Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Patton

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2963
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Patton last won the day on October 28 2018

Patton had the most liked content!

Community Reputation

2036 Świetna

About Patton

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Vice City

Recent Profile Visitors

1225 profile views
 1. Zapomniałaś napisać o piciu piwa w trakcie meczu.
 2. Studia już same w sobie ryją kobietom beret. A wiele z nich idzie też na studia po to żeby złapać jakiegoś jelenia, i już taka złapie, lub choćby tylko pozna jakiegoś, to po powrocie do swojej miejscowości już jakoś na nikogo lokalnego nawet nie spojrzy, bo zwykle uważa ich za gorszych.
 3. Klasyczny ból dupy o to że ktoś ma odwagę żyć inaczej niż większość.
 4. Pewnie pomyślisz że mało o tym wiem, ale mi też często się to zdarza, i nawet kilkanaście lat temu dobre kilka o ile nie kilkanaście razy miałem przez to problemy, i być może też częściowo przez to jestem teraz jaki jestem. Popatrz na to od tej strony że ktoś kupił ją z wlasnej woli, iza własne pieniądze których nie dostał za darmo, i podarował ją tobie, co też dużo znaczy. Także ja bym to potraktował w tym przypadku jako warunkowe i honorowe zwolnienie z przysięgi. Widocznie wykorzystał swój talent do śpiewania. 😆 Sam nie jestem jakimś Einsteinem, i radzę sobie dużo gorzej niż ty. Ale odnoszę wrażenie że i tak radzę sobie lepiej niż ten włochacz. Może w filmach zgrywa twardego, a poza kamerą po prostu jej się boi?
 5. No ciekawe czy na mnie jakieś zwracają uwagę jak jestem na mieście, no bo już od kilku dobrych lat jakoś specjalnie na nie nie zwracam uwagi. No ale w sumie to wydawało mi się że kilka razy jakaś odwróciła wzrok jak się na nią popatrzyłem, więc kto wie.
 6. Kurła ja też, no i będę miał ten luksus że mam tam blisko Polski rodzinę, u której zapewne będę mógł na starcie zamieszkać. @m4t Jesli tak by było, to ja jestem Ronald Reagan.
 7. No i wlasnie to jest jedna wielu z twoich cech którą mi imponujesz, tzn masz honor, czyli coś czego wiele osób w tych czasach już nie ma, i co jest już właściwie rzadkością. Jeśli nawet się wybije to tylko w gronie tych troglodytów, i jak spadnie to być może prosto do więzienia. Znikąd, no i może się mylę, ale moim zdaniem Sekuła sprawia wrażenie że jest cholerykiem na granicy załamania nerwowego. No jeśli trafi do więzienia, no to tam to już będzie mu miało co spadać z głowy.
 8. Dokładnie, postraszą że zabiorą te wszystkie plusy, i nie będzie żadnego protestu, co już w sumie kilka razy było.
 9. A co w tym dziwnego jeśli rządzą ludzie którzy większość życia przeżyli w komunie, i zapewne mają sentyment do starych czasów?
 10. To akurat bardzo dobrze wiem, i to od dzieciństwa. A tego tobie nie zarzuciłem. Z tym linkiem chodziło też o to żeby na forum nie nazywać kobiet w wulgarny sposób, no bo potem przeczyta to taki włochaty gość, albo inny Sekuła z Kanistrem, i potem robią kolejną szopkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.