Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

paazik

Użytkownik
 • Content Count

  145
 • Donations

  999.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Świetna

About paazik

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie będę oryginalny, oczywiście wielkie zero.
 2. Mam taki zapis: "(imię i nazwisko pożyczkobiorcy) oświadcza, że w zakresie obowiązku terminowej spłaty na rzecz (imię i nazwisko pożyczkodawcy) przedmiotu pożyczki, (tutaj wskazane ustępy aktu notarialnego o kwocie pożyczki i terminie spłaty) poddaje się egzekucji na podstawie niniejszego aktu notarialnego w trybie art. 777 par 1 pkt 4 kodeksu postępowania cywilnego."
 3. Mam notarialną umowę pożyczki z poddaniem się egzekucji więc mogę iść bezpośrednio do komornika. Dłużnik mieszka na północy między Koszalinem a Słupskiem, w obu miastach są sądy rejonowe a w Słupsku dodatkowo okręgowy. Czy można gdzieś sprawdzić który sąd jest właściwy dla danej miejscowości czy muszę podzwonić po komornikach i się pytać czy ta miejscowość to ich rejon? Druga sprawa ma się tak, że uwierzyłem grupie cwaniaków i połaszczyłem się na "łatwy zarobek". Mam podpisaną umowę cywilną z gościem który miał grać na forexie. Założyłem konto które było podpięte pod konto tego gościa i powielało jego zagrania, w zamian miał dostawać procent od zysku. Oczywiście gość utopił cała kasę. W umowie mam zapis, że w przypadku strat w depozycie gość "dołoży wszelkich starań" żeby depozyt wrócił do stanu początkowego ale myślę, że polubownie to się nie stanie. Zanim zacznę go cisnąć chcę porozmawiać z prawnikiem o dostępnych opcjach.
 4. Nie mogę na priv więc napiszę tu. @Mosze Red czy byłbyś w stanie pomóc lub podpowiedzieć?
 5. O tym nie wiedziałem. Nie mam wyroku tylko umowę notarialną z dobrowolnym poddaniem się egzekucji.
 6. Szanowni. Nadszedł czas kiedy trzeba zadbać o własne interesy, niestety wymaga to użycia naszego prawa. Chcę ograniczyć ewentualne straty dlatego zwracam się do Was o pomoc, poradę. Szukam sprawdzonego komornika, osobę skuteczną i skorą do szybkiego zakończenia sprawy. Szukam też doświadczonego prawnika specjalizującego się w prawie wspólnot mieszkaniowych oraz prawnika znającego temat konfliktów przy inwestycjach na rynkach kapitałowych. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
 7. Tytuł wskazuje na coś innego. Jak już chcesz kupić kamerę to pamiętaj, że to miecz obosieczny, sam możesz zarobić rykoszetem.
 8. Nie ma za co. Zabieg był w Polsce u Dr Siwika. Tu masz jego stronę: https://www.wazektomia.com/
 9. Osobiście polecam kamery DoD, bardzo dobry sensor, wyraźny i ostry obraz w nocy. Mam jedną od ponad 5 lat i działa bez problemowo. @Perun czy po zakończeniu wyprzedzania zjechałeś na prawy pas?
 10. Jestem około dwóch lat po zabiegu, żadnych powikłań i problemów. Sprzęt działa i na serduchu lżej bo wiem, że mogę zalewać bez możliwych konsekwencji, nie spinam się żeby uważać i wyjąć na czas.
 11. @Rnext, @Krugerrand czy możecie się podzielić metodami jak sprawdzacie autentyczność srebrnych monet?
 12. Jak myślisz, po co zlikwidowali użytkowanie wieczyste?
 13. @Rnext dzięki, czytałem to. Nie wyraziłem się precyzyjnie. Czy przy odbiorze osobistym zamówienia internetowego spisują z dowodu czy można tego uniknąć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.