Skocz do zawartości

Drzwi przesuwne.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zainstalować w salonie ww drzwi. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz.

Mianowicie ile miejsca od ściany są takie drzwi. Chodzi mi ile miejsca zostanie na listwę przypodłogową.

Czy ktoś ma takie drzwi w chałupie? i jak rozwiązał dręczący mnie problem.

 

Oczywiście, rozumiem, że są różni producenci tych prowadnic itd itd. Lecz może ktoś ma takie drzwi u siebie?

ZF PZDR.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.10.2018 o 17:53, zuckerfrei napisał:

Witamzamierzam zainstalować w salonie ww drzwi. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz.

Mianowicie ile miejsca od ściany są takie drzwi. Chodzi mi ile miejsca zostanie na listwę przypodłogową

Rozumiem ze te drzwi mają "jeździć" po ścianie. Mam takie drzwi w domu i zamontowałem je w taki sposób ze listwa przypodłogowa przywiera do dolnej szyny drzwi i jest git.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 11.11.2018 o 17:36, zuckerfrei napisał:

Dokładnie tak. Czyli było tyle miejsca. Czy dasz jakieś foto podesłać? 

Jestem w domu rodzinnym gdzie są te drzwi. Ale czytam teraz drugi raz ten post i patrze na te drzwi. I chyba jednak nie o takie coś ci chodziło.

 

@edit: Nie wiem dlaczego nie mogę do ciebie wysłać wiadomości prywatnej ze zdjęciem. Napisz do mnie wiadomość prywatną.

Edytowane przez Carleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.