Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

paazik

Użytkownik
 • Zawartość

  71
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

26 Świetna

O paazik

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ciekawe informacje ostatnio wyciekły. Lekarze świadomie podawali szczepionki przechowywane w niewłaściwy sposób. http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1102185,preparaty-byly-przeznaczone-do-utylizacji-pacjenci-dostali-wadliwa-szczepionke.html Oczywiście nie stanowiło to żadnego zagrożenia. http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1102291,mz-bezpieczenstwo-szczepionek-przechowywanie.html
 2. Panowie, czy naprawdę myślicie, że jak przyjmiemy "uchodźców" to dostana nasz socjal? Myślę, że UE zadba o to żeby dostali socjal na unijnym poziomie.
 3. Banksterski Premier

  W pewnych kręgach istnieje określenie "dobra zamiana". Poszperajcie co przykryła zamiana premiera, jakie ustawy przeszły.
 4. Prezenty urodzinowe i nie tylko dla Marka (aktualizacja darczyńców)

  @Stulejman Wspaniały Pomyśl nad skrytka pocztową na poczcie. Nie kosztuje to wiele a zamiast adresu podajesz numer skrytki o oddział poczty. Jak przyjdzie paczka to dostaniesz awizo do skrytki. Jedyny problem dla Ciebie to konieczność odwiedzania placówki poczty.
 5. Kolejne podwyżki cen

  Sprawdźmy w innych mediach. https://www.pb.pl/wzrosnie-vat-na-prezerwatywy-866179 Przeglądając inne media śmiem twierdzić, że autor artykułu z pierwszego posta trochę popłynął w interpretacji.
 6. Kolejne podwyżki cen

  Panowie, czytamy artykuły do końca. Poniżej cytat z tego artykułu. "Z jednej strony polski rząd nie miał wyboru – podwyżka VAT na niektóre produkty niemedyczne podyktowana była decyzją Trybunału Sprawiedliwości UE jeszcze z 2015 roku. Niedostosowanie się groziło Polsce nałożeniem sankcji finansowych."
 7. Pojawiły się ostatnio informacje o stworzeniu maszyny do popełnienia samobójstwa. Maszyna ma być zbudowana z elementów drukowanych w drukarkach 3D a plany maja być (lub są) dostępne za darmo. Nic mnie już nie dziwi ale zastanawiam się jak daleko to wszystko pójdzie. Wojny nie będą już potrzebne, część się "wyloguje" a reszta będzie siedziała w matriksie. http://www.focus.pl/artykul/wrzuc-monete-i-sie-zabij-pierwsza-maszyna-do-samobojstw
 8. Polski obóz koncentracyjny, czyli nadal 1500 PLN "na łapę"

  @Stulejman Wspaniały Twierdzę, że podniesienie płacy minimalnej niewiele by zmieniło. Pomijając daniny państwowe to głównym winowajcą są Janusze biznesu. Moja teoria mówi, że tych Januszy biznesu stworzyli sami pracownicy. Co się dzieje z pracownikami kiedy jeden z nich dostaje podwyżkę za większe kwalifikacje lub awansuje (pomijam tu znajomości). Czy reszta zaczyna gonić tego który idzie w górę (rozwija się, zdobywa nowe umiejętności, itp.)? Praktycznie nie. Zaczyna się kablowanie, donosicielstwo i robienie wszystkiego żeby sprowadzić ta osobę do ich poziomu. Większość naszego społeczeństwa nie ma ambicji rozwijania ale mają za to duże oczekiwania. Wielu Januszy wie o tym i specjalnie tak robią bo wiedzą, że ludzie im na to pozwolą. Wystarczy skłócić ich miedzy sobą i można robić co się chce. Najlepiej to widać w polityce jak jesteśmy robieni w balona, wszyscy narzekają jak to jest źle ale czy dzieje się coś żeby to zmienić? Taka jest mentalność w naszym kraju i wielu to wykorzystuje. Dopóki ludzie nie zaczną dbać o swoje to nic się nie zmieni.
 9. Zagadka dla spostrzegawczych

  Gość z obsługi co chciał oddać wyrzucona kulkę? Około 38 sekundy.
 10. Rozpoczęcie działalności

  @qbacki otwarcie firmy za granica nie oznacza, że tam będziesz płacił podatki (w zależności od rodzaju firmy jest to mniej lub bardziej skomplikowane). Podatki płacisz tam gdzie jest Twoje centrum interesów życiowych lub mówiąc inaczej gdzie jesteś rezydentem. Musiałbyś wynająć mieszkanie, lokal pod firmę, opłacać rachunki, wtedy możesz udowodnić, że tam przebywasz i jesteś rezydentem. Poczytaj w necie o przygodach ludzi co pozatrudniali się w UK a przebywali w Polsce, poczytaj jak ZUS ich ściga i ściąga zaległe składki.
 11. Szukam dobrego antywirusa

  Osobiście używam McAfee LiveSafe, wykupujesz abonament i możesz instalować na ilu urządzeniach chcesz, bez limitu stanowisk. Ma wersję na pc, tablety i smartfony. Nie zawiódł mnie do tej pory.
 12. Kamera samochodowa DUAL (dwie kamerki)

  @Tomko Jaki masz budżet i na czym Ci zależy? Osobiście polecam kamerki DOD, korzystają z przetworników Sony i nagrywają rewelacyjnie nocą. Niestety swoje kosztują.
 13. GIS pisze teraz dla rządu projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach dla dorosłych. Kilka kwiatków które wyciekły. W przypadku epidemii rząd ma obowiązek zakupić lub mieć zapas szczepionki dla całek populacji kraju. Jakiś czas temu WHO zmieniło zasady i w tej chwili wystarczy kilka przypadków choroby do ogłoszenia epidemii. Osoby które się nie zaszczepią mają być karane, nie wiadomo jakie to kary mają być. W ostatnim czasie brukowce grzeją informacjami o epidemii groźnej odmiany grypy oraz o rozwijającej się u nas epidemii choroby brudnych rąk czyli żółtaczki. Tak a propo robienia nas w konia.
×