Skocz do zawartości

Biologia czy sentyment?


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia, 

 

Mam do Was następujące pytanie: czy macie tak, że czujecie jakieś specyficzne pożądanie w stosunku do młodych dziewczyn? Mam na myśli takie powiedzmy 17-23 lata? Liceum i studia. Sam mam obecnie 34 lata i oczywiście mi się też starsze niewiasty, ale coś jest takiego w tych młodszych (poza pięknym ciałem), że mam "słabość" do nich. Być może jest to przy okazji związane z pewnym sentymentem do tamtych lat mojego życia, który mi towarzyszy. 

 

Jak macie? Czy to po prostu czysta biologia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się poniższy artykuł:

 

https://www.businessinsider.com/dataclysm-shows-men-are-attracted-to-women-in-their-20s-2014-10?IR=T

 

W którym jest pokazany wykres - pierwsza liczba to wiek mężczyzn, druga to odp. na kwestię, w jakim wieku kobiety są najbardziej atrakcyjne dla tej grupy wiekowej.

Zestawienie na podstawie danych z jakiegoś portalu randkowego, trzeba wziąć na to małą poprawkę. ;) 

 

54455482eab8ea361710fecc-960-895.jpg

 

Kwestia czysto biologiczna, atawizmy, płodność etc.

Jednak pewnie wg sporej części pań ~35+ to objaw niedojrzałości emocjonalnej. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.