
 6. @Stulejman Wspaniały Nie rozmawiajmy o tak luksusowych limuzynach, bo jesteśmy zbyt małymi człowieczkami na taki kaliber. W przypadku tego tematu po raz kolejny sprawdza się to, co kiedyś mówiłem: jestem w stanie bardziej ''szanować'' (cholernie niewygodne słowo, ale inne mi nie przychodzi do głowy) kobiety mówiące otwarcie, że się po prostu chcą rżnąć jak zwierzęta niż takie obchodzące temat naokoło i dopisujące jakiejś historyjki oraz ideologie. No, ale trzeba sobie tworzyć wizerunek.
 7. Tak naprawdę ta pani jest tak samo wyjątkowa jak Volkswagen Passat B5 w Polsce czy dwie dekady temu Fiat 126p.
 8. Ciekawe usprawiedliwienie. ''Mogę się ruchać z murzynami, bo ja to robię świadomie, wychodzę na przeciw społeczeństwu'' To w takim razie koleś, który nałogowo korzysta z usług prostytutek nie jest zwykłym kurwiarzem (rzecz jasna ja go tak nie postrzegam, mówię raczej 'ogólnie') tylko miłosiernym samarytaninem wpierającym biedne dziewczyny, które życie zmusiło do nierządu, jednocześnie pozwalając im obcować z męskim ciałem ku pokrzepieniu serc.
 9. Ciary miałem jak grałem, szczególnie, że i moment występowania tego utworu jest bardzo klimatyczny.
 10. Eredin

  Plama na tapicerce

  @Miner I jak wyszło?
 11. Ot, klasyk gatunku. ,,Staraj się, nadskakuj mi, zadowalaj mnie, a ja księżna pani łaskawie być może uśmiechnę się do ciebie, a nawet pozwolę ci usiąść bliżej'' Tylko zdajecie sobie sprawę Panowie, że atrakcyjne laski mają wystarczająco adoratorów w rzeczywistości i nie próbują ich szukać w ten sposób w internecie? Przynajmniej te znane mi. A rycerstwo nadskakujące i usługujące za darmo jest we wszystkich grupach społecznych - nawet wśród tych bogatych osób, więc z pewnością trafiłby się ktoś ustawiony, kto dobijałby się po rycersku do bram miłości. Druga sprawa - ,,
 12. @marios27 Gość rozmawia z jedną, normalnie się o coś pyta, a druga podchodzi i napierdala pokrywkami robiąc przy tym minę jakby się zesrała. Czekam w utęsknieniu na kolejne kobiece deklaracje o niedojrzałości mężczyzn, którzy odważyli się żyć z pasją i po swojemu.
 13. Zwróćcie proszę jeszcze uwagę na to, jak temat ten ukazuje nam w prosty sposób zasadę działania haju hormonalnego zwanego zakochaniem. -autorowi wątku nie podoba się fizycznie dziewczyna, a jedynie chciałby z nią być z rozsądku -gdyby dziewczyna trafiała w jego gusta wizualnie, mógłby się w niej zakochać i przez pewien czas NIE DOSTRZEGAĆ wad. Mówię to też z własnego doświadczenia - poznawałem kiedyś dziewczyny, które charakterem mi bardzo odpowiadały (na tamten czas - byłem rycerzem), ale choćbym na głowie stawał, to nie mogłem się do nich ''zmusić'', przekonać.
 14. Też byłem tego pewny kilka razy... ... i na końcu i tak wylądowałem na forum dla niedojrzałych zwyrodnialców nienawidzących płeć żeńską. A tak na poważnie, kobiecy charakter to często: 1. coś nietrwałego 2. dobre aktorstwo ,,Fajny charakter'' często znika w momencie gdy panna osiąga to, co zamierzała. A poza tym... dlaczego miałbyś nie chcieć być z ładną kobietą? Kto Ci broni? Popatrz z drugiej strony: kobiety nie mają żadnych zahamowań przed brutalną selekcją samców, nie mają sentymentów tego typu. Nie oznacza to, że radzę komukolwiek stoso
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.