Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Carleon

Użytkownik
 • Content Count

  196
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Świetna

1 Follower

About Carleon

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

649 profile views
 1. @Pieter to ja z innej beczki. Jako że jestem w wieku Ragnara. Pisałeś kiedyś że chcesz wybudować pensjonat w Zakopanym czy coś podobnego (Może pokręciłem). How? Bo na pewno nie na hydraulice takie pieniądze
 2. Rozumiem. Emocje, emocje, emocje i te motylki w brzuchu Poczytaj na temat hormonów w mózgu wydzielajacych się na początku związku. Poczytaj forum i historię braci. Posłuchaj parę audycji Pana Marka itp. i wtedy podejmij decyzję. Tak jak pisałem mi wydaje się to normalne, chyba że... Jesteś samcem który dąży do jakiś celów w życiu. Zarabiasz dużo pieniędzy, albo masz jakieś ekscytujące życie, lub siedzisz na kanapie przed telewizorem z tym że w kazdym z tych przypadków samica jest w ciebie zapatrzona. Czy wtedy przeszkadzał by ci brak tematów do rozmów ? Myślę że problem jest w tej monotonni. Mały offtop: @Imbryk remont mieszkania już skończony?
 3. Może jestem młody i głupi (20), ale patrze tak po małżeństwach w rodzinie i jakiś dłuższych związkach. Dochodzę do wniosku że tak po prostu po jakimś czasie jest. Przypomnij sobie jak było na początku z obceną kobietą. Nie tak samo romantycznie ? Według mnie gdybyś się związał z tą koleżanką z pracy to po 8 latach byłoby to samo co masz obecnie.
 4. Chodziło mi o to że Wardęga na jednym z filmów mówił ile dany youtuber prawdopodobnie zarobił za daną reklamę itd. Wystarczy wrzucić filmik co dwa dni i masz 15×2-3k zł miesięcznie. Co do kosztów to sami twórcy przyznają ze korzystają z podwyższonych kosztów 50%, bo tych kosztów po prostu nie ma (zależy od contentu). Okej ale to działa jak lawina śnieżna. Teraz sobie podlicz to co odłożyłeś programując i policz czas jaki spędziłem na nauce na studiach (5 lat) i zobaczysz że nie wyjdzie tak kolorowo.
 5. Ale to już jest wręcz oczywiste że do miliardera nie podskoczy. Albo one żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości albo są głupie do granic możliwości. Nie robie. Jeszcze nie tak dawno jego przecietny film miał po 300 tyś wyświetleń. 5 tyś na rękę maksimum? On ma jeszcze drugi kanał "Łatwo nie będzie" czy jakoś tak. Po za tym youtuber znaczną część zysku kasuje za lokowanie produktów i kampanie marketingowe. Ponoć za bycie twarzą napoju pewnego jeden you tuber z ponad 1 mln zł skasował 0.5 mln zł. (Odsyłam do Wardęgi) Ta fit para Majewskich nie przyjęła oferty bodajże 600 tys zł za bycie twarzą wody mineralej, bo chcieli 1 mln zł. Wręcz przeciwnie potem prace dostanie za samo to że był kiedyś sławnym YouTuberem, jeśli na przykład szef go oglądał. Zresztą nie masz się o co martwić oni są już ustawieni na 10 lat do przodu. I to jest tak wielki biznes że nie padnie im to tak szybko. Inny YouTuber "Friz" przyznał się ze z samych reklam na YT zarabia 14k $. Żyj dalej w iluzji. Ps: Proszę o scalenie posta.
 6. Wiem o jaki stan ci chodzi Okej, ale ja mówię tu stricte o tym przypadku kolegi naszego brata. Albo rozszerzmy to do mężczyzn po technikach. Jakie kobiety mają oni brać do związku? (Większość chce być w zwiazku)
 7. Panowie. Przecież taki Gimper zarabia 10-20 tysięcy $ miesięcznie. To kogo one szukają ?? Miliarderów?
 8. I słusznie, że ma wątpliwości. Osobiście nie pchałbym się w taką relację. Absolutnie nie. To w relację z jakimi dziewczynami ma wchodzić ? Teraz 60% mlodych dziewczyn ma studia. Te co fajniejsze są bardziej liczne w tej grupie. Pamiętam dziewczyny z zawodowek masakra. Jedynie mu technika zostają ale już wtedy prędzej wpadnie w rolę bankomatu.
 9. @Mniam Odpuść. Jeszcze cie znienawidzi za poznanie prawdy. Niech się przejedzie na własnych błędach i własnych doświadczeniach. Gdybym ja wiedział że zostało mi 15 lat życia to to byłby najlepszy okres w moim życiu. Wszystko robił bym na maksa. A on traci dzień za dniem na graniu na komputerze i nie szanuje własnego ciała.
 10. Zgadzam się z tą tezą Myslę że nie trzeba wypisywać jakie korzyści i szanse dają tacy ludzie w naszym otoczeniu. Ale jaką wartość dla nich wnosi taki "szarak"? Podziw? Szczera relacja? Ciekawy charakter i miłe spędzony czas? Jakaś potrzeba mentoringu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.