Skocz do zawartości

Z FB profil ,,Jestem tatą''


Rekomendowane odpowiedzi

 

Takie coś dzisiaj przeczytałem...

 

to Jestem tatą
10 hrs ·
 

Drodzy. Moja znajoma udała się do Centrum Praw Kobiet, gdzie Panie pouczyły ją, że jeśli uważa, że mąż się za mało zajmuje się dzieckiem, to powinna co jakiś czas wstać np. o 5:00 rano i czmychnąć z domu na cały dzień, zostawiając zaskoczonego małżonka z równie zaskoczonym dzieckiem - i to najlepiej jakiegoś dnia kiedy np. ma ważne spotkanie, tak, żeby mu rozwalić pracę. Niezłe?

 

 

To się kurwa w głowie nie mieści, może by tak całkiem ludzie zaczęli ,,czmychać'' żeby komuś pokazać ?

 

LJet2Gkdxzg.png Karaniem i upokarzaniem swojego partnera na pewno odzyska swoją kobiecą godność. Mhm. Nie ma to jak obcinać gałąź na której się siedzi.
Misio za dużo gra w gry? Niech mu rozwali konsolę i wyrzuci do śmietnika. To doda jej kobiecej godności.
Chodzi z k
olegami na piwo i się Tobą nie interesuje? Pójdź w tango z koleżankami, niech zacznie zazdrościć - tak go najlepiej ukażesz.
Mało zajmuje się dzieckiem? Sabotuj mu jego pracę, z której pewnie i Ty i dziecko się po części utrzymujecie. Rozumiem, że to jest Centrum Praw Kobiet Poniżej Mentalnego 8 Roku Życia, ALBO to historia fejkowa i zmyślona, by sprowokować głupie reakcje.

 

To co się dzieje w niektórych ( większości głowach ) ,, naprawdę nie istnieje''...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.