Skocz do zawartości

Największą walką mężczyzny jest walka z samym sobą.


Rekomendowane odpowiedzi

13633171260394127004.jpg

 

Post kieruje dla do wszystkich braci, którzy mają problemy z samym sobą, ktorzy walczą o lepszą przyszłość, którzy walczą o to, aby odejść od toksycznych kobiet. Sam jestem jednym z nich ;)

 

Ta świadomość samego siebie, że się potrzebuje zmian w życiu, że warto odejść, a nawet trzeba. 

Mimo tego, coś nas trzyma, nie pozwala na zrobienie kroku na przód. To cholerne uczucie mówiące, będzie dobrze a i tak walimy głową w mur. 

 

Czy forum pomaga nam w tym wszystkim? Tak. Ale tylko pokazuje kierunek w jakim trzeba się udać. Nie weźmie za nas odpowiedzialności za decyzję, jedynie poklepie mentalnie po plecach! 

 

Nasza osobowość są wewnętrznym zbiorem niepoukładanych sfer. Jest dziełem najwyższej życiowej odwagi. 

Jest skutkiem i przyczyną wolnych i odpowiedzialnych wyborów. 

 Rozwijamy osobowość przez całe nasze życie. To pozwoli nam na rozwój pełnej świadomości. 

Gdy wejdziemy na szczyty samego siebie, ujrzymy czyny i jak najlepsze cechy samego siebie.

 

Dopuki doputy nie weźmiemy spraw we własne ręce, tak długo nie wygramy i nie osiągniemy odpowiedzialnosci moralnej za samego siebie, swojej drogii. 

Bądźmy dojrzali swoich założonych celów, wybierajmy drogi, które doprowadzą nas, do bycia w końcu kurwa szczęśliwym!!! 

 

Dla @Imbryk i @Ziareiro oraz samego siebie! 

Odwagi panowie! 

 

  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Still Rozwój mentalny i duchowy to ciągła walka z samym sobą. Nie tylko chodzi o osoby otaczające nas. Świat jest pełen rekinów, ale jeśli zachowasz spokój i opanowanie, to rekin Cie nie dziabnie. Najwyżej dasz mu w nos, to odpłynie. Zaczniesz się szarpać i uciekać, i tak Cie dopadnie i ukąsi.

 

Taki mądry bym chciał być. Tylko ja do tego potrzebuję ludzi, którzy mnie przed tymi rekinami ochronią... w mojej obecnej sytuacji, gdzie atakowany jestem z wielu stron.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być wilkiem w owczej skórze to tchórzostwo.

Za to być wilkiem w ludzkiej skórze to jest coś.

Pokolenia przed nami, nasze obecne i następne po nas będą jechać na tym samym oprogramowaniu.

Tylko odnalezienie pasji, spełnianie się w niej. Reszta jest bez sensu.

Muza.Sztuka.Forsa

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.