Skocz do zawartości

Sralfa alfa


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra sie pochwale.

A wiec tak.wstałem sobie.zrobiłem internetowe wyjebane fhooy zakupy.ruszyłem w trase z kuzynem i wskoczylismy na lody

podbijam do pani lodziary

-Wiem ze sie nie znamy ale zrób 2 lody.kakaowe.Duże.

lodziara była tak uchachana az chwyciła sie za klate%-)

Nastepna akcja

Wbijam do sklepu i stoi ona(z 6 lat temu była nie zła szprychą) z oczami zagłady,no ale ciąza.facet obok( czeresniak )a tu ja sie pojawiam pod koszulą.kieta ala pies burek lata na wolności.az mi głupio było patrzec jej w oczy%-)z jej strony oczy zagłady były tak widoczne az kuzyn mi powiedział "ona cos chciała" a ja na to młody ucz sie%-)

Smigam sobie, mówie sasiadce "dzieńdobry"a ta łał och ach jaki ty przystojny jestes.wiecie taki po prostu wyjebany nastrój miałem az oddziaływałem na społeczeństwo.

i wisienka na torcie.gadam sobie z ciotka a ta domnie "ale tyle wolnych kobiet wokół ciebie" aja na to ale samotnych matek.szybciej do policji wstapie niz sie taka zainteresuje%-)

A zatem czytajcie i uczcie sie z tego wszyscy.to jest bowiem słowo moje pisane które dla was i dla wielu zostało napisane.świrujcie baby ile wlezie,to czyńcie na moja pamiątke%-)


 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym lataniem baby za nami to się nie ma co grzać bo to jest często standard. Popuść lejce na chwilę albo popłyń a zaprawdę powiadam Ci. Jeszcze dziś będziesz w piekle

 

Ale przyznasz Rysiek, że przez chwilę mile łechce ego? Szczególnie gdy się zapomni 'o zasadach i mechanizmach'.

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym lataniem baby za nami to się nie ma co grzać bo to jest często standard. Popuść lejce na chwilę albo popłyń a zaprawdę powiadam Ci. Jeszcze dziś będziesz w piekle ;)

Wiem, do czego pijesz, bo już to kiedyś doświadczyłem. Kręci mnie ta Niemka, choć nie dałem tego po sobie poznać, bo inaczej będę w czarnej dupie. Na razie ją świruję. Zobaczymy, co będzie. Jej ma się chcieć, a nie tylko mi. Mam dwie możliwości: 1. przejście od razu do seksu i tylko taka relacja 2. gra w związek - ona ma 28 lat, jest sama, więc może coś knuć :)

 

Ale przyznasz Rysiek, że przez chwilę mile łechce ego? Szczególnie gdy się zapomni 'o zasadach i mechanizmach'.

 

S.

Póki co bawię się dobrze. Jeśli nic nie będzie, to nie będzie. Jest dużo tego "towaru w mieście".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było seksu to w ogóle o czym  my tu mówimy? Jak odpadniesz to ona się nawet nie zorientuje, że pies numer 19 jej się zgubił ;) Zaprawdę powiadam wam, że każda klacz powyżej HB7 ale to każda ma:

 

2 alfa na zmianę dywersyfikując, żeby nie popłynąć

4 beta - w odwodzie (zawsze gotowych) jakby tak się nieszczęśliwie złożyło, że obaj alfa są silniejsi w danej chwili i jest olewka

12 gamma - do łechtania ego

64 pajaców - piszących na fejuniu "dziękuję za przyjęcie do grona znajomych" :D - tych się nawet nie czyta jak piszą pirv.

 

Panowie! Działamy, ruchamy a nie rozkminiamy. Temat nie zerżnięty do max 4 spotkania jest tematem DEFINITYWNIE straconym, chyba że po półrocznej przerwie i kolejna próba.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj jechałem z kierowcą rozwożącym prywatną firmą ludzi do pracy za granicę. Typowy "alfowiec pukacz" około 45 l., potężny, wygląd Pudziana. Jechały z nami kobiety w różnym wieku. No kurwa wszystkie na niego leciały. Miał tak zajebistą gadkę, wszystko naturalne. Powiedział mi coś takiego: "Nie czekaj z seksem! Od razu przyuczaj dziewczynę, że w tej drewutni będzie ciągle rąbanka". Z tego co gadał, to czasem ma tylko jednorazówki, rzadko która mu odmawia. Jest żonaty, mówi to babkom, i co poniektóre chcą się z nim wiązać, co znaczy - zostaw żonę dla mnie. Z takimi ucina kontakt, a resztę dalej bajeruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu jest jedna pułapka w szybkim schemacie noga, dupa, brama. Każda, ale to każda laska zerżnięta przeze mnie na pierwszym a nawet czasem na drugim spotkaniu sprawiała problemy w prowadzeniu relacji. Syndrom łatwej i puszczalskiej. Jak się zorientuje, że chciałaby od Ciebie coś więcej niż bolca (a każda chciała) :D to masz szlaban na dupę totalny i nie ma sensu tego rozbijać bo to kosztuje mnóstwo nerwów i czasu. Zatem Panowie? Myśleć przed czego od konkretnej klaczy chcemy? :D

Czołem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.