Jump to content

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  747
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

735 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3079 profile views
 1. Rozumiem Cię, na pocieszenie dodam że ja mam gorzej bo mnie już kobiety w realu przestały podniecać, są mi obojętne, nawet nie czuje wstydu jak kiedyś przy nich. Czy my już się może starzejemy po prostu?
 2. Feministki w niczym nie mają racji to nawet nie jest kobiecy ruch tylko zdalnie zarządzany układ założony przez mężczyzn do walki z mężczyznami.
 3. Dla mnie, to one są wszystkie oszustkami, żadna ci loda dobrego nie zrobi, a jak już to wymuszonego i z obrzydzeniem przez gumę. Jedynie co mogą zaoferować to wypięty tyłek do masturbacji w niej przez okres od kilku do kilkunastu minut bo tyle u nich trwa godzina. Większość to oszustki, jak nie wszystkie.
 4. Pamiętaj, wyjeżdżając do Turcji, zmieniając wyznanie, akceptujesz jego zasady, to znaczy że jesteś świadoma decyzji i konsekwencji jakie cię mogą w najgorszym przypadku spotkać. Miej potem honor nie zawracać polskiemu podatnikowi głowy żeby ci pomógł w wydostaniu się z "piekła". Jak jesteś gotowa to w drogę.
 5. Ja bym wprowadził licznik atencji w sieci taki atencjometr i każdej dopiero.....ł podatek od wysokiej atencji w internecie, a jak pani się nie podoba to kasujemy konto na insta i innych stronach z nałożonym zakazem pozyskiwania atencji w sieci. Dopiero by się porobiło wrzasku.
 6. No tak na tym filmie jedna tylko kobieta postanowiła klepać biedę zgadza się. Skąd to uburzenie.? Nie widzę aby to była patologia, a com? Kto głosi takie teorie? Do czego pijesz? Nie wiem czy nam, nie wiem co to jest użalanie, przez litery trudno wywnioskować kto to czyni i do kogo te zarzuty są kierowane? Nie rozumiem. Dla kogo? Ciebie? Nie czytaj. Szkoda by było abyś sobie klawiaturę czy tam spodnie żygowinami zabrudził.
 7. Skąd jej fantazje z murzynami się wzięły? Z pornosów i na siłę wciskanej papce, że murzyn z Afryki to ktoś leprzy.
 8. Skąd wiesz? Jeśli jest tak jak piszesz, to czemu wciska się do reklam np ubrań murzynów? Bo to działa, polki ulegają i to w coraz większej skali, covid trochę to przyhamował.
 9. Ja nie wiem czy ładna, ma tapetę na pyszczku, a ta z Afryki nie ma i mimo że starszawa, to uważam, że zdrowa bo symetryczna z twarzy.
 10. Ja myślę że to tylko kwestia odpowiedniej propagandy miedialno społecznej, gdy się ma miliardy, Media i odpowiednich aktorów, część społeczeństwa, a najbardziej kobiety da się z resocjalizować tak żeby czuły się szczęśliwe pośród Polaków ze wsi. Trzeba ino stłamsić lub wyeliminować niepożądane źródła indoktrynacji, typu babskie media, Netflix i fundacje zagraniczne, jak wprowadzą elektroniczną złotówkę może to się udać, trzeba tylko kompetentnych ludzi do takiej inżynierii społecznej obsadzić.
 11. Oceniam. Ona mówi, że w tej wiosce kobiety są podległe mężczyznom. Ja wierzę, że jej to pasuje. Dlatego musimy wyciągnąć wnioski i wdrożyć podobną politykę u siebie, wdrażając propagandę, że kobiety z polakami ze wsi są najszczęśliwsze. Liczy się przekaz, o to kto narzuci wolę kobietom jako pierwszy.
 12. Mimo wieku tej pani uważam, że jest z twarzy bardzo ładna, zwróć uwagę na to że ona nie ma na sobie makijażu i mieszka tam na wiosce już 9 lat jak sama powiedziała w tym filmie.
 13. To akurat nie jest nasza rodaczka. Chyba brytyjka, ale to niema żadnego znaczenia jak spojżysz na komcie pod filmem to "nasze" rodaczki tylko sikają z radości gdy patrzą jak bardzo bohaterka reportażu jest szczęśliwa w "kulturze" jakiej przybywa i jakiego ma cudownego męża, który jej nie pomagał w opiece dziecka po urodzeniu.
 14. Jak czytam komentarze pań pod tym filmem i z jakim zachwytem komentują to można stwierdzić, że tak właśnie będzie. W głowie trzeba mieć dobry przekaz propagandowy żeby skończyć jak ta pani z zapewne wysokorozwiniętego kraju. Bo przed zaprogramowaniem jej umysłu nie miała nic.
 15. Wygląda na to, że Biała kobieta jest mega szczęśliwa, że zamieszkała w Afryce, w domach lepiankach pośrud kozich kup. To ważna lekcja dla nas panowie dla kobiet pieniądze nie zawsze są ważne, ważne jest to w jaki sposób społecznie kobiety są programowane, a socjalizacja ich do miłowania białych mężczyzn w naszej kulturze leży. Wiwat murzyński patriarchat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.