Skocz do zawartości

FunKlub poczucia humoru Sainta


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panowie po prostu ;). Nic więcej.

Drogie Panie co do siedziby proszę bardzo wybierajcie jak uważanie, nie ma sprawy


Saint i Subiektywny Panowie halucynujecie, wyobraźnia Was ponosi. Lampka się świecić nie musi , bo nie ma do czego. Dna nie ma ani podwójnego, żadnego.

Saint wątek dotyczy Twojego poczucia humoru, a nie Ciebie. Czy ktoś Ci broni założyć w rezerwacie założyć FunKlub pt. " Narcyzm, autoreklama, patrzcie i podziwiajcie". Przeciwskazań nie ma. W regulaminie też ani słowa nie ma, że nie wolno. Tam się domagaj gratyfikacji. Tyle słów w tym temacie zawarłeś, więc do czynu przejdź, a nie na pustosłowiu się opieraj.
Nie słowa mości Panie,
tylko czynu działanie.


Subiektywny "szelmo" krakowska ;), jak by Smok Wawelski za swych czasów nasze forum czytał i z Ciebie brał przykład to by do dzisiaj żył. Ty to masz dopiero dziennik treningowy.

Doradzasz chętnie w tym wątku Saintowi, a do Funklubu nie przystąpiłeś :(. Ograniczeń wobec żadnej płci nie ma. I gratyfikacji żadnej nie trzeba :ph34r:.


Drogie Panie rozwijajcie FunKlub jak sobie życzycie. Hulaj dusza, jak co która lubi, gdzieś odetchnąć musicie i wolności poczuć.

Poduszka jak masz ochotę być skarbniczką to proszę bardzo, bierz ten ciężki obowiązek na kobieca klatę i jak masz ochotę to działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna, Ty to dopiero masz odjechane :D Nie będę obalał takich bzdur jak odłączenie żartów od cech mojej osobowości, bo to właśnie z tego i poprzez to wynika.

 

A skoro to Twój "FunKlub poczucia humoru Sainta" to po cholerę Tobie moje zdjęcia topless? :D A ja to wiem ;) Ponieważ.......

 

.........w sumie większość dziewczyn się jeszcze nie obcięła, że wpuszczasz je w maliny, co jest takie typowe dla domokrąstwa ;) Oparłaś biznes na marce, do której nie masz praw własnościowych ani sprawczych. Nie masz wpływu na moje działanie. Nie masz możliwości kreowania materiałów reklamowych ze mną i moich dóbr intelektualnych. Dziewczyny spodziewają się tego co fanki się mogą spodziewać po swoim bożyszczu, tylko że u Ciebie mogą jedynie wypić wino z kartonu i kupić lakier do paznokci w promocji za 4 złote :P

 

Tak więc niebawem będę obserwował kolejne bankructwo, ale za to moje fanki będą świadomymi konsumentami dostrzegając w przeszłości podobne zagrożenia.

 

A mój fanklub dalej pozostanie elitarnym i......... moim oraz moich fanów i fanek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna, Ty to dopiero masz odjechane :D Nie będę obalał takich bzdur jak odłączenie żartów od cech mojej osobowości, bo to właśnie z tego i poprzez to wynika.

 

A skoro to Twój "FunKlub poczucia humoru Sainta" to po cholerę Tobie moje zdjęcia topless? :D A ja to wiem ;) Ponieważ.......

 

.........w sumie większość dziewczyn się jeszcze nie obcięła, że wpuszczasz je w maliny, co jest takie typowe dla domokrąstwa ;) Oparłaś biznes na marce, do której nie masz praw własnościowych ani sprawczych. Nie masz wpływu na moje działanie. Nie masz możliwości kreowania materiałów reklamowych ze mną i moich dóbr intelektualnych. Dziewczyny spodziewają się tego co fanki się mogą spodziewać po swoim bożyszczu, tylko że u Ciebie mogą jedynie wypić wino z kartonu i kupić lakier do paznokci w promocji za 4 złote :P

 

Tak więc niebawem będę obserwował kolejne bankructwo, ale za to moje fanki będą świadomymi konsumentami dostrzegając w przeszłości podobne zagrożenia.

 

A mój fanklub dalej pozostanie elitarnym i......... moim oraz moich fanów i fanek :lol:

Saint,

zapomniałeś dodać, że w grę wchodzą tylko prawdziwie oddane PSYCHOFANKI :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint,

zapomniałeś dodać, że w grę wchodzą tylko prawdziwie oddane PSYCHOFANKI :D

Leb, psychofanki to już najbliższy krąg. To jak pretorianie :)

 

 

oj Saint, bo wyjdzie, że jednak Pokorna cię wypromowała, a tu poczucia humoru ni ma ;)

 

Gorzej lili90, gorzej.....:lol:  Promocja zrobiła się naturalnie, bo charyzmatyczne osobowości tak mają ;) A Pokorna niczym Predator próbowała położyć na to swoją łapę i bić fejm i hajs :D

 

Chyba nie podejrzewasz mnie o utratę dobrego nastroju? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka jak masz ochotę być skarbniczką to proszę bardzo, bierz ten ciężki obowiązek na kobieca klatę i jak masz ochotę to działaj.

 

To może zacznijmy od tego, że podam nr konta, a Wy posłusznie przelejecie pieniążki. Ach, brzęczenie monetek to najpięknieksza muzyka dla mych kobiecych, materialistycznych uszu. :)

Siedzibę można jeszcze ewentualnie rozważyć gdzieś na Marsie, tylko pytanie czy pomieścimy się tam razem z rozbujałym ego Sainta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wam za bardzo słoneczko przygrzało ;p

 

I to właśnie powiedziała kobita,

w której mania szpiegowania rozkwita,

 

A potem dopiero się wydało,

że to co tak naprawdę się grzało,

 

to wibrujące w laptopie dysku drżenie

wywoływało chore u Niej podniecenie,

 

I zamiast czytać i zagłebiać forumowe marazmy,

siedząc na komputerze produkowała sobie orgazmy..... :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie powiedziała kobita,

w której mania szpiegowania rozkwita,

 

A potem dopiero się wydało,

że to co tak naprawdę się grzało,

 

to wibrujące w laptopie dysku drżenie

wywoływało chore u Niej podniecenie,

 

I zamiast czytać i zagłebiać forumowe marazmy,

siedząc na komputerze produkowała sobie orgazmy..... :D

Drukuję :D:D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny niech każda drukuje wiersz Sainta.

 

Saint jak by Ci się nie podobało tu, to byś tak  aktywnie w tym udziału nie brał  i mnie tak nie krytykował. Wątek się sprawdza, bo wykazujesz się swoim nietuzinkowym poczuciem humoru  ;), :). Panie prosiły o foto, to znalazłam. prośbę spełniłam.

 

Lili90 jest co promować. Na Niego zawsze można liczyć. Wykazuje się jak może, a może :) i jak może  :P.

 

Poduszka nr konta na priv i już przelewam jak Ci trzeba. Mars opcja bardzo interesującą, choć kosztowna, jak nie wypali pozostajemy na naszej kochanej Ziemi :D.

 

PS

Drogie Panie ku woli wyjaśnienia w nic Was nie wpuszczam, nawet w maliny :ph34r:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudaki omijam ostrożnie

bo masturbują się bezbożnie,

 

I nie popisuj mi się wierszowaniem

bo to mi pachnie pyskowaniem,

 

Więc wracaj do ukochanego D*****a

bo to już pora jego ptaka polerowania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci pachnie Pyskowaniem

i Nie zgodzamv sie z twoim zdaniem

ze mam iść zając się polerowaniem

Ptaszka masz ty

i ptaszek nazwa potoczna :P

z mody dawno odleciała 

 

 

Wredny :P

 

 

Za pyskowanie Twój ukochany,

a z którym przez forum dobrze się znamy

 

i za grzeszenie które rozpoznamy

w ziemnej komorze przygotował kajdany

 

i zakuje Ciebie do ściany niebogę,

na kolejny miesiąc wzbudzając Twoją trwogę

 

i nie zobaczysz swego forumowego bożka

a ze łańcuchy krótkie, nie sięgniesz też groszka :D

 

miesiąc poszczenia i wnioskowania

skutecznie oduczy Ciebie pyskowania

 

a moja wredota to część mej natury

i za zrozumienie podziękował z góry :P

 

Edit:

 

A ptaka to ja nie mam, chociaż byłaś blisko

ponieważ moich spodniach mieszka ptaszysko :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olla, tu nie ma niewiernych (choć w sumie to nie wiem, czy tam któraś nie zdradza faceta ze mną :P ) tylko nieuświadomione mojego numeru konta, które to oczywiście udostępniam przez komunikator :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.