Skocz do zawartości

Witam


AntyHumanista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W wielkim skrócie:

 

- Nie Jestem Humanistą, nauki Humanistyczne, bądźmy poważni, nie ma czegoś takiego jak nauki Humanistyczne. Filozofia jako pierwsza dawno powinna być na śmietniku (dokładniej - jest to pseudonauka). Taka Anegdotka, nie ma Nobla z Matematyki, dlaczego ponieważ w czasach kiedy Alfred Nobel tworzył listę "Nauk" nie uznał Matematyki jako Nauki. Wynikało to z tego że było wówczas tam pełno Filozofów, zaś Matematyka nie wymuszała jeszcze dowodzenia swych Twierdzeń, obecnie Nie ma Humanistów na wydziałach Matematycznych.

- Psychologia jest to kolejna Pseudonauka, zapewne kiedyś na tym Forum wyjaśnię to ostatecznie, Freud był oszustem (fałszował badania), Jung by Ezoterykiem. Wiec nie tylko metodologia Leczenia jak Psychoanaliza, Hipnoterapia nie działają. Ale są szkodliwe. Do tego część Psychologów, po tym jak Socjopatyczni Seryjni Mordercy okazali się udawać ze są leczeni za pomocą Psychoanalizy. Cóż, coraz więcej Psychologów nazywa te banialuki po Imieniu. Zamiast Psychologii polecam, Neuropsychologię.

- Nie jestem Ezoterykiem, rzecz jasna gardzę ezoteryką. Zaś moje dośw. życiowe pozwoliło mi wysnuć Hipotezę, iż ezoteryka jest domeną ludzi o słabym konstrukcie psychofizycznym. Podobnie jak Cuda religijne, tak Cuda ezoteryczne obalałem już jako dziecko. Zasługa była, rzecz jasna fascynacja "Nauką", Martin Gardner, James Randii.

- Nie jestem Religijny, inaczej... Jestem "Ateistą", od czasu do czasu Zatwardziałym wojującym niczym Hitchens, ale częściej jestem jak Dawkins. Rozumiem ze Religia to folklor, a każdy wierzy jak mu wygodnie. Czyli jak okradnie kogoś to jego Bóg go rozgrzeszy, ale jak jego okradną... Taaa po za tym kiedyś, obaliłem wiarę kilku osób, m.in. św. Jehowy. A szczycę się tym iż nigdy nie skalałem się przeczytaniem, żadnej ze św. ksiąg. W tym Biblii.

 

Aha i w słowniku Ateisty, nie ma czegoś takiego jak "Wiara", nie wierzę w Big Bang Theory, Ale mamy więcej badan na temat, Hipotezy o początku Wszechświata z Wybuchu, a to za pomocą specjalistycznej Aparatury te wnioski zostały wywnioskowane, W przeciwieństwie do odczuć indywidualnych, jakiegokolwiek czytelnika, jakiejkolwiek św. księgi.

 

- Nie jestem Korwinistą, uważam ze Korwin za młodu musiał się naćpać, chyba muchomorem sromotnikowym, iż wierzy ze Monarchia to jest lepsze cuś niż Demokracja. W Monarchii Korwin był by niepiśmiennym paziem, chłostanym przez swego Pana, i czekał by podjeść świniom z koryta trochę pomyj. Niestety kiedyś jeden z jego wyznawców wmawiał mi ze w Monarchi wszyscy są szlachcicami. Nawet twierdził ze przeczytał to w podręczniku Historii.

- Nie jestem Lewakiem, nie jestem Feministą, nie jestem zwolennikiem Gender, nie jestem też Weganinem... i wegetarianinem również. No chyba nie muszę Pisać dlaczego.

- No i nie jestem Pacyfistą, ale jestem zagorzałym przeciwnikiem Kary Śmierci. Promuję dużo lepsze Rozwiązania. Rodzina Ofiary powinna mieć Prawo do Zemsty i nikt nie powinien odbierać tego prawa. Kara śmierci jest to Akt łaski. Prawidłowo, tzw. Trynkiewicz, powinien umierać od głodu i mrozu, na syberii. Chociaż ja optuje aby takie wynaturzenia, oddawać na wyższe cele, jak testowanie nowych Lekarstw, po co eksperymentować na ochotnikach. Ale jest Genialne rozwiązanie, uwięzić zwyrodnialca w jego własnym ciele, można precyzyjnie przeciąć rdzeń kręgowy w odcinku szyjnym, i nie trzeba już pilnować więźnia, budować murów. Wiezień będzie uwięziony w swym własnym ciele. Już nigdy nic nie zrobi..... Nigdy nic nie zrobi, i będzie miał całe lata, aby myśleć nad swym żałosnym życiem, Póki ktoś będzie chciał go karmić...

- No i na koniec, nie jestem Towarzyski, ze wszystkich ludzi, najbardziej kocham Siebie.

 

 

No tak, czułem ze zapomniałem o czymś, istotnym dla innych, Akurat mnie to nie obchodzi.

 

- Nie jestem Żonaty, nie mam Dzieci (ani biologicznych ani doczepionych), nie jestem w Związku, Gejem też nie jestem... I do wzięcia też nie jestem, jestem zajęty kilkoma młodszymi ode mnie Paniami. Myślę o dzieciach, ale tylko by wychować je w USA na następnych prezydentów, którzy przekażą Polsce z 1000 głowic Atomowych. To jedyny powód dla którego rozważam posiadanie dzieci. Nawet mam już Kilka kandydatek.

- Nie jestem Biedny. O Biznesie nie gadam z nikim, ale od pewnego czasu kilka osób męczy mnie aby zrobić coś o Inwestowaniu na Giełdzie, m.in. przez to ze zdemaskowałem kilku naciągaczy przez ostatnie 2 lata, pseudo Guru finansów i Forexu. W skrócie zamiast zadawać bez sensowne pytania przestudiujcie Benjamina Grahama - Security Analysis. Z tym ze inwestowanie jest już dla ludzi z kapitałem, bez 100 tys. nie ma sensu zaczynać. Radzę też omijac Polską Giełdę sam od 2012 dałem sobie z tym spokój, tam są takie wały, na które KPW przymyka oczy, ze takie jazdy to chyba tylko jeszcze w Rosji przechodzą.

No i może jeszcze kilka moich Życiowych Rad. Mojego Autorstwa, wszelkie Prawa zastrzeżone.

1. Złap życie za Mordę i przyduś Butem do Ziemi.

2. Emocje prowadzą na Manowce. (ja się nie kieruje emocjami, dla mnie naturalnym stanem Umysłu, jest nie zmącony Focus, Spokój, po przebudzeniu rozwiązuje sobie przez 15-20 min sudoku aby zmusić Mózg do poprawnego działania.)

3. Kłamstwo jest Bronią. (To jest nowe, największa najgroźniejszą bronią na Ziemi, jest Kłamstwo, poprzedza ono każda Kradzież, Morderstwo. Kłamstwo - kiedy damy się okłamać - jest królem Zbrodni, największa sztuka w życiu to przejrzeć kłamstwa innych, odkryć ich ukryte motywy, a i samemu umieć posługiwać się tą bronią w samoobronie). OSU

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.