Skocz do zawartości

Shit test, co to jest?


Rekomendowane odpowiedzi

nie byłbyś szczęśliwy, bo jesli niemiałbyś takich dużych zapotrzebowań jak ona, to czułbyś się przytłoczony, a ona zaczełaby przyprawiać ci rogi ;)

 

Nie chętnie, ale z tym się zgadzam, jak moja pierwsza była, naturalnie lubiła się bzykać często, a ona mnie rozprawiczyła też, to była to dla mnie nowość i to robiłem cały czas, ale później robiłem to nawet po to żeby mnie nie zostawiła, tak z dzisiejszej perspektywy dochodzi do mnie, ze ja jednak nie czerpałem z tego przyjemności i mnie to bardziej wkurwiało, bo musiałem cały czas być tym zawsze chętnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chętnie, ale z tym się zgadzam, jak moja pierwsza była, naturalnie lubiła się bzykać często, a ona mnie rozprawiczyła też, to była to dla mnie nowość i to robiłem cały czas, ale później robiłem to nawet po to żeby mnie nie zostawiła, tak z dzisiejszej perspektywy dochodzi do mnie, ze ja jednak nie czerpałem z tego przyjemności i mnie to bardziej wkurwiało, bo musiałem cały czas być tym zawsze chętnym.

jak Cię rozprawczyła to się nie liczy, zapomnij o tym :D 

Teraz bierz według swoich potrzeb, a więcej już cierpieć nie będziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, właśnie, tylko widzisz za kobietą nie nadążysz i za facetem w zasadzie też nie. Ja np[. mam tak, że jestem z laską, owszem czuje pożądanie, ale mi się nie chce i np. idę spać i podczas zasypiania nagle mi się zachciewa i to że ja akurat teraz mam ochotę, to nie znaczy że ma ją kobieta :D Ale fakt brać według swoich potrzeb, działało by w tej sytuacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.