Jump to content

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  784
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

806 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,425 profile views
 1. Jedyne czego żałuję to że krótko miałem z nią kontakt oralny, dzisiaj miałbym więcej o czym wspominać gdybym wtedy starał się rozmawiać więcej. Podrywać nie podrywałem ale lubiłem jej naturalne młodo kobiece towarzystwo. Taka chwila się już z taką 19 nie powtórzy. Już stary jestem.
 2. Smutna historia, ale chyba nie z tego powodu wychodziły na ulicę pod hasłem czarnych protestów. Gdyby teraz wyszły z tego powodu, miały by moje poparcie.
 3. Żadne wymagania, oczekiwania, zainteresowania nie zastąpią ładnej facjaty i zdrowego młodego zgrabnego ciałka.
 4. Samicą klaun. Tylko czerwonej okrągłej gąbki na nosie brakuje. Dla mnie tacy ludzie są chorzy psychiczne. Nieatrakcyjna 1/10
 5. To ja wolę jednak bez takiej szczęki żyć. Też pożyje.
 6. Nie robić kobitom minety. Może się cholerstwo tworzyć w krtani od tego. Dziewczyny nie róbta lodów.
 7. No chyba żadnych. Albo po prostu rozwijałem się w środowisku gdzie nie miałem okazji ich odkryć. Jako dziecko biłem na głowę kolegów w grę super Mario na Pegasusie, liczy się?
 8. Jeśli mogę zwrócić Ci uwagę to brak mniejszych hobbystycznych zajęć jakich nie masz zapewne z braku czasu, ale gdyby ci się udało (zachęcam rowery kolarstwo nawet miejskie) je odnaleść to może było by łatwiej dąrzyć do upragnionego celu długoterminowego. Mniejsze obiekty zainteresowań sprawiały by pozytywne bodźce poprawiające nastrój. Czy ty wiesz jaka jest zajebista sprawa przejechać się rowerem za 3,5 koła? Na prawdę polecam.
 9. Jak już zwolnią wajchę z kryzysem to i 7 koła nie pomorze. A rower bym przynajmniej miał. Nie tylko media niezależni eksperci uważają to samo. Niech se będzie, przykryj go jakąś płachtą żeby ochronić przed kurzem i niech stoi aż ci się zachęcę nim jeździć. Jeść nie potrzebuje. Myślę nad zakupem nowego roweru już od zeszłego roku, conajmniej z pół roku.
 10. "Stoimy w obliczu największego kryzysu finansowego od czasów drugiej wojny światowej" /Mateusz vateusz premierusz. Powoli jesteśmy do tego przygotowani. Ekonomiści powiadają, że już jesteśmy w kryzysie od zeszłego roku tylko bank światowi przycisnął pauzę i jest to odwlekane w czasie. Rzecz ma wartość a papierki mogą ją stracić bardzo szybko.
 11. Gdybyśmy żyli w stabilniejszych czasach tak z kilka lat wstecz to tak. Ale rowerek ten za dwa lata może kosztować dwukrotnie więcej tak delikatnie kalkulując po obserwacji tego co się wyczynia z blokowaniem gospodarek. Już teraz po roku od tego szaleństwa najtańsze części rowerowe takie jak tylna przerzutka zdrożały z 70 na 150zł. Obawiam się że z rowerami może być podobnie. Gromadzenie gotówki mija się z celem, co innego gdybym wymieniał papierowe złote na czyste złoto w dukatach. Albo uncjach. Jestem hobbistą rowerowym. W rok pokonuje od 4000 do 5000 km. To tak jak z butami są z
 12. Jak wiadomo zakupy nowych rzeczy sprawiają, że w naszym mózgu jest aktywowany układ nagrody, który sprawia, że czujemy się zadowoleni. Krótko potem czas fajności z nowego gadżetu znika i pojawia się chęć zakupu kolejnego przedmiotu. Niektórzy z nas kupują tylko drobne rzeczy jak ubrania, czy obuwie po nieco droższe, powiedzmy praktyczne zabawki typu latarka. Mnie też korci często by sobie kupić kolejną część garderoby na zapas w zasadzie na teraz niepotrzebnej ponieważ już mam całkiem spory zapas ciuchów. Na szczęście udaje mi się wychamować moją chęć kupienia nowysz szmat, cz
 13. A mnie to nie dziwi, kiedy nie będzie pieniędzy na emerytury będą konfiskowane majątki emerytów a jak nie to dostaną zakaz wyłażenia z domów i głodowe rację żywnościowe, społecznie będą udupieni bo nie będą mieli poparcia w społeczeństwie i nikt ich nie będzie chciał utrzymywać ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy w postaci wyższych podatków, danin, składek. Służba zdrowia też będzie ich surowo dyskryminować nie chcąc ich leczyć od pewnego wieku w zasadzie już to się dzieje tylko nie mówi się tego oficjalnie tylko wciska kod o innej metodzie leczenia w celu odwrócenia uwagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.