Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  470
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

444 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1854 profile views
 1. LiderMen

  Seksroboty

  Moim zdaniem lalki bedą coraz bardziej popularniejsze bo nie bedzie widać różnicy pomiędzy dziewczynami zdemoralizowanymi umalowanymi jak sztuczne lalki.
 2. Jak dla mnie to ona jest nieatrakcyjna, ładniejsze widuje ekspediętki w biedronce. Jej wybór jest rozczarowujący bo ma powiekszane usta i świeci się od makijażu jak Lenin w trumnie. Dziewczyny miss powinny być naturalne. Ciekawe co i komu zrobiła za tytuł albo co ma do wykonania?
 3. Ja to mam wrażenie, że już to działa w ukryty sposób. Ludzie w wieku emerytalnym często chorują na zaćmę (zaburzenie ostrości widzenia) w tym wieku ich organizmy są bardzo słabe, więc wymyślono obowiązkowe szczepienia na WZW (żółtaczkę) w celu wyeliminowania rzekomego ryzyka na zachorowalność w szpitalu, podczas operacji usunięcia zaćmy na którą czeka się po kilka lat. Szczepionkę podaję się w trzech etapach drugą po miesiącu od pierwszego szczepienia i trzecią po 6 miesiącach. Moim zdaniem chodzi o to żeby była pewność, że organizm został odpowiednio zatruty. Mój dziadek odczuwał dziwne uczucie na skórze po każdym szczepieniu, skarżył się na to lekarce a ta mówi "spokojnie, to jest bezpieczne." Najleprze w tym wszystkim są metody badania pacjenta przed zaszczepieniem, posłuchanie bicia serca, i zmierzenie ciśnionka. Żadnego laboratoryjnego padania krwi, moczu, ogólnego szpitalnego. Efekt? Niedługo po 3 szczepionce moj dziadek dostał raka, po kilku tygodniach w wieku 87 lat. Przypadek?
 4. Tak na mój łeb, potrwa tyle ile będzie się opłacać. Konkretnego czasu nikt nie przewidzi bo załamanie gospodarcze podobno ma być wywołane sztucznie.
 5. Awięca ładnie wyjaśnił na jednym z filmików. Myślę, że w przyszłości to będzie dobry nasz sojusznik w walce z feminazistowskim terrorem.
 6. Dobrze, że napisała jaka jest jej rozwiązła natura. Automatycznie to ją stawia w kompromitującej postawie.
 7. Ale my to wiemy że one polakami gardzą. Jesteśny za biedni. Ale nic nie szkodzi nasza świadomość rośnie dzięki takim pierdzielenią samiczek wątpliwej urody i wartości rynkowej.
 8. Nie wiesz czemu tak się dzieje? Najprostsze przekazy tematyczne, połączone z głupotą powodują olbrzymie zainteresowanie poniewasz taki temat jest jednocześnie przynętą z prawdą objawioną, jak i głupotą oraz bezradnością w dalszym opisie. Na tej samej zasadzie działa przekaz informacji w sieci, seriale rozrywkowe, programy telewizyjne, show biznes, fake nowsy. Najpierw wywołują ogromne przykucie uwagi prostym stwierdzeniem faktów lub kłamstw by potem w monologu absurdu podnieść emocje. Zwróć uwagę, że najbardziej popularni na forum byli właśnie skandaliści arch, którego nie kojarze, ale często był wspominany za multikonta, fit opasła feministka, no i domi tyle, że ona reprezentuje to co my już trochę wiemy ale w bardzo małym stopniu i pisze wiele tekstów jak typowa matriksowa baba. Nie dziwmy się, na koncie Libertyn dostała bana to teraz szaleje z orginalnego nicka. Taka jej depresyjna natura z małymi przebłyskami normalności.
 9. @Hippie Ona ma już taką osobowość smutną, jest to spowodowane brakiem prawdziwych złych doświadczeń w życiu. Miała dobrych rodziców którzy zapewnili jej bezstresowe życie i teraz przeżywa smutki bo nie widzi celu w życiu. Nie potrafi się cieszyć z przyziemnych aktywności.
 10. @Magician to słowo jest wymyślone i oznacza dzwięki mijających mnie samochodów. Łatwo się domyślić. Samochody zwłaszcza te ciężarowe mają taki wydźwięk rrr w silniku. Nie, nie pochodzę z Białostockiego. Z Polski centralnej.
 11. Idź na strzelnicę. Do kościoła wyspowiadać się, żeby na duszy zrobiło się lżej. Kup sobie rower crosowy, i walcz ze słabościami, polub aktywność fizyczną. Przestań pogardzać mężczyznami.
 12. Na drodze do Warszawy to mnie przeraża pośpiech kierowców śpieszących się do pracy, na 7, 8 rano jest taki galop tych aut jakby to był jakiś rajd wyścigowy. Stoi znak drogowy 80 jade te 100 km/h żeby się nie wlec a wszyscy trsiu, trsiu. Wyprzedają mnie jeden za drugim 120 to dla nich chyba za mało niektórzy miewają po 140, 150 na liczniku. Stać ich na mandaty najwidoczniej.
 13. Kobiety w tym wieku uświadamiają sobie, że interesu większego z trwania w małżeństwie nie zrobią. Promowanie modnych rozwodów i częstych zmian partnerów u celebrytów naucza kobiety by robić podobnie wszak panie lubią podążać za modą. Rozwody na korzyść pań przyśpieszają decyzje o rozwodzie. Dodatkowo pogarda do mężczyzn nasilająca się w podprogowych przekazach filmowych, reklamach, teledyskach powodują, że nie jest już w modzie bycie żoną. Nagroda za rozwód jest tak dużą motywacją, że też jest jedną z tych przyczyn. Ogółem większość rozwodów jest inicjowana przez kobiety i to kobiety ponoszą większą odpowiedzialność za takie nieprzyjemne sprawy.
 14. Nie Dokładnie, niech ją brocha swędzi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.