Jump to content

paazik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  999.00 PLN 

Community Reputation

221 Świetna

About paazik

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @manygguh Byłem na kwarantannie w kwietniu i nie instalowałem żadnej apki, przez pierwsze 3 ,4 dni przychodziło po parę sms-ów żeby zainstalować, potem już cisza i nikt nie sprawdzał. Nawet milicjanty nie przychodziły na kontrolę. Po czasie wiem, że mogłem normalnie funkcjonować i przemieszczać bo nikt nie był mną zainteresowany. Razem ze mną był jeden domownik i też nikt się nim nie interesował.
 2. Sprawdź czy nadal przechodzi numer przez niemcy. W poprzednich "falach" wielu ludzi podróżowało tranzytem przez niemcy. Do niemiec samolotem a potem samochodem, jak sprawdzali na lotnisku to się mówiło że jest się tranzytem i puszczali bez testów i kwarantanny, na granicy nie było żadnych kontroli i tak wracali do domu.
 3. O dziwo przebiło się to do głównego ścieku. https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,amantadyna-w-zwalczaniu-covid-19--jest-nowe-badanie-i-nowe-odkrycie,artykul,56851703.html
 4. Oficjalna strona WHO http://www.vigiaccess.org/ i parę statystyk szczepki. https://zapodaj.net/b1b8ad9396b10.jpg.html https://zapodaj.net/81f8d5a774777.jpg.html https://zapodaj.net/89b7ffa30ffaa.jpg.html
 5. Wbrew pozorom sytuacja na granicy może nam sprzyjać. Nie ma nagonki na nas z zewnątrz jest tylko wewnętrzna presja, brak nagonki zachodnich mediów. Chodzi plota że akcja 19 w wojsku i policji poległa totalnie. Jeśli zaczną cisnąć na ostro to się może okazać że nie będzie miał kto stać na granicy ale, co ważniejsze, nie będzie miał kto bronić "nowogrodzkiej". Niemcy nie chcą już "nowych" obywateli i to może być powodem braku nacisków. Nasi już ćwiczyli ewakuację pasożytów ale może się okazać że nie będzie komu ich wywieźć jeśli zacisną pętle za mocno.
 6. "The current data shows that the outlook this winter for those who have been fully vaccinated with an experimental Covid-19 injection looks terrible, and to put it bluntly, as we said at the beginning, the fully vaccinated are on the precipice of disaster." Czy ja dobrze widzę wpis o eksperymentalnej szczepce?
 7. @KolegiKolega Odniesiesz się do moich pytań zadanych @Exar?
 8. Jako dzieciak zostałeś zapewne zaszczepiony przeciwko takim chorobom jak ospa, świnka, różyczka itp. Odpowiedz mi proszę. Ile dawek przypominających musiałeś przyjąć? Ile razy i jak ciężko przechodziłeś wymienione choroby? Ile razy wybuchała epidemia tych chorób? Ograniczmy się do terenu europy. Raczej nie doczekam się odpowiedzi ale zaryzykuję.
 9. Przerabiałem temat, Tobie się liczy 10 dni i jak objawy ustąpią to masz spokój, Twoja mama ma dodatkowe 7 dni na ewentualną inkubację wirusa.
 10. Jedź. Wyrobisz nowy fach, w sytuacji kryzysowej będziesz miał kolejną opcję na zarobek. Wyrobisz się z językiem, nie tym książkowym ale zwykłym ulicznym, nauczysz się rozumieć wymowę ludzi z różnych części kraju, to pomaga nawet w europie gdzie ludzie nie zawsze mówią płynnie. Nauczysz się ogarniać samego siebie, nauczysz się bytować z minimalną ilością rzeczy. W czasie jazdy możesz zaliczać audiobooki jeden za drugim.
 11. Wydaje mi się, że zapomniałeś w jakim kraju żyjesz. Większość "polaków" jest mocnych w gębie i tylko gębie. Przykład z mojej firmy, szef zarządził że nieszczepieni mają się zaszczepić do końca września albo wypad. Na mojej zmianie było 6 osób niezaszczepionych, jedna pobiegła natychmiast reszta bojowa że ni huja, pójdą do innej roboty. Efekt? Z mojej zmiany tylko ja nie poszedłem, reszta po krótkim bezrobociu pobiegła radośnie, jeden załatwił papier że nie może się szczepić to ma pracować w masce. Na drugiej zmianie kolejny bojownik poszedł się zaszczepić ale niedługo zwolni się z roboty
 12. Ciekawa wypowiedź w tym wywiadzie. "PAP: Pan przez cały okres epidemii przyjmował pacjentów? P.K.: W szpitalu był czas, gdy nie mogłem przyjmować chorych z powodów administracyjnych. W Lux Medzie przyjmowałem pacjentów cały czas. Powiem panu więcej - z pacjentów, których leczyłem na zapalenie płuc spowodowane zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2, nie umarła ani jedna osoba." "PAP: SARS-CoV-2 jest z nami w Polsce od 1,5 roku. Gdyby dziś minister zdrowia zapytał pana, co robić, jak dalej postępować i co z tego, co robiliśmy, jest do zostawienia, bo zadziałało,
 13. https://www.popularne.pl/ratowniczka-medyczna-trafila-na-sor/?fbclid=IwAR3rLFf3LP9f5q1jyAKoTmRH8q9LDMckAjUfkN2_KL8nDUV4h9GrcaRvd5A Może nie załapali się na dodatek to nie byli zainteresowani pacjentem.
 14. Nie srajdemia tylko ludzie na ciepłych państwowych posadkach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.