Skocz do zawartości

Kobieta przeklina


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie, jak reagujecie na bluzgi ze strony kobiet? Spotykacie się, czy to w pracy w szkole czy na ulicy, rozmawiacie, tu nagle lawina bluzgów ze strony kobiet...Jak reagujecie wtedy i czy kobieta w tym momencie traci w waszych oczach na wartości? Chodzi mi o to że w czasie rozmowy używa takich słów nie w waszym kierunku ale ogólnie, coś na zasadzie; Chce mu zainponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od kontekstu sytuacyjnego.Jest dla mnie dopuszczalne, gdy bluzga przy jakimś ekstra nagłym zdarzeniu, gdzie mi (nawet tego nie kontroluję) puszczają nerwy.

 

Natomiast jeżeli bluzga, bo ma taki charakter czy próbuje zaimponować lub/i pokazać, że jest silna i niezależna, to staram się unikać takich sytuacji i kobiet, bo nic z tego dobrego nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Kleks

U mnie traci niezaleznie od sytuacji. Kobiety z natury sa duzo bardziej emocjonalne. Jak sie zdarzy bluzgac na poczatku znajomosci to potem bedzie lawina. Bluzgi u kobiety to jak zdrabnianie u faceta. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.