Jump to content

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  914
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,137 Świetna

2 Followers

About LiderMen

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,885 profile views
 1. Z całym szacunkiem do twojej twórczości, ale takie wycieczki nieprzyzwoite nie są odpowiednie do osoby, która być może ma bardzo poważne problemy. Ja rozumiem że ma radykalne zdanie i my w tym i ja radykalnie się z tym nie zgadzamy, ale to nie powód do wyszydzania poglądów. Ludzie z problemami mają prawo je popełniać my nie powiniśmy ich obrażać żeby przypadkiem nie odsunąć od siebie na prawdę wartościowego człowieka.
 2. Czepiace się, ona pewnie tylko wyraża siebie, za kilka lat napisze książkę, "kobieta spełniona i wolna" ( Szkoda że od rozumu) w tle ucisku przez patriarchalne społeczeństwo.
 3. I wydawać by się mogło że to jest skandal, ale nie! Skandalem jest fakt że ja jej filmików nigdzie nie mogę znaleść.
 4. Tak i to dwie na raz w tym samym czasie, same podlazły.
 5. A ja bym chciał mieć dzieci, ale jestem za biedny i w tym kraju nie ma kobiet dla ludzi z moim wykształceniem. Wyglądu też nie mam więc zostane bezdzietny. Trudno bede kowalem własnego losu.
 6. Nie dla polaka polka. Mnie to jest obojętne z kim ona się tam bolcuje, ale jak widze murzyna z polką to mnie jakaś taka odraza z obrzydzeniem dopada, nie zazdrość a tajie blee.. A czasami jak widzę takie polki w miare ładne na ulicy to się zastanawiam czy murzyna nie miały i nawet odczuwam ulgę że mnie te sprawy z polkami bie dotyczą. Lepiej iść do jakiejś ukrainki za 200 zł i przepukać aż jaja rozbolą niż się zastanawiać czy polka nie brała do ust murzynowi.
 7. Chyba nie myślałaś że jak przyjmiesz pierwszą, drugą dawkę pod presją wyrzucenia z uczelni i presji społecznej to wszystko się dobrze ułoży? Dla mnie to było oczywiste że ten przymus szczepień był i dalej jest elementem tresury społecznej, bo gdyby było inaczej to propaganda by była niepotrzebna.
 8. 35 lat to już mao atrakcyjne są te biurwy, a młodsze są? Jak reagują?
 9. Ja myślę że z jednym i drugim jak obrotna;)
 10. Za kilka lat będziesz miała z kilkunastu albo i z kilkudziesięciu chętnych na bukkake. Z trzema trochę słabo nie?
 11. Związek z czym? Mój związek z forum trwa już 5 lat i dalej dobrze mi się tu jest.
 12. Myślę że uniwersalnym rozwiązaniem była by jakaś nauka gry aktorskiej, wszak życie to też gra i powinno się umieć w nim grać. Dodatkowo nauczenie się nowoczesnego tańca, ale to ze dwa lata musiało by potrwać.
 13. Staram się być takim samym chvjem jak nie większym niż osoby z którymi pracuje. Takie środowisko. Obecne czasy mnie tylko pod względem maseczkowo, szczepionkowo inflacyjnie dobijają. Dwie pierwsze się prawie zakończyły albo i mamy pauze, zostaje tylko kwestia ekononiczna, wojny się jakoś nie obawiam, bardziej martwie się o swoje zdrowie.
 14. Nowotwór? Gdy ja się dowiedziałem że choruje na cukrzycę i grozi mi uzależnienie od insuliny też mi psycha mocno siadła i w dodatku zbiegło się w czasie ze śmiercią mojego dziadka i rozpoczęcie maseczkowego terroru i głupoty wszelakiej. Wiem co to za stan mimo że możesz być w gorszej sytuacji niż ja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.