Jump to content

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  9,118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49
 • Donations

  209.98 PLN 

zuckerfrei last won the day on February 11

zuckerfrei had the most liked content!

Community Reputation

8,624 Świetna

4 Followers

About zuckerfrei

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pomona
 • Interests
  Życie.

Recent Profile Visitors

10,435 profile views
 1. W 2030 roku 1.9TDI ciągle bedzie w modzie. Fan wodoru.
 2. U mnie w pracy była taka historia - jeden z naszych dostawców itd ma (miał?) żonę. Odkrył, że puka się z jakimś typem. No i do tej pory każdy z forum - no kurwa schemat. Miał być rozwód itd. Typa coś ruszyło (ciekawe co?) i zaczyna grzebać w laptopie, pc, telefonie. Co się okazało. Żona prowadziła fabrykę oliwienia tłoków, znalazł dowody na to, że sypiała z ok 70 facetami w ciagu ostatniego miesiąca, a kontaków szukała on line (to było ok 7 lat temu) i tych kontaktów było ok 1k. (tak jeden K) Po odkryciu tego brutalnego faktu, zdradzony mąż postanowił ją ratować... klinika, psycholog itp. Jak
 3. Tak, tak. Tylko to było z damami z ekserymentu czy opisane inne przygody? Taki "konfused" jestem. @bassfreak dałbyś malukie opisy do linków. A tu samo mięso, ja ziemniaki i mizerię też lubię.
 4. Wg mnie to za mało. Ja jestem zdania, iż nie mamy mocy działać na siebie wobec snu... Parę razy udało mi sie kierować snem ale to chuj do dupy i tak. Jak ktoś w to daję wiarę - to mi przykro się robi.
 5. Czy Hiszpan się jej oświadczy. Ona o tym tylko myśli, wizualizacja życia z nim 24/7. I będzie tak czekać, pies zdechnie kupi dwa koty. I winko po pracy ze stancji benzynowej (nie ogarnie że tam drogo i za 1000 lat). Pozdrów ją od nas.
 6. U mnie to samo - dziwacznie to jest.
 7. Strzygi nie ma już zostalo to naukowo wyjaśnione. Co się dzieje z nami podczas snu. Pokop na ten temat.
 8. Kiedy - miazga w moim sound sytemie.
 9. A czytasz ze zrozumieniem? hej!
 10. Pracują już w WAT nad tym. Kiedy zaczynałem pracę zawodową jako serwisant, technik, pomyslałem nad tym aby zrobić chip który bedzie badał raz na 4 dni krew i wszytko co możliwe w naszym sytemie. Jakieś zmiany, chip łączy się z kompem i tam dalej do lekarza... ale płatności itd??? Nawet do głowy mi nie przyszło. Dziś wiem, że jestem taka gapa, że czasem chip może uratować mi "życie". Jestem świadom jakie to też rodzi zagrożenia. PS. najlepsza baba to własna graba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.