Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Patton

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4023
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Patton last won the day on July 8

Patton had the most liked content!

Community Reputation

3008 Świetna

About Patton

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Vice City

Recent Profile Visitors

1742 profile views
 1. Mnie zraziły dokładnie te same rzeczy co ciebie. W tych czasach wiele osób ma z tym problem. Masz rację, bo wojna może być też za dnia, tylko że o ile dobrze pamiętam, to chyba w 1 Reese mówił że walczą głównie w nocy. Ma taki fajny ciężki klimat, ale dwójka też ma taki swój unikalny. Oglądając obcego już po rozwinięciu akcji, czasem czułem się jakbym był osadzony przez obcych jak ludzie z filmu.
 2. Miałem podobnie w czasach szkolnych, tzn jak odrzuciłem zaloty pewnej panny z lekka nadwagą. Co skutkowało np tym że uniemożliwiła mi zawarcie bliższych znajomości z takimi dwoma innymi. Z czego jedna była 8/10, a druga mocną 9/10. Że o obrabianiu dupy, i głuchych telefonach nie wspomnę.
 3. Mam wrażenie że w tym kraju to pojęcie prawie że nie istnieje, bo większość społeczeństwa zachowuje się jak stado baranów. Co niedawno było dobrze widoczne w wyniku wyborów.
 4. Szczerze mówiąc, to po trzeciej części czekałem następne części, które okazały się być coraz gorszymi. Ale teraz to już postawiłem przysłowiowy krzyżyk na tej serii. https://www.antyradio.pl/Film/News/Rezyser-nowego-Terminatora-twierdzi-ze-film-przerazi-mizoginistycznych-trolli-33350 Jeśli temat jest w złym dziale, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
 5. Z tym że u mnie to nie działa, bo pracuję z takimi Januszami, którzy mają tok myślenia typu, wypić, zapalić, poruchać itd. Plus mają cechy kanistra, włochacza i Dominika.
 6. Z doświadczeniem wiem ze to może być wystarczającym powodem do tego żeby Janusze zaczęli zaciekle atakować.
 7. To było do przewidzenia. https://www.money.pl/gospodarka/likwidacja-ofe-to-bedzie-jeden-z-pierwszych-projektow-nowego-rzadu-6435662981834881a.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.