Skocz do zawartości

Shalom bracia. Czy portal you tube okaże się antysemicki cenzurując młodego żyda występującego w interesie Polski?


LiderMen

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy znamy politykę you tuba cenzurującego dużo materiałów, które są obronną reakcją na kłamliwe atakujące i szkalujące naród Polski treści oraz wypowiedzi ludzi powszechnie zindoktrynowanych ideologią marksizmu i komunizmu.

 

Większość polaków występujących w obronie dobrego imienia Polski zostaje atakowanych i nadaje się im łatkę ludzi złych, którymi nigdy nie byli i nie są.

 

Czy zatem jeśli w obronie Polski staje osoba pochodzenia etnicznego, ktora jest powszechnie chroniona w społeczności internetowej zostanie też uciszona cenzurą?

 

Film za który może ten młody człowiek zostać uciszony przez politykę you tuba.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę (może za) mocno powiedziane, tak w stylu Korwina, prosto i dosadnie, czego ludzie nie lubią. Ale muszę mu oddać honor, że prawdę powiedział.

Jestem mu tez wdzięczny za to, ze wynalazł cytat o ubogaceniu genetycznym.

Quote

Pomyślałam,jakie bogactwo Szwecja sobie przygarnęła wraz z imigrantami, jaki potencjał wrażliwości i puli genetycznej.

Tego nie słyszałem. Ona naprawdę jest tak inteligentna inaczej, że się do tego przyznaje...

 

 

Biedne dzieci w szkołach, będą musiały się uczyć tej jej "tfurczości"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ator to porównał do hodowli ale to bardziej eugenika niż hodowla.

 

Jak bardzo Ator ględzi to w tym odcinku jest niesamowicie rzeczowy i prawdziwy w kwestiach nie tylko humanistów/humanistek.

Naprawdę dobre.

 

Genialnie podsumował politykę szczepionkową "polskiego" państwa.

 

A podsumowanie systemu edukacji, diament.

 

 

I na koniec mówi coś za co mu się medal należy: jak się dasz tak się masz, czyli jesteśmy tak traktowani jak na to pozwalamy. Oraz, że można legalne cywilne protesty prowadzić. Wystarczy naciskać swojego przedstawiciela w samorządzie czy parlamencie. Od tego w końcu jest. Ma słuchać wyborców. I żeby nie być gołosłownym to ja już kilka razy byłem u posła z mojego okręgu i zadawałem mu "dziwne", "niewygodne" pytania. I co? I odpowiedział. Jak nie zaraz to dzwonili do mnie jego asystenci po tym jak się dowiedzieli a nawet pisali listy. Więc da się!

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.