Skocz do zawartości

Zarost u mężczyzny (wydzielony z 'Zaadoptuj faceta')


Rekomendowane odpowiedzi

ha ha taaaaaa :D

w sumie ja nie wiem ktoś gdzieś sobie w głowie uroił, że ideał mężczyzny musi mieć brodę i teraz (co drugi wystąp!) taką brodę posiadają ... o zgrozo.... ;)

 

jest odsetek mężczyzn, którym faktycznie się podoba no ale bez przesady ;) tak jak z tą fryzurą ewidentnie mi się kojarzy z SS manami... ( nie wstawię fotki dla przykładu bo nie wiem jak) 

 

 

3xPierwsza Litero Alfabetu i Niepełna Setko,

 

Byłem w sobotę na grilu. Towarzystwo w wieku ok. 30 lat, mocno 'ą,ę' z Krakowa, Warszawy i Poznania. Osób z 20, facetów z 10 ...

Z siedmiu z nich - brody + fryzura na SS (wygolone boki, zostawiona góra + taki śmieszny nie to loczek, ni to grzywka z przodu - a'la hitlerjudend).

90% grilowiczów z RayBanami na nosie (korekcyjne i przeciwsłoneczne).

Kurcze, niełatwo być odróżniającym się swoją oryginalnością hipsterem jak wszyscy odróżniają się ... w ten sam sposób. Kobiety, co przyznaję,

bardziej zróżnicowane w 'imidżu'.

 

S.

lumberseksualny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- począwszy od dziwnych smsów właśnie po zdjęcia swojego kutasa ...  :o a fe!  :lol:

 

Obudź się :) Kobiety robią sobie więcej nagich fotek niż możesz przypuszczać. I dobrze, to ludzkie ciało i nie ma się czego wstydzić. Takimi się rodzimy.

 

Facet wysyła Ci zdjęcie najbliższego i ukochanego życiowego przyjaciela, a Ty.........

Jeżeli masz takie podejście do męskich kutasów jako kobieta, serdecznie współczuję. Pod nickiem AAA90 do ostatnio wpisanego "skąpa" i "wyrachowana" dopisuję "kłoda" :D:P

 

Kurcze, niełatwo być odróżniającym się swoją oryginalnością hipsterem jak wszyscy odróżniają się ... w ten sam sposób. Kobiety, co przyznaję,

bardziej zróżnicowane w 'imidżu'.

 

10 tak samo ubranych facetów + alkohol= świetna impreza,

 

10 tak samo ubranych kobiet + alkohol= 1 kobieta i 9 trupów :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 tak samo ubranych facetów + alkohol= świetna impreza,

 

10 tak samo ubranych kobiet + alkohol= 1 kobieta i 9 trupów :D

 

A tak, zdecydowanie ! A jak nie dziewięć trupów to przynajmniej murowany ból głowy i popsuty humor :D

 

Bo_Gwiazda_Może_Być_Tylko_Jedna ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale internetowe to najlepsze miejsce by przekonać się jakie znaczenie dla kobiet ma wygląd faceta. Śmieszy mnie ten od lat powtarzany stereotyp, że "faceci patrzą tylko na wygląd". A fakty są takie, że dla kobiet liczy się to w takim samym stopniu.

 

Małe niedopatrzenie. Jeszcze zasobność portfela się liczy. :>>>>>>>

 

A brody są bardzo fajne, mnie się w każdym razie podobają. Ale nie dla każdego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mnie ktoś objaśnić zemu coraz więcej widzę takich mężczyzn w typie jak wy to nazywacie "drwali"? Jakaś moda?

 

Od ponad roku, Vincent ;) Albo nawet dłużej. Ma to swoją nazwę. Lumberseksualizm.

 

http://natemat.pl/124099,zapomnij-o-metroseksualnych-chlopakach-nowy-trend-to-lumbersexual

 

Mam swoję lata i pamięć lepszą niż jętka jednodniówka więc pamiętam jak w okolicy roku 2000 kobieca prasa, szczególnie Cosmopolitian ( rutynowe tfu!) nie mógł się zachwalić metroseksualizmem. Że niby metroseksualni panowie będą bardziej partnerscy, miękcy, zadbani, uczuciowi, przyjacielscy bla bla bla.

Zleciały kartki z kalendarza, posypały się w kąt zużyte kalendarze - paniom, jak to istotom niestałym - metroseksualizm się odwidział. Teraz mężczyźni mają ociekać testosteronem i zagryzać niedźwiedzie własnymi zębami. Siekierą walić w pnie, śmierdzieć potem i niepraną koszulą od miesiąca, zero uczuć - maksimum testo itd itp.

Jednym zdaniem - ze skrajności w skrajność. Znamy tą cechę u pań? Znaaaaaamyyyy ... :D

 

Założę się o symbolicznego piątaka, że nie minie 5-10 lat i lumber będzie passe (może nawet szybciej, świat ciągle przyspiesza w pędzie...) - że niby chamy i troglodyci. Bo paniom nie dogodzisz, zawsze szukają czegoś innego niż mają w danej chwili - nawet jak jeszcze dzień temu pożądały tego z całej siły. Ot taka natura.

 

240px-Haft.jpg

 

 

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku, Vincent ;) Albo nawet dłużej. Ma to swoją nazwę. Lumberseksualizm.

 

http://natemat.pl/124099,zapomnij-o-metroseksualnych-chlopakach-nowy-trend-to-lumbersexual

 

S.

 

Przeczytałem ten artykuł w grudniu, byłem w swojej małej mieścinie, nie widziałem tam takich ludzi i myślę, że znowu media wymyślają modę. Przyjeżdżam do Warszawy i zacząłem widzieć ciągle co raz większą ilość ludzi z brodami. Co raz wincyj:

2rcv87o.jpg

Najwyższy już czas, żeby krasnal stojący na stole eksplodował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się po Plantach w Krakowie, Marszałkowskiej (i Mazowieckiej - zagłębie klubowe) w Wawie czy św.Macinem w Pozaniu - bród u młodzieży zatrzęsieie :)

 

 

Miałbym jedną prośbę. Nie podawaj mi linków do chyba najbardziej przeze mnie znienawidzonego i skrajnie lewacko-poprawnego politycznie, pejsatego portalu. Będę wdzięczny.  ;)

 

Spox :)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się po Plantach w Krakowie, Marszałkowskiej (i Mazowieckiej - zagłębie klubowe) w Wawie czy św.Macinem w Pozaniu - bród u młodzieży zatrzęsieie :)

 

 

 

Spox :)

 

S.

 

Problem polega na tym, że nie każdemu właśnie pasuje. :P Młodzieży? Phi! Kto by się tam za młodzieżą oglądał, siano w głowie - nic więcej. Dziewczyny dojrzewają zdecydowanie szybciej. :D (tak, zaraz się pewnie dowiem, że to mit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie kobiety są maja zmienne pragnienia.

Są różne kobiety, jedne wierne jednym ideałom, rodzą się następne i maja inne ideały, a gazeta się chwieje z prawa na lewą by nadażyć.

To nie tak że jeden typ faceta podoba sie każdej kobiecie, a jak sie spodoba tylko 50 % to znak że kobiety nie wiedzą czego chcą.

Faceci też mają różny gust co do kobiet.

Mi się nie podoba całe to brodaczowanie. Zawsze podobali mi się faceci DZIWNI. Niezbyt "ciotowaci", ale też niezbyt "testosteronowi". Takie pomiędzy, zadbane, szczupłe, włoski długie, gładka twarz.

Ewentualnie jakiś makijaż mroczny xD

BTW nie czytam kosmopolitana. Dziwie sie ze panowie w rezerwacie gdzie krążą panie, na luzie kubanskim pisza wprost ze "kobiety sa chwiejne" "czytają głupoty"

jakoby to dotyczyło wszystkich kobiet...

Maryś.nie zrozumiałas i dopisałas historie.raczej pedałki nie maja duzego zwiazku z testosteronem%-)

Właśnie ty nie zrozumiałeś :)

Wielu facetów uważa, że kobiety lecą na napakowanych testosteronem agresywnych dresów o 2 m wrostu i wielkich mięśniach

TY uważasz, że lecą na zupełnie przeciwnych facetów, na pedałków.

No i masz! Każdy facet ma inne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko kilku typów z brodami, każdy ma jakiś defekt. Wyliczmy:

 

- A. pseudointelektualista pozujący na mędrca i głowę rodziny, mniejsza o to że dzieci mocno nieudane. Krótki opis całości. Stary łysy ciul + broda=matko :blink:

- B. jeszcze starszy, wygląda z tą brodą na żula, podobno jakiś noblista czy inna cholera. Wredny, złośliwy dziadek, chyba pedofil ( choć w jego wieku wszystko to pedofilia)= koszmar

- C. pseudointelektualista-radiowiec. Zwykły oczytany debil, wygląda na kretyna i nim jest. Kiedyś tą brodę ściął, chyba coś porobione z genami ma bo wygląda na idiotę.

- D. taki jeden ćpunek, gdyby nie ta broda nie miałby twarzy. Zresztą co to za twarz :unsure:

- E. taki znajomek, pozuje na Trockiego a może Lenina. Wariat, ale nawet mu to pasuje. Znaczy broda a nie choróbka psychiczna ;) Ale jest ok.

 

Jak widać niewielu brodatych w moim otoczeniu.

Widząc jednak tak zarośniętego typa zastanawiam się jaki defekt zakrywa tą brodą. Gupiego ryja czy po prostu szpetny jest. A może pokićkanie z brodą się wiąże?

 

Brody są dla niedorobionych i nikt mi nie wmówi, że to męskie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko kilku typów z brodami, każdy ma jakiś defekt. Wyliczmy:

 

- A. pseudointelektualista pozujący na mędrca i głowę rodziny, mniejsza o to że dzieci mocno nieudane. Krótki opis całości. Stary łysy ciul + broda=matko :blink:

- B. jeszcze starszy, wygląda z tą brodą na żula, podobno jakiś noblista czy inna cholera. Wredny, złośliwy dziadek, chyba pedofil ( choć w jego wieku wszystko to pedofilia)= koszmar

- C. pseudointelektualista-radiowiec. Zwykły oczytany debil, wygląda na kretyna i nim jest. Kiedyś tą brodę ściął, chyba coś porobione z genami ma bo wygląda na idiotę.

- D. taki jeden ćpunek, gdyby nie ta broda nie miałby twarzy. Zresztą co to za twarz :unsure:

- E. taki znajomek, pozuje na Trockiego a może Lenina. Wariat, ale nawet mu to pasuje. Znaczy broda a nie choróbka psychiczna ;) Ale jest ok.

 

Jak widać niewielu brodatych w moim otoczeniu.

Widząc jednak tak zarośniętego typa zastanawiam się jaki defekt zakrywa tą brodą. Gupiego ryja czy po prostu szpetny jest. A może pokićkanie z brodą się wiąże?

 

Brody są dla niedorobionych i nikt mi nie wmówi, że to męskie.

 

Zapomniałeś o:

 

F. Wszyscy bracia Islamiści, fajni i każdy przystojny :P

 

 

 

 

Brody są dla niedorobionych i nikt mi nie wmówi, że to męskie.

 

Idz i powiedz to Pioneer Sergeant'om :) Chcę zobaczyć, co będziesz miał w dupie jak wrócisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o:

 

F. Wszyscy bracia Islamiści, fajni i każdy przystojny :P

 

 

Idz i powiedz to Pioneer Sergeant'om :) Chcę zobaczyć, co będziesz miał w dupie jak wrócisz :D

 

Dzielni Bracia w Allahu i angole się nie liczą. 

 

O!

 

A jak z tymi angolami coś sugerujesz znaczy pedały. Brodate pedały, brr :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarost u faceta dla mnie na plus, ale wtedy, kiedy mu on pasuje. jednak z tym zatrzęsieniem bród to przesada, czy już wszyscy tak muszą podążać za modą i zero indywidualizmu? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarost u faceta dla mnie na plus, ale wtedy, kiedy mu on pasuje.

 

No to poproś pewna doświadczoną organizatorkę :) Założy Tobie "Komisję Specjalną Do Oceny Pasowania Zarostu do Twarzy by Lili90 O, yeah!" :D

 

I będziesz rządzić światem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poproś pewna doświadczoną organizatorkę :) Założy Tobie "Komisję Specjalną Do Oceny Pasowania Zarostu do Twarzy by Lili90 O, yeah!" :D

 

I będziesz rządzić światem :D

Saint, oczyska jeszcze mam zdrowe, więc sama oceniam :) i...

 

nie chce rządzić :P

 

Ale dziękować za radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.