Skocz do zawartości

Moda męska lat '70 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Było, minęło, nie wróci. Kolorowo, wzorzyście. Włosy mieli bujniejsze. Sylwetki też niezłe, ciekawe czy do dzisiaj im się udało je utrzymać. 

 

Raczej nie. Kiedyś widziałem zestawienie top-kulturystów 20 lat po zakończeniu kariery. Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oni wyglądają dość kobieco. I teraz tylko pytanie czy oni naprawdę ubierli się kobieco czy to tylko moda tak ewoluowała i to co kiedyś męskie stało się kobiece ;) i nie oni byli kobiecy tylko my stajemy się męskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lili90, artykuł dość selektywnie pokazuje modę typu unisex w tamtych czasach. "Normalne" zestawy ubiorów również istniały.

 

 

 

Raczej nie. Kiedyś widziałem zestawienie top-kulturystów 20 lat po zakończeniu kariery. Porażka.

 

A zastanawiałeś się, co mogło być, i co najpewniej było tego powodem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oni wyglądają dość kobieco. I teraz tylko pytanie czy oni naprawdę ubierli się kobieco czy to tylko moda tak ewoluowała i to co kiedyś męskie stało się kobiece ;) i nie oni byli kobiecy tylko my stajemy się męskie...

Faceci staja się babami,a kobiety facetami ;p kobieta lepiej wygląda od faceta,do czego kurde doszło :P i już nie długo nie będzie można poznać baba to czy facet ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądali kiedyś mężczyźni w tamtych latach, bo taka była moda. Polacy naśladowali tę modę, niestety nie mieli takich możliwości jak np. mężczyźni z Zachodu, ale starali się za tamtymi trendami też nadążyć. Wystarczy pooglądać programy popularnonaukowe z tamtych lat albo inne dokumentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie....... Czy Wy macie poczucie humoru? Jakąś niedzielną słoneczną lekkość dyskusji? Czytaliście wstępniaka?

 

Nie ma tu nic, co warto ubrać na krejzolski melanż? Coś w czym chcielibyście zobaczyć siebie/partnerów ? Coś co zadziało na wyobraźnię? Kreatywne pomysły?

 

 

Dzizas...... co za ponuractwo. Dobrze, ze chociaż Olla rokuje....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.