Skocz do zawartości

Nowy z Elbląga


Skorpiono

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Jestem z Elbląga, miasta na polnocy, miasta z ktorego pochodzi takze Wojciech Cejrowski. Takze, tak samo jak on moze niegdys bede slawny i bogaty.

Pochodze z biednej rodziny ale od jakiegos czasu dziwnym trafem trzymaja sie mnie pieniadze, wiec wydaje, kupuje i obracam sie w nowych zabawkach. Aktualnie plan jest taki aby zrobic prawo jazdy i kupic motocykl. A dlaczego? Otoz chcialbym podrozowac. Lubie to. I chodz jak dotad zawsze wyjezdzalem jedynie z rodzina to ostatnio pragne zrobic to sam, w miejsca ktore obiore samodzielnie. W najblizszym miesiacach, zostaje sam w domu, gdyz rodzicielka emigruje na poltora miesiaca za granice to bede mial wiecej czasu dla siebie i tylko siebie.

 

Uwielbiam malowac, rysowac, dziarac tatuaze i programowac. Jezyk ktorego sie ucze to c# i jezyk drogowy, gdyz jak juz wspominalem robie prawo jazdy. W przeszlosci interesowalem sie Neurolingwistyka i ogladalem kursy Grzesiaka, Batko i Podbielskiego. Czytalem ksiazki rozwojowe i o podrywaniu, W bliblioteczce mam Bandlera, Grzesiaka, Pytona i Mysteriego. Moim swiatopogladem wstrzasnela ksiazka The Game. Ksiazka ktora mocno demoralizuje i prowokuje mezczyzn i kobiety na calym swiecie. 

 

Plan na przyszlosc to zalozyc kanal na youtubie i krecic filmy, za kase ktora ostatnio zarobilem kupilem Xiaomi Yi 4k Action Cam 2. Filmy beda dotyczyly moich podrozy. Aktualnie inspiruje sie takimi osobami jak Michal Pater, Fazowski czy Krzysztof Gonciarz.

Jak narazie to forum zrobilo na mnie MEGA POZYTYWNE wrazenie, i chcialbym pobyc tutaj nieco dluzej. Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.