Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

paazik

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Donations

  999.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Świetna

About paazik

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Byłem wychowywany bez ojca, odszedł kiedy byłem mały, nie wiem nawet jak wyglądał. Dodatkowo mieszkaliśmy z dziadkami, dziadek był awanturującym alkoholikiem więc miał na wszystko wywalone. Wychowywałem się w duecie dwóch kobiet. Chciały mnie uchronić przed całym złem więc najlepiej było jak siedziałem w domu. Ciągle słyszałem z kim nie wolno mi się kolegować, z tym nie bo to łobuz, z tym nie bo ma szemranego ojca. Na imprezy nie chodź bo tam alkohol, papierosy, narkotyki. Miałem wytypowane wąskie grono chłopaków z którymi mogłem się spotykać. O dziewczynach nie myśl, na nie przyjdzie czas. Obie były szczęśliwe jak wracałem po szkole do domu. Brak rozmów o moich problemach, co to seks, nawet wybór szkoły był w moich rękach, zero porady. Dodatkowo tuczyły mnie bo muszę być zdrowy i silny,utuczyły 150 kilogramowego świniaka. Efekty tej "miłości"? Powstał typowy białyrycerzyk, taki pizduś. Gość który najlepiej czuje się sam, chciałbym poznawać ludzi ale w szybkim tempie męczy mnie interakcja, czuję się źle. Kontakty z kobietami to dno, rycerzyk dostawał po dupie za pizdowatość. Na szczęście udało mi się zrzucić 30 kilo. Trafiłem tutaj, czytam książki i oglądam filmy @Marek Kotoński, przerabiam inne materiały i powoli zaczynam wcielać je w życie. Odbijam się od jednej ściany do drugiej, od radości do załamki. Tak u mnie się skończyła matczyna miłość. Dlatego apel do ojców, walczcie o dzieciaki, róbcie co możliwe żeby spędzać z nimi czas, kiedy dorosną to będą bardziej szczęśliwi w życiu. Tak o tym myślę.
 2. Sprawdź folder spamu na mailu.
 3. Powoli wychodzi, że roszczenia nie są tematem z ostatnich miesięcy.
 4. Szanowni, proszę Was o poradę. Widuję się z pewną panną, są to spotkania zawodowe, jest podwykonawcą dla mojej firmy. Każde spotkanie kończyło się flirtem z lekkim dotykiem. Zaproponowałem spotkanie w konkretny dzień, nie była pewna terminu i miała zadzwonić dzień wcześniej czy da radę. Nie zadzwoniła więc z mojej strony chłodnik i zero kontaktu. Na kolejnym zawodowym spotkaniu z mojej strony totalny chłodnik i tylko tematy zawodowe. Stwierdziła, że coś jest nie tak bo inaczej się zachowuję. Powiedziałem jej wprost o sytuacji i co o tym myślę. Stwierdziła, że to ja niby miałem zadzwonić a ona czekała i że się nie dogadaliśmy, ogólnie podejście typu "przecież nic się nie stało" (tak to odebrałem). Za niedługo będzie kolejne spotkanie zawodowe i mam pewne przemyślenia. Jeśli panna nie ruszy tematu to całkowita zlewka, tylko kontakty zawodowe. Jeśli panna "poczuje" skruchę i zaproponuje spotkanie to mam zamiar się spotkać z nią. Dylemat mam w sytuacji kiedy przeprosi ale nie będzie z jej strony propozycji spotkania. Co byście zrobili w takiej sytuacji? Zaproponowali spotkanie jeszcze raz czy dali sobie spokój?
 5. Napomknę tylko, że na filmie jest jedna sytuacja. Nie wiadomo czy podobne nie miały miejsca wcześniej a to była "zbiorcza" reakcja.
 6. Marcin Rola jest trochę sam sobie winny. Facet wie doskonale w jakim świecie funkcjonuje, wie jakie treści są zwalczane więc powinien, w mojej opinii, powstrzymywać się przed "kontrowersyjnymi" wypowiedziami na głównym kanale. Nie jest tam osobą prywatną tylko dziennikarzem, czyli osobą opiniotworczą. Niestety Marcin Rola często poddaje się emocjom na wizji i sypie słowami za które może mieć problemy. Pamiętam, że kiedy marsz niepodległości był nazywany marszem nazistów, Marcin Rola grzmiał publicznie, że uczestnicy powinni pozywać za zniesławienie. Kiedy sam nazwał uczestników innego marszu "feminazistkami" i ktoś go pozwał to jest łamanie konstytucji, wolności słowa, itp. Czyli kali ukraść krowę jest dobrze ale jak kalemu ukradną krowę to zbrodnia.
 7. Poszukaj wypożyczalni sportowych aut, pojeździj i sam zobaczysz czy sprawia frajdę. Ja tak zrobiłem i czekam na odbiór.
 8. Zmiana nazwy nastąpiła w pierwszej połowie ubiegłego roku kiedy się okazało, że niesamowitego wzrostu urodzeń nie ma i nie będzie.
 9. paazik

  Niemieckie samochody

  Apropo niemieckich samochodów i ich jakości. Dotyczy to wszystkich marek ale tak mi się skojarzyło.
 10. Ciekawe czemu politykiery nie nazywają już tego programu prodzietnościowym a wyciągającym z biedy.
 11. paazik

  Niemieckie samochody

  Szanowni zapominają o jednym. Dla wielu producentów nasz kraj jest śmietnikiem, wysyłają do nas samochody które nie przechodzą kontroli jakości na inne rynki. Taki przykład, w Czechach standard to 5 lat gwarancji, u nas robi się z tego wielki atut.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.