Skocz do zawartości

Podboj


Gość Tran

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zawsze zastanawal pewien fat ,dlaczego kraje germansie sa bogatsze i lepiej zorganizowane niz np slowianskie ? Mimo dlugow to germanskie kraje sa chyba najotezniejsze na swiecie ; UK,USA,Niemcy ,Astralia ,Holandia i Austria ...a w slowianskich jest bieda? Czy to jakies cecy charakteru i charakter narodowy tych krajow sprawia ze jest jak jest ? Wiem ze kraje germanskie lupili i podbijali ale praktycznie to Oni do dzis dymaja i doja inne kraje ...Dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to się cyklicznie zmienia, nie znam aż tak dobrze historii, ale i my im przecież wpierdol spuszczaliśmy nie raz. Teraz to już w ogóle katastrofa, 38 milionów ludzi, bez przemysłu, 3 biliony długu, napuszczani przez pejsów na Rosję gdzie skaczemy jak pchła do niedźwiedzia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje Marek ze w zwiazku z tym nie pierdolnie zadna wojna bo to bedzie katastrofa.Ruscy sa mocni teraz nawet USA sra w gacie ..Co do german masz racje My slowianie spuszczalismy im czesto wpierdol ,wogle slowianie mimo ze wywodza sie z rolniczych plemion sa bardzo agresywne, zadna grupa etniczna nie miala tyle wojen co slowianie ...Wracajac do temtu Rosji ,uwazasz ze USA lub NATO moze w jakis sposob zagrozic Rosji w tej chwili ? Odnosnie pejsatych to nie wiem czemu Oni tak napuszczaja nas na Rosje i inne kraje ...PO co to ? Panstwa Germanskie juz chyba przejete sa przez pejsatych a moze i caly swiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruscy mają na tyłach Chiny chcące Syberii... każde wejście w Europę oznacza dla nich koniec. Kiedyś miałem wizję krótkotrwałej wojny na wschodzie Polski, to mnie wyśmieli, pamięta może ktoś gdzie na stronie to napisałem? Huj wie jakie tam są gry interesów, można się tylko domyślać, że Rosja zbratała się z Iranem a pejsy chcą go zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruscy z Chinami maja ostatnio mocne interesy zwiazane z gazem takze chyba na jakis czas sie pomiedzy nimi uspokoi :) Myslisz ze w razie jakiegos wielkiego konfliktu pomiedzy Rosja a USA kto by wygral ? Jak sadzisz ? Ogolnie mentalnosc obu panstw ,armia i tak dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej NATO kontra ruscy, wygra ten kto ma lepsze rakiety plot, podobno ruscy mają coś ekstra, ja się na tym niespecjalnie znam. Gorzej że takie starcie byłoby jak efekt domina, wszyscy by się zaczęli prać między sobą i byłaby 3 wojna światowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to widzę inaczej.

To co dzieje się na Ukrainie to jest obrona Rosji przed NWO, Zachodem, Izraelem.

Ukraina do tej pory była przypisana do strefy wpływów ekonomicznych i politycznych Rosji. Nagle pojawiły się zajścia na Majdanie (zorganizowane przez kogoś z Zachodu (NWO?), USA?, Niemcy?)

Więc Wołodia żeby pokazać że ma jaja, wprowadził wojska na Krym (historycznie bardziej rosyjski niz ukraiński). Gdyby tego nie zrobił, dałby wyrwać innym Ukrainę ze strefy panowania Rosji. Putin pokazałby tym słabość, więc inni mogliby go odsunąć od władzy. To co teraz jest na wschodzie Ukrainy, to dalsze zabezpieczanie przez Rosję swoich interesów. Nie chcą aby obcy weszli na strefę wpływów Po co kapitaliści z Zachodu i Izraela mają doić Ukrainę jak do tej pory robiła to Rosja? To byłby taki pstryczek w nos Putina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sadzisz ? Hmmm trudno sie z Toba dzimi nie zgodzic :) Putin to mocny gracz ,ale nie sadze ze zydki odpuszcza ...To skurwysyny nie licza sie z nikim i z niczym ,moga nawet dopuscic do wojny ...Myslisz dzmi ze Izrael ma pod soba zachod czy moze to Zachod trzyma w ryzach Izrael?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Myslisz dzmi ze Izrael ma pod soba zachod czy moze to Zachod trzyma w ryzach Izrael?

To chyba jedna rzecz. Rządzą najbogatsi współposiadacze olbrzymich korporacji. To oni sponsorują wszystkich polityków w wyborach. A kim są ci najbogatsi? Nie wiem jakiej są narodowości, pewnie są tam  Zydzi, Anglosasowie. 

To właśnie potomkowie plemion germańskich zbudowali cywilizację zachodu, podbili świat. Byli pragmatyczni i praktyczni, bez skupułów. Dlatego im się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja to mimo wszystko znaczący gracz. Jest po innej stronie barykady, ze swoim potencjałem i mocarstwowymi ambicjami. Mają swoich silnych ludzi, oligarchów, swoją kulturę, armię, surowce, technologie kosmiczną, atom więc nie muszą być w strefie wpływów tych z Zachodu. Po innej stronie są jeszcze Chiny, kraje muzułmańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby rasa barbazyncow czyli Germanow a nie wiem czemu dali sobie wejsc na glowe Islamowi,widocznie muzulmanie sa bardziej agresywni ...Czyli Zachod ,Rosja ,Chiny i kraje Arabskie ...Niezly rozstaw sil ,sadze ze w razie konfliktu Chiny przylaczyly by sie do Rosji podobnie jak kraje Arabskie a to z tego wzgledu iz nienawidza USA i Izraela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polityka zagranicznego chcielibyscie miec na polityka w POlsce ? Chodzi mi cechy charakteru ? Obama ,Putin ,Orban ,Merkel czy inni moze mniej znani ale dobrze gosodarzacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.