Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  8318
 • Donations

  209.98 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

zuckerfrei last won the day on September 10 2019

zuckerfrei had the most liked content!

Community Reputation

7695 Świetna

3 Followers

About zuckerfrei

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pomona
 • Interests
  Życie.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tradycyjnie. Co jeszcze zamierzacie zrobić w końcówce 2019? U mnie to do dobry rok był (mimo paru pogrzebów). Na 2020 chcę dokończyć hobbystyczne projekty... tyle. Jak u was?
 2. + teoria spiskowa do tematu prostego jak drut.... Bez nas, użytkowników nie ma forum... Więc Marku kiedy mówisz A to, dotrzymuj słowa... Tyle w temacie. Gdzie i kiedy? Ja rozżalony byłem jak mi chomik zdechł...
 3. Droga Julio. Dziękujemy, że napisałaś do naszej redakcji, opisując swój problem. Twoje pytanie przekazaliśmy wrożowi ZF, a on postawił tarota i wyszło: Tak, może. Dziękujemy. Redakcja BS.pl Ps. Na tak postawione pytanie spodziewałem się kopalni beki... Słabo coś Pany dziś, poniedziałek?
 4. @Marek Kotoński może inni nie mają odwagi, ja tego nie wiem. Moim zadaniem pokazałeś brak szacunku i tyle. Beka z Typa. Ja mydlo Ty powidło. Jeszcze raz podkreślam w mojej ocenie takim czymś straciłeś w moich oczach. I żadnych maniupalacji proszę mi nie wciskać. Napisałem jak to widzę. To po co tytule słowo konkurs? Gdyby było propozycje.... No o inny temat. Przepraszam zajebalem babola zamiast słowa "konkurs" miało być "Nagroda!"
 5. W żadnym wypadku, jeżeli tak czujesz to tak zrobić należy! Gdzie napisałem, że moje jest "najmojsze"? I TYLKO moje należy brać pod uwagę? To duże nadużycie z Twojej Strony. Przecież to konkurs!!! Czy ja czegoś nie kumam, a może nie wiem co to jest konkurs? Rozumiem, że to tak na luźno... nie było regulaminu itd... Jeżeli coś rozpoczynasz, a potem to odwołujesz/zmienasz zadnie... to albo się szanujemy albo nie... Są wygrani, są przegrani, to normalne. Zdecydowałeś, że zostaniesz przy swojej nazwie, jako Big Boss masz takie prawo, ale na Twoim miejscu - wybieram najlepszą nazwę i wysyłam nagrody do tego użytkownika i ogłaszam go jako pierwsze/drugie miejsce... albo słowo się liczy albo nie. To jak to jest? Mi nie chodzi o wkurwienie ( bo o to u mnie ciężko) jestem zażenowany, takim obrotem spawy, ludzie piszą, wczuwają się... A na koniec.... eeeee zapomnijcie chuj z tym. Krzywa akcja po chuju... Osobiście braku tu "dobrego samku" - przemyśl chłopaku. Tak się po prostu nie robi.
 6. Organizator rozpisuje konkurs. Organizator konczy konkurs. Organizator wybiera swoją propozycję. Organizator ma do tego prawo. Uzytkownik ma dysonans poznawczy.
 7. @Lethys nie tłumacz się przed trollem, ona się tym żywi.
 8. Skoro tyle wiesz to nie jestes mężczyzną .... Znikaj babo z forum.... Chwileczkę, a czy kobiety interesują się męskimi problemami? Czy spuszczają chorego samca w kiblu? Właśnie przypomniało mi się, poznałem pewnego Piotra, Piotr był z kobietą i jej dziećmi z poprzedniego zwiazku ok 5 lat... Piotr zarabiał 30 tyś funtów rocznie. Okazało się, że Piotr ma guza na mózgu - można operować. Już przed operacją był singlem...
 9. Beka z typiary. Zawsze miały super minę i prosiły o jeszcze bo miały dziwne dreszcze...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.