Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Still

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5396
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Still last won the day on June 4

Still had the most liked content!

Community Reputation

9046 Świetna

About Still

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

12821 profile views
 1. Masz niskie poczucie wartości. Uzależniasz swoje życie od myszek. Po co? Masz pracę jaką masz. Daje Ci pieniądze na twoje życie, zachcianki, pasje, zainteresowania. Chcesz zmienić pracę? Chcesz lepiej zarabiać? Ok super, ale zrób to aby mieć lepszy komfort życia dla samego siebie, mieć pieniądze na studia aby się rozwijać i mieć z tego satysfakcje dla samego siebie. Patrzenie na pieniądz, swoje wykształcenie po przez pryzmat kobiety to droga do zatracenia. Nigdy nie uzależniaj bycia szczęśliwym od drugiej osoby, Czy to kobiety czy innej osoby, która Cię ocenia.
 2. Co nie którzy, dorobili się parasolu ochronnego, a szkoda, bo kozakują
 3. Okres promocyjny u myszki się skończył. Pani krzyczy, zainwestuj nowe zasoby we mnie a namiętność wróci
 4. „To niczego nie zmienia. Wszyscy wiedzą, co myślę. Gdybym zachowywał się inaczej, uznaliby to za podejrzane.“
 5. A jak będzie znowu córka? Powrócisz do tematu za trzy, cztery lata, bo może syn będzie? To się zdziwisz w razie "W". 2 x 500+=1000 zł, średnio 700 zł alimentów na dzieciaka= 1400. Suma summarum= 2400 zł na dzieci. Pani ma lekko 3 koła wypłaty. Arytmetyka jasna 5400 na 3 osoby. Opieka naprzemienna? Dobry joke
 6. "Policjantka na ulicy Unii Europejskiej zauważyła dwóch mężczyzn, jeden z nich posiadał maseczkę, drugi nie, zapytała więc o powód braku maseczki— informuje asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowy KPP w Giżycku.— Mężczyzna odezwał się wulgarnie, wobec czego funkcjonariuszka przeszła do czynności legitymowania go. 36- latek, mimo kilkukrotnych próśb nie chciał podać swoich danych, a po chwili uciekł na drugą stronę ulicy. Policjantka udała się za nim, a następnie doprowadziła mężczyznę do radiowozu. Interwencja została przeprowadzona zgodnie z procedurą." Policja ma prawo wylegitymować obywatela RP, tak jak obywatel ma prawo robić to w drugą stronę, jeżeli chodzi o funkcjonariusza. Koleś nie miał maski? Ok, podobno był wulgarny i uciekał. A jak był szukany listem gończym itd? Dobra postawa policjantki. Jeżeli facet zna swoje prawa, zna konstytucje, rozmowa przebiega w cywilizowany sposób, odmawia mandatu i idzie do sądu. Na 90 % sąd odstępuje od mandatu i umarza. A tak robi z siebie kozaka? Po co? Sam miałem przypadek w kwietniu gdzie mnie policja zatrzymała i legitymowała. Porozmawialiśmy jak człowiek z człowiekiem i pouczenie. Można, można!
 7. Różnica pokoleń, stanu umysłu oraz inteligencji, widoczna gołym okiem
 8. @Patton Regulamin forum: IV. Prawa i obowiązki Użytkownika. 9.Użytkownik ma obowiązek umieszczenia w profilu danych na temat płci oraz dodania Avatara w formie obrazka(...)
 9. W dzisiejszych czasach słowo "hejt", jest chyba najpopularniejszym słowem w mass mediach A wy co o tym myślicie
 10. "Droga" @MalVinako. Wiesz co was wkur#ia? To, że faceci są już świadomi tego co się dzieje. Jak chcemy być toksycznie męscy, to jesteśmy toksycznie męscy, nie pozwalamy decydować innym(min. kobietom) co tą męskością jest. Mężczyzna nie poświęca się już za darmo. Tak tak, my źli mężczyźni uciskamy kobiety, a wy biedne nie możecie osiągnąć tego co byście chciały. Jesteście wybredne, macie instynkt hiperemii. Facet ma sobie lepiej radzić, ma być zaradny, ma zarabiać i ma jeszcze mieć dla was jeszcze czas. Tak bardzo chciałyście równości. I co? Jeżeli facet wchodzi w interakcje z kobietą, jeżeli traktuje ją, jak równy z równym, rywalizuje z nią i wygrywa to jest dupkiem, Jeżeli przegra, jest przegrywem! Dotąd cała nasza cywilizacja, kultura opierała się na ochronie kobiet i przyznawaniu im szczególnych praw. Dotąd facet miał się poświęcać, starać się, aby zasłużyć sobie w oczach jakiejś Karynki. Robił niewiarygodne rzeczy. Sęk w tym, że to przestaje działać. Bo ile można??? Wcześniej Karynka przynajmniej, krzyczała- o mój ty bohaterze, jestem z Ciebie zadowolona, a dziś słyszymy- Ty draniu, oprepresjonujesz mnie, nie mam żadnych praw, nie pozwalasz mi robić to co bym chciała robić w danej chwili. Już te czasy mijają, bo to dobrze funkcjonować nie będzie. Seba w końcu powie sobie? Po co mi to??? Podobno jest równość między mężczyzna a kobietą. Przykład? Idziesz na randkę i pozwól zapłacić kobiecie za kolacje. No jak facet może się w ten sposób zachować?? Mamy być równi, ale w tych momentach kiedy to kobieta ma z tego zysk. Same próbujecie ucinać facetom jaja, jak już to zrobicie dajecie kopa w dupę. Jak facet trzyma ramę to jest cham! Kończąc... same sobie zgotowałyście taki los. Same nie wiedziecie czego chcecie!
 11. Wróciłeś :D ?

 12. Po około 4 godzinach pisania na tinderze, pani szarpała w samochodzie małego jak reksio szynke To nazywa się ghosting oraz atencja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.