Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Fedde

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  443
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

982 Świetna

About Fedde

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Historia głównie II WŚ, gitara, sport

Recent Profile Visitors

2308 profile views
 1. To polecam się przejść ;p To aż tak źle nie wygląda, ostatnio byłem u 2 młodszych i było zajebiście. Młode szczupłe ciała, Panie rozgadane, uśmiechnięte, a nie jestem jakimś przystojniakiem tylko mocno średnio z wygladu. Wiadomo, że można gorzej trafić ale jak się dobrze przefiltruje ogłoszenia to rzadko się zdarzy wtopa. A ten komfort psychiczny nieoceniony, miałem na oku pewną Panne, i że tak niby to szlo do przodu niby nie, to taka wizyta rozjaśnia umysł. Zaraz te kobiece manipulacje wydaja się smieszne i nie ma juz parcia, spiny, bo jak nie wyjdzie to dwa telefony i ma sie jakis zamiennik.
 2. Ja bym powiedział, że to szerszy problem. Generalnie ludzie ostatnio mają to co się ma do powiedzenia w dupie. Byle pochwalić się co u nich, poudawać jak to nie jest zajebiście. Byłem ostatnio z takim no dobrym kumplem w parku wiem z 1,5h pewnie. Powiedziałem pewnie max z 5 zdań. Spoko, że on ma gorzej itd ale gdzie jakaś równowaga, nie chce mi się kłócić, po co tracić te resztki znajomych, które się ostały, no ale słabo. Wigilia to samo, starszy boi się matki, jaja ucięte tak dawno, że już pewnie nie pamięta. Mi się nie chce nawet gadać co tam u kogoś, bo co mnie obchodzi życie ludzi, których w sumie ledwo znam. Także rozumiem, dla mnie mogło by nie być tych Świąt w takiej formie, wolałbym iść do pracy niż wysłuchiwać sztucznych życzeń od kogoś z kim się nie widzę przez rok. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.