Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  351
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

332 Świetna

About LiderMen

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1555 profile views
 1. @deomi Nie mam marzeń odnośnie tej części ciała. Wole twarz od której ciężko oderwać oczy, lubie sympatyczne buzie.
 2. Odpowiadam poważnie, żadna. Wszystkie wydają się rozgiełdane. A ty jaką masz?
 3. Książka o tematyce oklepanej, ale może cię ona zainteresować. "Kod Atrakcyjności" Wojciech "Mancer" Przybysz Jak by co pisz na priv mam w pdf.
 4. Jaka różnica wzrostu w jedną i drugą stronę jest według ciebie odpowiednia?
 5. To bardzo rzadko się udaje bo panie przy kości traktują taki trening, jak spotkania towarzyskie w knajpie. Są atencyjne, zamiast skupić się na treningu wolą narzekać i zagadywać swojego trenera. Znajomy prowadzi zajęcia tylko dla kobiet otyłych i one w większości właśnie takie są. Te które chcą schudnąć niepotrzebują trenera, czasami tylko coś się podpytają znajomych i trenują dla siebie, ale to tylko takie bardziej atrakcyjniejsze, mądrzejsze z domu gdzie ojciec był autorytetem i nikt go nie szmacił.
 6. @Quo Vadis? To jest cena karty sim. Wkładasz ją gdzie chcesz w zależności od możliwości sprzętu masz prędkość pobierania od 10 do 30 gb Lte na sekunde, przynajmniej mi tyle na fonie pokazuje. Po zakupie karty musisz ją zarejestrować na siebie na email przychodzi ci numer i rejestrujesz po czym zostają ci nabijane gb. Teoretycznie masz 1000 gb ale w praktyce nabijają i więcej. Ja kupywałem 300 to miałem nabite 350 gb.
 7. Ja ci polecam kupić zwykłą kartę bez pchania się w umowy. Według mnie jak dla mnie gdybym, to ja miał kupować, to ten starter jest najkorzystniejszy. https://allegro.pl/oferta/starter-internet-orange-free-1000gb-rok-5-miesiecy-8193926115?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
 8. Nie, pod warunkiem, że już wcześniej od dawien dawna znalibyśmy się jako wieloletni znajomi. Jako obcy sobie ludzie to już brak samokontroli zezwierzęcenie.
 9. "Od walenia gruchy grubną paluchy" Może kup sobie ściskacz i trochę potrenuj. Dla mnie dłoń normalna.
 10. Tylko, że to niema znaczenia bo ja widzę podobne sytuacje w życiu realnym. A nawet bardziej ekstremalne. Temat to temat warto sobie poczytać dyskusje i wyciągnąć wnioski.
 11. @The Motha Prawidłowo by zrobił gdyby żone wraz z "kukułczym" wyrzucił z domu i za zdradę musiała by płacić mu alimenty. To by była sprawiedliwość, a tak zachował się jak frajer.
 12. Ale tylko wtedy jak masz kolor skóry jak ci arabowie. Wtedy niski wzrost nie jest taki istotny. Dzisiaj sam widziałem wysoką blondynkę z takim ciapakiem. Co ciekawe jeszcze nigdy nie widziałem białego mężczyzny z tak wysoką kobietą. Pranie mózgów poprzez propagande filmową, serialową, reklamową wtłaczana siłą przynosi takie efekty. Snutne to.
 13. Dwójka młodych ludzi postanowiła napaść z nożem w ręku starszego pana w pracy. Zrobili to dla przyjemności bo przecież nie z chęci zysku, ponieważ taki taxówkarz dużo nie zarabia. Taka sytuacja może się kiedyś przytrafić każdemu z nas. Jak w takiej sytuacji byście zareagowali? Strach osoby napadniętej potęguje pewność siebie psychola, nożownika. Pewność siebie osoby napadniętej może się skończyć utratą życia. Tak źle i tak nie dobrze, grecki tragizm. Temat zakładam bardziej w celu ogólnoinformacyjnym. Wklejam film z kamery taxówki napadniętego pana.
 14. Są licea zaoczne dla dorosłych gdzie zajęcia odbywają się co drugą Sobotę i Niedzielę. Nie trzeba być na wszystkich zajęciach wystarczy mieć 50 % obecności na każdym z przedmiotów. Z tego co pamiętam masz wykształcenie średnie i tylko jeden rok maturalny byłby ci potrzebny, pomocny. Takich szkół troche jest musiałbyś się dobrze popytać co i jak w takiej szkole. Wszystko jest do załatwienia, z twoją głową do myślenia to jak wypad do sądu załatwić formalności. Będzie dobrze.
 15. Szkoda zdrowia na spódniczki. Tylko ci się depresja powiększy jak będziesz się za nimi oglądał. Lepiej już pojeździć na hulajnodze. Przynajmniej płacisz i coś z tego masz, a z wpatrywania się za spódnicami co masz? Nic, bo w rzeczywistości delikatnie mówiąc jesteś dla nich obojętny, a nawet pogardzają tymi co ulegają ich dvpom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.