Skocz do zawartości

Genetyczna mapa europy


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wykop.pl/link/1485941/genetyczne-pochodzenie-mieszkancow-europy-rasistowska-mapa-do-rozkminek/

 

Możecie sobie sprawdzić do której grupy rasowej należycie (słowian, celtów, german czy jeszcze jakieś innej) 

 

Trochę poanalizowałem i wyszło mi, że jestem słowianinem z domieszką południowo-germańskiej krwi po tacie  :D  :D  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nasz kraj, to mapa jest zwyczajnie zakłamana. Gdzie udział genetypu ludności pesjatej? Przecież przed II WŚ Polska obok Węgier miała największy odsetek parchów w całej Europie! Wynosił on aż ponad 10%! A przecież dzisiaj, pomimo że jest ich mniej, bo przetrzebił ich holocaust, to wciąż obsadzają kluczowe stanowiska w naszym nieszczęsnym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, że jest w pewnym sensie sfałszowana. Przecież od conajmniej XV wieku ciągnęło do nas Żydostwo z całego świata, licznie się w Polsce osiedlając. A potem, za udzielone im schronienie odwdzięczyli się nam wielokrotną próbą ustanowienia Judeopolonii na terytorium naszego kraju. Zresztą nie zrezygnowali z tych zamiarów nawet dzisiaj, po 1989 roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nasz kraj, to mapa jest zwyczajnie zakłamana. Gdzie udział genetypu ludności pesjatej? Przecież przed II WŚ Polska obok Węgier miała największy odsetek parchów w całej Europie! Wynosił on aż ponad 10%! A przecież dzisiaj, pomimo że jest ich mniej, bo przetrzebił ich holocaust, to wciąż obsadzają kluczowe stanowiska w naszym nieszczęsnym kraju.

 

Nie mówiąc już  o miastach..o ile dobrze pamiętam Warszawa...28% !!! Lwów- ja wiem, że Semper Fidelis Leopolis i tego typu sprawy, i że Lwów Polski,ale przed wojny Polacy stanowili zaledwie...troche więcej jak 50%, a ci około 30 paru %, więc z ta polskością Lwowa w sensie narodowosciowym,a nie panstwowym to bym uważał.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.