Jump to content

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  9,926
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51
 • Donations

  234.67 PLN 

zuckerfrei last won the day on May 9

zuckerfrei had the most liked content!

Community Reputation

9,903 Świetna

4 Followers

About zuckerfrei

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pomona
 • Interests
  Życie.

Recent Profile Visitors

13,314 profile views
 1. Każdy ma jakiś bohaterów, tych dużych i małych, tych realnych i nie. Moim bohaterem jest tow. Jan Winnicki.
 2. Popatrz na swój awatar. Już? No właśnie.
 3. PS2. Co do białasek w tajowie, po chuj one tam wiozą drzewo do LASU, bujnego lasu.
 4. No pięknie. Bez komentarza. Łeeeee, było już u akwarelisty - AKTION T4. Jakoś nie przetrwało. Szeroko pojęta ideologia eugeniki negatywnej. Topik do zamknięcia.
 5. Jeżeli nie wpadnie mi jakiś LTR z Polką to ja na 100%.
 6. To o czym @Morfeusz pisał, że fetysz z tym dzieckiem/białe. Tak to prawda "moja" filipinka z Dubaju przyznała mi się, że moje oczy, no i właśnie one mają fetysz/pierdolnięcie na temat niebieskich oczu - ja mam błękitne. Grupowe wyjazdy to jest to, @Turop ja chętnie z Tobą bym pojechał. No i organizacja takich wylotów, chłopy robic!!, a i na fb AZJA PO ZMROKU nie zapominajmy o tym forum. Tam też spoko chłopy. @Turop przyznaję Tobie order WAKACYJNEGO JEBAKI 2022!!!
 7. A bohater topiku po zawarciu związku małżeńskiego też tak będzie szachował małżeństwem, rozwód, małżeństwo, rozwód, małżeństwo (z tą samą laską)? SŁABE to w chuj!
 8. Już tu zjebałeś. Resztę masz rozpisaną.
 9. OK Pany stary dziad forum widzi to tak (nigdy nie byłem na randce tinder czy inne online, nigdy nie było tylko jednej randki przez całe moje życie, niedługo stukną mi cztery dekady): Lubię pałętać się po restauracjach, lubię tam jeść, lubię też wychlać. Jak zapraszam to płacę, to moje wyjście, ma mi być dobrze, jeżeli jest randka to Pannę wrzucam w koszty i nie mam z tym problemu - stać mnie aby stracić (zakładając, że drugiej nie będzie - i tak dobrze zjadłem i się bawiłem), luz. Lubię iść na całość i na pierwszej randce uderzyć w miejsce w którym nigdy nie byłem, coś spalę, jest
 10. Czy możesz mi odpowiedzieć kiedy były łatwe czasy? Teraz są jeszcze łatwe? Przed 2019 rokiem? Jakoś nie "wydaje mnie się". Łatwe czasy - kurwa. Czy topik jest o tych istotach co krwawią co miesiąc? Tych sprytnych istotkach które znajdują "tutaj" swoją "wyjątkową" niszę aby chapsnąć troszkę atencji? Do wszystkich Panów co też sobie lubą popisać na pirvach...
 11. Teściowa jednak z gatunku HOMO...😎 btw DOBRE!!! @Wielki Mistrz Zakonu dostaniesz talon na..
 12. Myślałem, że jest jakaś furtka na Teściowe. A tak... daj Pan spokój! ps Ja nawet pytania nie zrozumiałem. Jestem poza skalą, poza systemem. Pierwszy z Was opuściłem matrixa. ps2. Poza matrixsem jest tak samo jak u Was... dalej jestem białym rycerzem.
 13. Zapytaj tych którzy tam zostali - są tacy, im jest obojętne, pod kim są - z jakiegos powodu. Nie tych co uciekli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.