Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Still

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3654
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Still last won the day on July 14

Still had the most liked content!

Community Reputation

4984 Świetna

2 Followers

About Still

 • Rank
  Porucznik
 • Birthday May 18

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4784 profile views
 1. Uprzedziłes mnie swoim zapytaniem. Miałem poruszyć ten wątek. Zlot się odbędzie. To była moja inicjatywa i dotrzymam słowa. No chyba, ze mnie usunięcie siła 😃 Myślę, że wciągu dwóch miesięcy, ogarnę łeb na tyle, aby przyjechać i z wami się spotkać.
 2. "Zdumiewające, co człowiek może sam sobie zrobić. Jak potrafi sam siebie okłamywać. Jak potwornie skrzywdzić. Można mieć wszystko, czego się pragnie i wciąż być nieszczęśliwym." Myślę, że ta sentencja będzie odpowiednia do mojego stanu ducha. Z góry przepraszam braci, ale będzie to chaotyczny, w chuj emocjonalny i pełen niespójności post. Ostatnimi czasy, zauważyłem, że popadam w autodestrukcję, Sam niszczę to, co zdołałem odbudować po rozwodzie. Fakt, wiele problemów ostatnimi czasy, nawarstwiły się, lecz nie może to być żadną wymówką do tego co sam sobie robię. Zaczynam robić ważne dla mnie rzeczy i nie kończyć dzieła. Nie tak ma być i nie tędy droga. Wiele w mojej głowie, pojawiło się chaosu, niedopowiedzeń- ogólnie, burdel na kółkach. Jak za pstryknięciem palca, pojawił się system wyparcia, tego jaki mam stan duszy i głowy. Dobrze, że forum nauczyło mnie jednego, obserwacji siebie samego. Czy nie jest za późno, zobaczymy. To zadziwiające, ale zawsze chętnie służyłem radą i pomagam innym. Gorzej z samym sobą. Taki paradoks. Dlatego postanowiłem ratować siebie, póki jeszcze czas, aby nie stoczyć się do końca. Nawet nie wiem, ile będzie mnie to kosztowało. Nie chcę wiedzieć, aby do końca siebie nie zniechęcać! Postanowiłem odpocząć od forum, całego tego zgiełku, natłoku spraw. Czy odseparowanie siebie i wyciszenie, pomoże mi w tym? Nie wiem, na dzień dzisiejszy, widzę tylko takie rozwiązanie. Muszę zebrać siły na walkę ze swoimi słabościami, nałogami, problemami dnia codziennego, oraz na walkę o syna. Pora też znowu odwiedzić psychologa, wygadać sie, może coś doradzi. Ogólnie wstyd mi za samego siebie!!! Nie chcę opuszczać forum, bo nie mam zwyczaju palić mostów. Wiele mi dało to miejsce i uważam, że gdy wrócę nowy, lepszy i silniejszy, będę mógł pomagać innym, jeszcze bardziej niż teraz. Na razie robię stop. Pora być zdrowym egoistą i zadbać o siebie. Wielkie gratki dla @karhu @Adolf i waszą stanowczość! @Szkaradny swoją osobą, historią, sprawiłeś, że robie to, co teraz chcę zrobić. @PatZz nie dawaj się chłopie i walcz. @Tomko Brawo Ty i za stanowcza decyzję! Wiemy o co chodzi! @Leniwiec @Ancalagon super, że was poznałem osobiście! Jestem tchórzem i uciekam od tak dawna, że zapomniałam, na czym polega walka. Pora wejść na ring! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia!
 3. Co najwyżej mogę patrzeć, to internet, nie live.... Obudź się i odstaw tabletki, zasłaniają ci rzeczywistość!
 4. @deomi ja wraz z @Quo Vadis? Mamy dla Ciebie, partnera...
 5. @Quo Vadis? No....😀 I tak to jest i tak to mniej więcej wygląda... I dzień zleciał 😁 Niewiasta się kreci, jest mną zainteresowana... Aha, pozdrowienia dla Łukasza 😃 i Marty
 6. Dobry jest. No..... Gdzie ta giełda....???
 7. @Meg4tron to samo mają kobiety. Wybiorą to, co jest intrygujące 😀
 8. @Meg4tron stoi przed tobą fajna latynoska i fajna polka. Którą wybierasz???
 9. @trop kaca mam, po sobotniej nocy. Ale, że dziabniety??? 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.