Skocz do zawartości

FunKlub poczucia humoru Sainta


Rekomendowane odpowiedzi

Olla, tu nie ma niewiernych (choć w sumie to nie wiem, czy tam któraś nie zdradza faceta ze mną :P ) tylko nieuświadomione mojego numeru konta, które to oczywiście udostępniam przez komunikator :D

jaki komunikator?

OOO MATKO post pod postem ;( litości mości Panowie moderatorzy :(

 

Vincent: I CO JA MAM TERAZ Z TOBĄ ZROBIĆ DZIECINO?!

CHCESZ OSTRZEŻENIE I KILKUDNIOWEGO BANA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OOO MATKO post pod postem ;( litości mości Panowie moderatorzy :(

 

Będzie wpierdol i do lochu......... :lol:

 

Marzenko, wysyłasz do mnie msg a ja odsyłam numer konta :D I już normalnie wysyłasz regularnie kasę :D

Pozwalam się także rozpieszczać i zaskakiwać większymi kwotami :lol: (pozazdrościłem Markowi ;) )

 

Marzena.... wiesz co jest synonimem tulipana? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, że prędzej czy później zbierze się towarzystwo wzajemnej adoracji, które będzie sobie, a w zasadzie swojemu guru przyznawać lajki, za chociażby samo napisanie posta. ;)

Ta sprawa jest banalnie łatwa do załatwienia. Wystarczy zlikwidować lajkowanie dla samic na forum i problem rozwiąże się sam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa jest banalnie łatwa do załatwienia. Wystarczy zlikwidować lajkowanie dla samic na forum i problem rozwiąże się sam.

 

Temat lajków jest hot :D

 

Lajk jest Najważniejszym Dobrem Forumowym :D

 

edit:

 

Hajs i lajki muszą się zgadzać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.