Skocz do zawartości

Mężczyzna nie jest w stanie dorównać kobiecie w dwóch rzeczach...


Rekomendowane odpowiedzi

... w miłośći i nienawiści. Sąsiad przebywający w robo za granicą nagle dowiedział się że żoneczka żąda rozwodu bo znalazła sobie nowego gaszka, a żeby nie mieć problemów w miłosnych igraszkach wpierdoliła kurwa własnego syna (14 czy 15 lat) do jakiegoś ośrodka dla trudnej młodzieży. Och tylko życie potrafi wyjebać taki scenariusz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. a żeby nie mieć problemów w miłosnych igraszkach wpierdoliła kurwa własnego syna (14 czy 15 lat) do jakiegoś ośrodka dla trudnej młodzieży. Och tylko życie potrafi wyjebać taki scenariusz...

 

Czy aby babka nie w klimatach marginesu społecznego i patologii ?

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kobiety faktycznie są takie to jak my mamy się przed tym bronić? Jak pogodzić się z brakiem kobiety i radzić sobie bez miłości?

 

Eeee..... Ja bym Tobie proponował nie łączyć dwóch słów, ponieważ zawierają sprzeczności: miłość i kobieta. Taki słowny mezalians ;)

 

Kochaj boską iskierkę w sobie. Kobiety wybieraj jakie Tobie pasują temperamentem. Dawaj, wymagaj ale nie oczekuj. Tyle.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee..... Ja bym Tobie proponował nie łączyć dwóch słów, ponieważ zawierają sprzeczności: miłość i kobieta. Taki słowny mezalians ;)

 

Kochaj boską iskierkę w sobie. Kobiety wybieraj jakie Tobie pasują temperamentem. Dawaj, wymagaj ale nie oczekuj. Tyle.

 

Ale takie podejście jest bez sensu :( Nie chcę żyć sam dla siebie. Przecież jeśli kobiety nie kochają to nie ma sensu być z kobietą. Lepiej nawet nie dymać i zająć się czymś innym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie podejście jest bez sensu :( Nie chcę żyć sam dla siebie. Przecież jeśli kobiety nie kochają to nie ma sensu być z kobietą. Lepiej nawet nie dymać i zająć się czymś innym :(

 

Tu chodzi abyś nie uzależniał swojego szczęścia od innych. Szczęście ma być w Tobie. Mówię za siebie: ja tam lubię dymanie. Bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś z kobietą dla miłości= zaćpania hormonami. Jesteś z kobietą dla:

-seksu,

-kasy,

-lepszych warunków bytowania,

-prestiżu,

-kobieta rodzi dzieci,

-kobieta sprząta i gotuje,

-dla innych spraw, które w tej chwili nie przychodzą mi do głowy i nie chce mi się myśleć, film oglądam.

 

Naoglądałeś się romantycznych bajeczek/wdrukowano je w ciebie a ty z własnej woli w to brniesz, po co?

Kobieta nie ma względem ciebie skrupułów, dlaczego ty masz je mieć?

Punkty jakie wymieniłem z grubsza pokrywają się z "jej" oczekiwaniami względem ciebie hombre. Nie ma w tym za grosz romantyzmu, to czysty biznes.

Nie dasz jej tego czego oczekuje to cię oleje, w najlepszym wypadku. Może zrobić kilka/naście/dziesiąt paskudniejszych rzeczy.

Nie myl panienki z matką, to całkiem inna relacja (nie wliczam pani Waśniewskiej i innych jej pokroju).

Naucz się grać w tą grę bo cię wyjebią a serce wyrwą przez dupę.

I z tym miłym akcentem wracam do filmu.

Insza`Allah

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie kobiet i kontaktów z nimi pomeciłbym Tobie Byczku taka humorystyczna fikcyjna sytuacje; Spotykaja sie serce i rozum, serce mówi; Żeby mieć kobiety trzeba kierować uczuciami, rozum odpowiada, co Ty pierdolisz, żeby mieć kobiety to trzeba się kierować logiką i rozumem. Całej rozmowie przysłuchuje sie Kutas, podchodzi i mówi ; Żeby mieć kobiety chłopaki to trzeba być chujem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.