Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Still

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4160
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Still last won the day on November 4

Still had the most liked content!

Community Reputation

6061 Świetna

6 Followers

About Still

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6522 profile views
 1. @weivknip Pytanie pierwsze? Czy ty się do tego nadajesz? Często faceci nasłuchaja sie, poczytają o FWB i myślą, że ma się darmową kurwę na zawołanie. A to tak nie ma panie. Poświęcasz swój czas i pieniądze na taki układ. To raz. Dwa. Czy jesteś na tyle odporny emocjonalnie i potrafisz zaakceptowac fakt, że możesz nie być jedynym panem do towarzystwa dla owej damy? No tak tak. Dziś ty ją będziesz posuwał, jutro inny a za parę dni kolejny pan. Często takie kobiety nie mają problemów z nawiązywaniem znajomości z płcią przeciwną i mają karuzele kutangow. Tak to nie działa. Już na pierwszym spotkaniu z panią kładziesz karty na stół i mówisz ,sprawdzam! Oczekujesz tego i tego od damy i patrzysz na reakacje kobiety. Jeżeli idzie na to ok, jeżeli nie dziękujesz ładnie za kawkę i wychodzisz. Od tak to jedziesz na leśne runo i pytasz ile ? To tańsza wersja. Droższa to już agencja lub garsoniera.... W takich relacjach odcinasz wszelkie sentymenty aby samemu ich się nie nabawić. Właśnie a jak u ciebie panie z tym. Potrafisz nie zaangażować się emocjonalnie od cipki?! W dobie internetu może tak sie wydawać, ale zawsze jestem za interakcją na ulicy, pubie czy sklepie.
 2. @nowy00 jedno jest pewne. Okażesz zazdrość, przegrałeś na wstępie.
 3. @Maninblack i cześć braci. Co wy się tak spinacie przez głupia dupę?! Odwołała, no i chuj! Straciła miło spędzony czas z bratem i możliwe, że dobry sex! Jej strata. Sztuka w tym, aby pani to odczuła. I nie chodzi tu o to, że olanie/ignorowanie panci będzie najlepszym sposobem. Sztuka w tym, aby kobieta myślała, że są lepsze od niej. Nic tak nie boli kobity jak konkurencja.
 4. Kolega @Maninblack ma powodzenie u kobiet. Kwestia czasu kiedy napatoczy sie inna dama. To raz. Dwa jestem zdania, że mostów się nie pali, więc można dać pani karę i za jakiś czas, sprowokować spotkanie.
 5. Wszystko co powiesz/napiszesz, zostanie użyte przeciwko tobie
 6. Marka szanuje za jego całokształt i to do czego doszedł. Ale ostatnio strach wstawiać tego typu tematy.
 7. https://www.dziennikwschodni.pl/wlodawa/16-latka-zgwalcona-w-okunince-prawde-pokazal-monitoring,n,1000254511.html?fbclid=IwAR1Ax6JRRQLYHgRnHVeBAmjsfT5KR0xOsTFJPBY5VlFbP2P_afX7C69-zFM A czy to jest argument czy nie? Zanim chciałoby się wstawić taki temat, człowiek się zastanawia czy to zaszkodzi forum czy nie.... Osobiście czuję się być pod cenzurą....
 8. Jechaliśmy do sklepu, a że stojąca pała nie ma sumienia, wiec skręciliśmy
 9. 40% czystego alkoholu robi swoje
 10. Ty cały czas popierdalasz pod górę..... Sztuka w tym, aby mieć jaja, odwagę i spierdolić 100 metrów przed szczytem, jeśli wymagają tego okoloiczności!
 11. Hehe, wczoraj 3 razy sex był i nie pomogło A wręcz zaszkodziło, jak z gołym dupskiem w lesie dymałem 😕
 12. Witam panowie. Dopadł mnie SKS- starość kurwa, starość 35 lat na karku, dużo w życiu przpracowałem fizycznie, kręgosłup swoje w dupę dostał. Ostatnio wymieniałem opony na zimowe, wiadomo trochę siły trzeba użyć a przy ostatnim kole, śruba się zapiekła. Jako, że musiałem być Macho Man, blondi obok, użyłem siły ponad swoje chyba możliwości, bo aż klucz połamałem.... No nie ważne. Śruba się poddała a wraz z nią moje korzonki😕 Tera mnie plecy napierdalaja aż miło. Maści rozgrzewające plus środki na ból, działają krótko falowo. Pytanie do was?! Macie jakieś swoje patenty na tą przypadłość?!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.