Skocz do zawartości

Kompania X


Fedde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia!

Otóż od święta obejrzałem chwilę TV i już mi ciśnienie skoczyło. W naszej polskiej publicznej telewizji znowu puszczają antypolski serial o II WŚ. Po "Naszych ojcach, naszych matkach" (który był niemiecki, więc jeszcze da się zrozumieć, że próbowali się wybielić), teraz oczy może cieszyć kanadyjski serial Kompania X. Biedni Eskimosi, biedni Niemcy, za to Polacy, hm w filmach gdzie jest zła i dobra strona nie ma często, aż tak czarnych charakterów, no typowi kryminaliści, co chcą biednym Niemcom zrobić krzywdę. Czuje się jakby mi ktoś napluł w twarz. Nie wiem niech nas ktoś w końcu tak oficjalnie najedzie. Niech już nie będzie tej pseudo niepodległości, bo to jest jakaś kpina.

 

PS. Przed seansem oglądałem mecz LM, nie wiem od kiedy jest taki zwyczaj, że piłkarzy wprowadzają tylko dziewczynki, równouprawnienie w pełni.

 

Pozdrawiam ;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.