Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Still

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5079
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Still last won the day on May 17

Still had the most liked content!

Community Reputation

8513 Świetna

10 Followers

About Still

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9997 profile views
 1. @Odrodzony666 Żeby była jasność. Nikt tu Ci nie każe brać rozwodu. Pokazujemy Ci w jakiej czarnej dupie zostałeś, dzięki podejmowaniu swoich decyzji. A były one złe. Każdy swój krzyż niesie.
 2. @Odrodzony666 Nie wiem czy wiesz, ale po tym co twoja"żona" zrobiła i po tym jak zostałeś w małżeństwie, stałeś się frajerem w jej oczach. Brutalna prawda. Utraciłeś szacunek w jej oczach. Wydaje mi się, że nigdy już go nie odzyskasz. Moja ex też mnie zdradziła. Podjąłem decyzję rozwodu. W między czasie podymalem sobie. Jednak był czas, że można było zostać w związku. Nie zrobiłem tego. A wiesz dlaczego? Odpowiedzialność. Jeżeli podejmuję się decyzje, to się jej trzyma pomimo wszystko. Ty nie potrafiłeś tego zrobić. A to świadczy o tym, że zagubiłeś gdzieś po drodze jaja. I masz powód, magicznej przemiany żonki. Jak by Cię kopnęła w tyłek, była by z niczym.
 3. Zawsze myślę o tym, co kieruje facetami, żyjącymi w martwym małżeństwie. Istna wegetacja
 4. @Odrodzony666 Jak Ty pięknie piszesz.... Jak Ty pięknie siebie wybielasz Uwagę skupie na Tobie. Żonkę pominę. Schemat: Małżeństwo. Dziecko. Żonka się puszcza. Ja jej pokaże, że zasługuje na kogoś lepszego(kochanka,zdrada żony) czyli zemsta. Kochanka robi Cię w wała(a jednak myszka nie jest inna, niż wszystkie). Dam szansę małżeństwu (Utraciłeś jaja) Takie pierdololo, zostałem w małżeństwie bo dziecko, żyje na wyjebce, zostaw dla siebie, bo to śmieszne. Waszego małżeństwa już nie ma. Zostało na papierku. A to, że są zmiany w zachowaniach, to miną tak szybko jak przyszły...
 5. Still

  Hiszpan

  Istotną sprawą jest to, że kobieta musi mieć odpowiedni rozmiar biustu. Ogółem fajna sprawa. Kiedyś miałem często. I potwierdzam, że to jara faceta. Piersi z reguły są miękkie. Więc bardziej dogadzają małemu. Inne poczucie dotyku. Od siebie dodam, że można połączyć dwa w jednym. Hiszpan i jednocześnie lodzik. Trochę nie wygodna pozycja dla kobiety, ale podwójne przyjemności.
 6. Walczysz o prawie 20k. Idź do adwokata z papierami, wydasz może 300, 400 złotych na poradę i będziesz miał jasność sytuacji.
 7. To się kurewsko zdziwisz, że myśli nad swoją przemianą Teraz, to jest tam sabat czarownic. Czarownice(żona i jej psiapsiulki) składają pierwszej z czarownic zwanej „diablą ciotką”(teściowa) sprawozdanie z twojego małżeństwa. Następnie czarownice odbierają rozkazy, co mają czynić na przyszłość. Zloty kończą się wspólną ucztą i tańcami czarownic z diabłem. Czytaj zniszczeniem waszego małżeństwa i wycyckanie "z gnoja" ile można.
 8. Słowa klucz.... Czego to się nie robi dla młodej piczki 😂 23 ja 30
 9. Dziwnym trafem, premiera nastąpiła po premierze braci Sekielskich.... Przypadek? Parę dni przed ekranizacją, Kurski mówił, że będzie dym? Przypadek? Producentem filmu jest TVP. Przypadek??? Filmu nie ma na YouTube? Przypadek? Film jest tylko na platformach TvP. Przypadek? A no nie. Fakt, premiera była na "jedynce". Czyli stali wyborcy PiSu. Coś za dużo tych przypadków.... A ja od dawna przestałem wierzyć w te słowo.... Póki PIS przy korycie, Latkowskiemu włos z głowy nie spadnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.