Skocz do zawartości

Dylemat z panną.


paazik

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, imprudent_before_the_event napisał:

3. Idę na pielgrzymkę. Koleżanka oskarża mnie o molestowanie, twierdząc że usiłowałem wymusić na niej kontakty seksualne wykorzystując jakąś tam sytuację i grożąc ze rozpuszczę jakieś niemiłe plotki na jej temat. Ksiądz przytakuje bo przecież to nie miejsce na takie akcje na pielgrzymce. A myszka taka niewinna więc trzeba jej uwierzyć. Sprawa robi się lipna, znajomi się ode mnie odwracają. Wychodzę na zboka który poszedł na pielgrzymkę żeby poruchać a nie pomodlić się.

Przez chwilę bałem się, że przeczytam o tym, jak uwodząc pielgrzymkową koleżankę powołujesz się na zażyłe znajomości z Bogiem, że Bóg się dowiaduje, wkurwia się i cię w chuj potępia powodując ułomność twojej kuśki. Uuuu. Dobrze, że napisałeś inaczej. Nie chcesz podrywać laski, zrób jej taki burdel w głowie, żeby to ona podrywała ciebie. W razie niepowodzenia, to ona wyjdzie na ladacznicę i wyleci z roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.