Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Still

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3873
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Still last won the day on September 3

Still had the most liked content!

Community Reputation

5387 Świetna

5 Followers

About Still

 • Rank
  Porucznik
 • Birthday May 18

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5727 profile views
 1. Proszę o kontakt [email protected]

   

  Pani odwołała moje spotkanie z dziećmi.

  Jeżeli jest jeszcze miejsce to mogę przyjechać.

 2. Nie zgodzę się z Tobą. Jeżeli miałbyś znajome kobiety czytaj koleżanki, które znasz 10 czy 14 lat i dalej utrzymujesz z nimi kontakt, wychodzicie wspólnie na drinka czy piwo, aby ot tak pogadać o życiu i są przede wszystkim aseksualne, to co odmówisz kolejnego spotkania bo nowa pancia tego sobie nie życzy?! Tylko jajka jak orzeszki
 3. Nie rozumiemy się. Pani o tym doskonale wie, że jak jestem w obecnej relacji, nie w głowie mi nowe znajomości. Wie bo jej to tłumaczyłem. Jeżeli nie odpowiada mi obecna sytuacja z dama, kończę znajomość i szukam szczęścia gdzie indziej. Bez tzw. chwytania kolejnej gałęzi. Wolę coś skończyć i być fair.
 4. @Yolo racja, nie sprecyzowalem tego w temacie. Mowa była o obecnych znajomych. Każdy z nas posiada czy to koleżanki aseksualne czy kolegów. Chłopie, jak baba zechce to i tak pójdzie na kawę czy drinka po za moimi plecami. Powód zawsze się znajdize. Dlatego na początku relacji mówię, że mi to nie przeszkadza. Bo co, zakaże, to nigdy tego nie zrobi?! Litości...
 5. Kawa będzie w czwartek. Nie mam zwyczaju kończyć znajomości przez telefon. Będzie co opijac na zlocie, me złamane ❤️ 😂 Otóż to. Mam znajome z którymi nie koniecznie łażę do łóżka, a tylko chodzę pogadać. Jak widać tej pani wszystko kojarzy się jak "Pani Wolańskiej" Otóż to. Poza tym, pani zna moje podejście do bliższych relacji. My to nazywamy LTR, one związkami. Bdw, nie raz pani mówiłem, że mam sztywne zasady, których nie naginam. Prosto w oczy mówiłem damie, że jak nie ona to inna. To tylko może kwestia czasu jak poznam następną. Tak sobie myślę, że pani po za swoim pokręconym myśleniem, jawnie sprawdza czy jestem, konsekwentny w tym co mówię a w tym co robię. Gorzej dla niej jak potwierdze. I taki smaczek mi się przypomniał, co do sytuacji z tą kobietą. Zakomunikowalem niewiascie, że nią mam zwyczaju żyć pod czyjeś dyktando, a już napewno nie zgodzę na stawianie warunków.... Odp pani? Ale ja warunków Ci nie stawiam... Padłem że śmiechu.... Dama chyba zczaila , że sama zapędziła się w kozi róg. Bo za chwilę widzę tekst: " Przecież to chyba jasne że nie będziemy ślepo na wszystko patrzeć tak samo... Kwestia tego czy będziemy umieli dojść do porozumienia..." Sorry kurwa, ale ja tu nie widzę porozumienia a już napewno żadnego kompromisu.
 6. Czołem panowie. Od jakiegoś czasu spotykam się z pewną młodszą ode mnie damą. Jak to bywa na początku, pani oh ah, seks jak marzenie, sranie tęcza można rzec. Aż do dzisiaj 😃 Dziewczyna wyjeżdża z propozycją wyjścia na stand up... Propozycja ciekawa. Aczkolwiek z racji tego, że będę po nocy w pracy oraz później będę miał spotkanie z synem, ładnie podziękowałem za zaproszenie. Nie mniej jednak stwierdziłem, aby pani wybrała się wieczorem z koleżanką czy tam z kolega. Nie mam nic przeciwko temu. Nikogo w klatce nie zamykam. Każdy jest wolną osobą i ma prawo robić co chce oraz spotykać się z kim chce. Niby ok, ale pani z miejsca zapytała czy to działa w obie strony??? Naturalnie, odpowiadam. Bowiem jest uczciwe podejście wobec siebie, dwoje osób. I tu dla pani zaczął się problem. Najpierw dama mówi, że całkowicie mnie rozumie, bo nie można zamykać w klatce drugiej osoby, następnie wali tekst, że ma świadomość tego, że chce spotykać się z innymi poza nią, ale wgl jej, to tylko wyjścia ze znajomymi... Pani stara się być cwana i dodaje, że źle by się czuła wobec mnie, spotykając z kolegą na kawę.... A jeśli to ja miał bym wyjść z koleżanką, nie jest to dla niej do zaakceptowania. Podsumowując, pani przekaz brzmi, ja nie wychodzę z nikim więc i Tobie nie pozwalam.... No chyba, że w grupie znajomych(Śmiech na sali, że co oni?? Przyzwoitki???) Pani ma świadomość tego, że jest młodsza ode mnie 5 lat, w miarę wygląda, często jest zaczepiana przez innych facetów(dużo o tym wspomina i szlag ją trafia, że nie działa to na mnie). Czytaj jestem taka wspaniała, uważaj bo odejdę! Szeroka droga nie zatrzymuje. Dodatkowo ewidentnie sprawdza mnie, na ile może sobie pozwolić oraz próbuje zdominować relację. Ekhm pojebało im się w głowach. Pani szybko zniknie, tak jak szybko się pojawiła. Szanujcie się panowie i oby nam oczy pipa nie zarosły!
 7. Najebana jest.... Albo niech zmieni lekarza lub tabletki.
 8. 580 zł, Warmia i Mazury. Jedno dziecko. Ale będę apelował🤣
 9. Widzę że łatka została mi przypięta A człowiek to K.Wielicki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.