Skocz do zawartości

Czy masz siłę na droczenie się?


Rekomendowane odpowiedzi

Można tu powiedzieć o pewnej prawidłowości. Choć pewnie większość już jest tego świadoma. Jak mężczyzna w związku robi co trzeba, a nawet więcej jeśli chodzi o poprawienie wewnętrznego stanu rodziny i jej bytowania to baba sobie odpuszcza.... zaczyna się z tym sama źle czuć, mężczyznę zaczyna traktować jak murzyna, albo śmiecia. Jak on przestaje pomagać i zaczyna zajmować się swoimi sprawami i go nic nie interesuje, to schemat idzie tak, że ona się zaczyna brać do roboty, lepiej się z tym czyje, ale on staje się tym złym na którego trzeba naciskać, a to tak, a to siak i chociaż on kontynuuje politykę olewania to jednak pojawia się szacunek gdzieś tam z tyłu ukryty. Klasyczny przykład gry psychologicznej partnerskiej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko związku, każda relacja z kobieta zaprawiona sporą dawka droczenia sie i dokuczania jest na plus.

Pokazujesz w ten sposób dystans i nie ślinis sie jak pies, to daje jej do myślenia i pociąga za sobą lawine pytań, co z kolei powoduje emocje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład z firmy, dwie delikwentki, droczenie sie, podsmiewanie, dystans i jak trzeba to zjeba z mojej strony, efekt?

Oczywiscie, obcieranie sie, uśmiechy, zerkanie wzrokiem itp...Albo to tak działa, albo jestem najprzystojniejszy fhooy:-) Soryy Pikacz:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo to dopierdalanie z premedytacją żeby druga osoba poczuła sie chujowo.

zacytuje klasyka

"-wezme ten szkureczek bo potrzebuje do ogrodu
-nie rób siary jak chcesz sie na nim powiesic"

to jest droczenie%-)

inteligentne dopierdalanie

"eeee nie jaraj tych szlugów bo ci cycki wyschną

- bosze pika(i łapy z koparami im poopadały"

nie miały jak zripostowac.bo palenie jest bebe%-)i cycki wysychaja%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu no ja widzę kilka sposobów na ripostę owej docinki :

"eeee nie jaraj tych szlugów bo ci cycki wyschną

- bosze pika(i łapy z koparami im poopadały"

nie miały jak zripostowac.bo palenie jest bebe%-)i cycki wysychaja%-)

 

Chociażby :

Pika , Ty za to możesz palić do woli bo co miało uschnąć to już uschło:D  Wiesz co jest..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jezeli złapiesz odpowiedni moment wyłapujac słowo klucz.jak babie wyskoczysz jakims hasłem podczas normalnej rozmowy albo oczyms całkowicie wyjetym z kontekstu to jedyne co to popatrzy jak na idiote
 

 

Pikaczu no ja widzę kilka sposobów na ripostę owej docinki :

"eeee nie jaraj tych szlugów bo ci cycki wyschną

- bosze pika(i łapy z koparami im poopadały"

nie miały jak zripostowac.bo palenie jest bebe%-)i cycki wysychaja%-)

 

Chociażby :

Pika , Ty za to możesz palić do woli bo co miało uschnąć to już uschło:D  Wiesz co jest.. :D

musk?%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.