Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Still

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4886
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Still last won the day on February 28

Still had the most liked content!

Community Reputation

7984 Świetna

9 Followers

About Still

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8900 profile views
 1. Ps: Hajtną byś się, dawno na weselu nie byłem
 2. Jprd Jak nie mam minimum raz w tygodniu, to mnie nosi Współczuje
 3. Unimil Sobie Życie Skyn-y, tylko i wyłącznie
 4. @Marek Kotoński Nie jesteś obiektywny. Trzymasz jedną stronę. I to widać.
 5. Mówisz, że my? Proszę Cię. wypowiedz się na ten temat.
 6. "Zastanawiałam się, czy... czy może ta arogancja i zarozumiałość... czy nie była to maska mężczyzn, który może nie miała o sobie zbyt wysokiego mniemania."
 7. @Yolo Twoja głowa i tak spadnie Kwestia czasu, wiesz o tym ?!
 8. Still

  Gdzie ją zabrać?

  @.LaRs Pół nocy w samochodzie? Really??? Tak to ty w oczach panny dużo nie zyskasz a wyjdziesz na sknere! Pozwól, że Ci doradzę jako "forumowy ruchacz", bdw nie wiem czemu tak do mnie przyległo W dobie kryzysu jaki mamy z wirusem, zabierasz pannę do hotelu, bierzesz laptopa aby coś obejrzeć, zamawiacie wspólnie żarcie na wynos, na całą noc, Kupujecie dwa, trzy wina i zabawa do białego rana! Tak to widzę
 9. Jest akcja 😅 Zauważyłem, że pani wchodziła na mój profil. Nie minęła godzina i się odzywa na mesnegera: Hej, widziałam, że jesteś na Bad.... 😄 I wali tekstem: "Hahahah, miałam być niezauważalna, a to gówno w ogóle nie chciało przyjąć fikcyjnego zdjęcia. Powodu nie mogę Ci podać, ale sprawdziłam co trzeba." Jak widzimy z miejsca pani ma już wymówkę, żeby nie było😉 Spytałem tylko co słychać, tematu nie podejmowałem. Nie ma co się pchać w bagno rozmowy z kobietą, dlaczego się zarejestrowała Tak więc, nie ma co chłopa ostrzegać, wiadomo będzie, od kogo wyszło. Na chuj mi takie dramy.
 10. A nie przyszło wam do głowy, jaki był cel owej pani? Zadała sobie pytanie. Jak rozjebać forum? A no najlepiej od środka 😉 Jak widzimy plan zadziałał. A, że trochę przyjemności i uciech przy tym miała, to już taka kolejna nagroda dla pani😃
 11. https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aWE5b5q_460sv.mp4
 12. Czołem panowie. Mam pewną młodszą ode mnie kuzyneczke. Będąc jeszcze w liceum, zaszła w ciążę z tzw. Bad boyem Miłość kwitła, emocje były, no ale pan za dużo chlał i nie trzymał łapek przy sobie. Nadmiar emocji u pani, tak więc padła decyzja o rozstaniu, alimenty na dziecko i poszła w świat szukać księcia z bajki. Czy znalazła? A i owszem. Dobrego misia. Dosłownie i w przenosi. Bo pan wygląda na misia poznałem osobiście i biały rycerz jak malowany. W myślach powiedziałem sobie 3 lata max i pani zacznie szukać nowych wrażeń. Natury nie oszukasz No ale dał jej to, czego potrzebowała na daną chwilę. Bezpieczeństwo finansowe, dziecko traktuje jak swoje Nie ważne kto zrobił, ważne kto wychował Przygarną pod swój dach(stancja), oświadczył się. Pani dorabia tylko dorywczo, aby nie stracić 500+ i alimentów. Mijają 3 lata związku i co widzę dzisiaj na pewnej aplikacji randkowej? Nie inaczej, kuzyneczke. Niby incoginto, bo w przyciemnianych okularach, z innym imieniem, ale to dla zmyłki. I ten piękny opis: Nie szuka szybkiej randki a czegoś mniej na serio Szkoda chłopa, no ale nie mój cyrk nie moje małpy. Dzisiaj już pisałem w jednym z tematów: Nie ma wiernych kobiet, są tylko kobiety niemające okazji. A tutaj pani sama sobie już okazję szykuje. Schematy mają się dobrze i nie przestaną.
 13. Szykowała się do tego, ale się obudziłem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.