Skocz do zawartości

Shit test, co to jest?


Rekomendowane odpowiedzi

A Wy macie jakieś życie, że do pierwszej w nocy z wtorku na środę w interetach się seksicie? :lol:

 

..... i np. idę spać i podczas zasypiania nagle mi się zachciewa i to że ja akurat teraz mam ochotę, to nie znaczy że ma ją kobieta :D.......

 

A to jest jakiś problem dla kobiety? :D

 

Dobieraj sobie kobiety wyposażone w moduły: "Dostępna 24/7" i "W zdrowiu czy "chorobie" " :D

 

"Problem" przestaje istnieć :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint a co jest nie tak z sekszeniem sie po nocach?%-)

 

Hahhaha, oczywiście że nic! Się chwali, ale wyspać się też trzeba, mów co chcesz. Regularny sen robi dobrą robotę :) Cokolwiek miało by to znaczyć :D

 

Tylko ze w realu a nie na internetach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto powiedział że w ogóle wstawałam? albo w ogóle spałam? :P

 

Idą tropem rozmowy i Twoim tokiem myślenia.....

 

.........to, zastanawiam się, czy Twoja prawa i lewa noga spotkały się kiedyś i czy wiedzą o swoim istnieniu...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit testy są wtedy, kiedy to kobieta jest górą nad facetem, w momencie, kiedy stanowimy ogromną wartość dla kobiety, to nie odważy się napierdalać w nas testami bo przecież nie zaryzykuje utraty takie faceta.

 

A nawet jak się jej coś wymsknie i tylko zerkniemy na nią pogardliwym wzrokiem to szybko się wycofuje :P Z reguły jak laska coś zaczyna pierdolić bez sensu to używam swojego ulubionego tekstu "skończ pierdolić" albo "chuj mnie to obchodzi", (V.) wypowiedziane takim władczym tonem. Smutek/zaskoczenie na 2 sekundy a potem powrót do pełni szczęścia przez kobietę.

 

A w największym uogólnieniu: miej wyjebane a będzie Ci dane :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą tropem rozmowy i Twoim tokiem myślenia.....

 

.........to, zastanawiam się, czy Twoja prawa i lewa noga spotkały się kiedyś i czy wiedzą o swoim istnieniu...... :D

.....są takie rzeczy które się "fizjologom" nie śniły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.