Skocz do zawartości

Moda męska lat '70 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Zabawną rzeczą jest to, że elementy mody z lat 70tych wróciły do aktualnej mody męskiej. Oczywiście lekko przerobione.

Od paru sezonów królują dopasowane marynarki i dopasowane koszule (wszelkie slim fity). Dodatkowo

dopasowane spodnie (tzw. włoszczyzna). Przecież to nic innego jak powrót do koncepcji z lat 70 tych.

 

Ja się boję gdy moda zatoczy koło na lata 80-90te. Nie zniosę powrotu krzykliwie kolorowych dwurzedowych

marynarek o kroju worków na ziemniaki.

 

S.

 

PS. A Wilka z Wall Street polecam :)

 

jordan-belfort-di-caprio-1987.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowane obcisłe spodnie od gajera to moda angielska, po za tym ubrania angielskie a europejskie to całkiem inna rozmiarówka i kroje.wiekszosc spodni to dopasowany krój dla człowieka bociana.bluzy z krótszymi rekawami bez ściagaczy na dole wygladaja karykasturaslnie a o koszulach juz nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt: Pan z prawej, w żółtych spodniach...prawdopodobnie pracuje w cyrku-te baloniki i węże w kieszeni...

:D

Mój też :D

 

Najzabawniejsze jest to, że czarnuszek wypadł na tym tle...... hmmmmm hoooyowo :D Wreszcie porządne rasistowskie zdjęcie :D

 

Pika, a co wyraża zamiłowanie do jednolicie ciemnego uniformu od znanego projektanta z ulubionego przez Ciebie okresu historycznego? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.