Skocz do zawartości

Shit test, co to jest?


Rekomendowane odpowiedzi

nie byłbyś szczęśliwy, bo jesli niemiałbyś takich dużych zapotrzebowań jak ona, to czułbyś się przytłoczony, a ona zaczełaby przyprawiać ci rogi ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi, ale jak ludzie pod względem zapotrzebowań łóżkowych zbyt bardzo się różnią to nikłe szanse, ze ktoś zaciśnie zęby. a nawet jeśli, to będzie nieszczęśliwy, więc i tak znajdzie sobie inny powód do zakończenia relacji. dopasowanie się w kwestii potrzeb jest ważne po prostu.

 

nie trzeba śmigać, wystarczy mieć otwarte oczy i patrzeć co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceci robią również coś na kształt tych shit testów, ponieważ mężczyzna też chce 'sprawdzić' kobietę czy mu odpowiada. gdyby tak nie było-brałby pierwszą lepsza z brzegu, która ładnie zaświeciłaby dupką i cyckami, a jednak chyba do związku facet potrzebuje czegoś więcej...albo i nie ;) nie wiem co gorsze :o

 

Kiedyś robiłem coś w tym stylu, tylko w moim wykonaniu to było jednorazowe i świadome. Otóż spotykałem się z laską, przeciągałem spotkanie ile się dało i jak już się robiło ciemno zapraszałem do pobliskiego lasku (dobrą sławą ten lasek się nie cieszył, sporo zaginięć, znalezionych trupów itd.). Jak się dziewczyna zgadzała, to znaczy że coś nie halo i drugiego spotkania nie było. A jak posyłała mnie na drzewo, to i owszem :)

 

Ale żeby faceci robili takie "shit-testy" nagminnie lub nieświadomie to jeszcze nie słyszałem. Owszem, liczy się jak się panna zachowa przy ludziach i generalnie czy przypasuje przy bliższym poznaniu, ale nie jest ta wiedza uzyskiwana przez testy, tylko to, jaka jest wychodzi przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.