Skocz do zawartości

Ale ze mnie krejzol. Bujać to ja ich nie oni mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym coś im podpieprzył z biura.

 

Zasada nr któryś tam z kolei.

 

"Rozmowa kwalifikacyjna ma się zwrócić"

 

40 zeta za dojazd poproszę :D Tak na "dzień dobry" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały pobyt tam trwał około pół godziny a gadka z około 20 min, wiec wypisałem co ważniejsze .rekrutacja jest niby do piatku(takie tłumy oczekiwały tam że szok.pusto fhooy)

1 szukaja tam młodych jeleni bez zadnego doswiadczenia,życiowego również

2 Dyrektorka sama sie zamotała i dopisywała historie"wiadoma logika kobieca"

3. nie wiem co otym sadzić ze wzgledu od samego sposobu sie witania z pozycji zamknietej po pożegnanie przez biurko%-)jezeli wychwyciła słowa klucze że interesuje mnie praca biurowa a nie teren i ze chce miec w pracy jasno określone obowiązki to nie zadzwonią no i cała zabawe chuj strzeli

4. mankamentów interpersonalnych było dosyć sporo+ przedstwienie odegrane przedemna, szoł jak chuj i amatorka%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

firma krzak potrzebowała jeleni by skakali od drzwi do drzwi i wyłudzali kase na biedne zwierzatka.zjebałem po całosci bo powiedziałem ze chce biurowa robote na jaka składałem aplikacje(chuj ze do jednej firmy pisałem a inna odpowiedziała)no i to mnie skreslilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nawet lepiej, że cię nie przyjęli, bez sensu robić coś, w czym byś czuł się źle.

w ogóle rozmowy kwalifikacyjne, takie prawdziwe, to musi być straszna nerwówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nerwówka to dlamnie nie była%-)chciałem przyswirowac sekretareczke.budowa raportu,skad jest pitolenie o jej dojazdach itd,zobaczyłem ze jest w jakiejś broszurce w sado zagrodzie i patrzy na sarenke(kojarzyłem miejsce)chciałem pod to uderzyc ze tez tam byłem (no bo byłem,chyba)no ale jak zwykle nie wyszło bo szefowa wkroczyła zgodnie z okreslinym sygnalem końca muzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.