Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Still

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5343
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Still last won the day on June 4

Still had the most liked content!

Community Reputation

8999 Świetna

About Still

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11489 profile views
 1. Wracaj !!!

 2. Nie wiem jak państwo, ale ja wypierdalam 😉
 3. Za całym szacunkiem do twojej osoby Marku, o odejściu z forum zdecyduje JA SAM. Nie oczekuje od nikogo, aby mi to wmawiał.
 4. Forum stało się niczym partia. Każda partia ma swoje władze i szeregowych posłów. Jeżeli członek danej organizacji, ma odmienne zdanie, zostaje zwyczajnie z niej usuwany. Nie można być w partii i jednocześnie z nią konkurować. Będąc w partii można należeć do różnego rodzaju stowarzyszeń, mieć odmienne zdanie ale do tego momentu, gdy nie jest ona sprzeczna z interesem formacji, w której się jest.
 5. To zależy jak na to patrzeć. Myślę, że pisałaś to przez pryzmat siebie. A nie każdy, ma tak piknie w życiu. Ja mam toksyczna matkę. Ojciec nie żyje. Dzieciństwo teraz się odzywa. Pokaże ci coś:
 6. 2060... 75 lat będzie na karku. Viagra jeszcze będzie działać?🤔
 7. Za pieniędzmi nie gonią Ci, co mają pieniądze.
 8. A pamiętasz to??? https://dorzeczy.pl/kraj/128150/zaplacilem-zadane-pieniadze-i-otrzymalem-dokument-szokujace-kulisy-ulaskawienia-gangstera-przez-walese.html Nie mówię, że tu była łapówka dla sądu i Pad. Sądy jak działają, dobrze wiemy. A PAD podpisuje jak leci
 9. Jeszcze jedna myśl mi przychodzi do głowy. Kto do nie dawna krzyczał głośno o LGBT??? Duda. Istnieje korelacja między pedofilią a LGBT. Łagodzi swoje zdanie????
 10. Ja to wiem. Podobnie się ma też to, że ofiara pedofila, w skrajnych przypadkach, sama zostaje pedofilem, lub akceptuje takie zwchowania.
 11. Ale jaja.... Ofiara chce kontaktu z oprawcą 😂
 12. Wyleczony pedofil.... To ci heca A co mieli napisać 😅
 13. Ptaszki ćwierkają, że konfederacja pyta o tekę ministra....
 14. Czyli po staremu. Bosak nie jest głupi, aby tak zrobił. Powie to co wcześniej powiedział. Niech moi wyborcy zagłosują za głosem serca Myśleli, że nie wyjdzie po za pałac prezydencki?! Wyszło.... Stara śpiewka. Jak kradniesz, mów że to nie twoja ręka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.