Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  555
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

542 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2161 profile views
 1. Ile masz wzrostu, wagi? Jakie wymiary ciała? Biodra, talia piersi? Na pewno się nie zaniedbałaś? Może jesteś zbyt gadatliwa, gadasz często o głupotach i koledze się odechciało. Albo przyczyna może być zupełnie inna. Człowiek dojrzał psychicznie i przestają już go pewne rozrywki satysfakcjonować życiowo. Może chciałby inaczej się z tobą realizować zamiast seksić? Możesz nie rozumieć jego toku rozumowania, nie potrafisz być partnerką na poziomie intelektualnym?
 2. Tak sobie teraz myślę, że skoro są tak niskie kary za znęcanie się nad zwierzętami, to dobrym rozwiązaniem była by np trzy miesięczna izolatka w totalnym odosobnieniu, bez zegarka, bez nawet krótkiej wymiany zdań ze strażnikiem, tak żeby zwyrodnialczyni nie miała kontaktu z żadnym człowiekiem. To by było dobre do zastanowienia się nad tego typu czynami.
 3. Pewnie zapomniała dodać czy może przyjść z chłopakiem. ;p
 4. Do łopaty niech idzie przyłącza do szamba zakopywać, myślę, że nikt jej nie będzie dyskryminował. U mnie jedna młoda samica to robi pracując na małej koparce, ale nie zawsze jest robota, więc musi ze szpadlem działać. Brzydka nie jest, opasła też nie, ale i drobna nie. Szara myszka.
 5. A jak ktoś ma twarz niczym zakazana morda, to powinien zadzwonić do rzeźni po zmianę ryja, czy pójść do kosmetyczki? Czy jak ktoś ma 160 cm w kapeluszu to powinien jeszcze urosnąć czy założyć szpilki? Wszak to mężczyźni jako pierwsi w historii nosili takie buty i je wymyślili. Czy jeśli mam majątek o wartości miliona zł, to wystarczy by poderwać jakąś damę z mięsnego czy powinienem się bardziej dorobić? A może sprzedać nieruchomości i kupić leprze auto i dom? Czy jeśli nie mam wykształcenia bo nauka to była dla mnie ciężka sprawa, to powinienem kupić magistra na Ukrainie? By moja potencjalna kandydatka zechciała na mnie spojrzeć? Czy jeśli mam piękne ciało niczym sylwetka z kamienia greckiego Boga, to nie będzie to przeszkodą dla potencjalnej pani z wyższych sfer, która pracuje w branży handlu ważywami na bazarze? Może powinienem słabiej wyglądać, mogą się jej nie podobać mięśnie zbudowane na mięsie prawda? Mam tyle pytań a tak mało wiedzy. Na szczęście jesteś Ty, to mi i nam wszystkim doradzisz.
 6. A "włosiu" w różowych szpilkach czy balerinach przyszedł? Był trzymany za rękę przez pulchnego pana?
 7. Nie wolno go bagatelizować to może być zawodowy sportowiec sumo. To że nie ma skośnych oczu nie znaczy, że nie może należeć do elitarnych spaślaków światowej klasy.
 8. @Boromir Pustaków na budowie może i nie ale jakieś doniczki z kwiatkami w ogrodniczym czy w zoologicznym worki już tak.
 9. @Analconda W pracy dorywczej przy noszeniu kurczaków 10 kg w ręku to już jest bardzo dużo. Zwłaszcza, że trzeba samemu z kilka tysięcy razy taki ciężar przenieść. Na następny dzień można nie mieć siły z łóżka wstać.
 10. Przeglądając i szukając oferty pracy, natknąłem się na tego typu informacje dotyczące norm jakie są dopuszczalne w przypadku kobiet i mężczyzn. Nie trudno nie zauważyć, że są one radykalnie zawyżone dla mężczyzn. Czy powinniśmy walczyć z dyskryminacją i żądać wyrównania tych norm? Jeśli tak to w którą stronę? Dla kobiet zawyżamy, czy dla mężczyzn zaniżamy, do normy kobiecej? Osobiście wolałbym zaniżyć te normy, jeśli byłoby to realne do zrobienia. Wtedy zamiast lekkich prac panie np z PUP mogły by być kierowane na budowy. Śmiesznie by było i ceny usług by prawdopodobnie wzrosły a same płacę raczej nie. Chciałbym jeszcze poruszyć pewien aspekt fizyczności, że normy te nie są dostosowywane do naszej postury i masy ciała, tak jakby wszyscy mogli by tyle dźwigać bo ktoś tak ustalił. :) Czujecie się panowie dyskryminowani? Ciekawe czy panie też są? "Przepisy BHP dla pracy stałej Praca stała to taka, która jest wykonywana regularnie, w ciągu zmiany roboczej. Maksymalny ciężar, jaki może być przenoszony lub dźwigany, jest różny dla kobiet i dla mężczyzn. W pracy stałej wygląda to następująco: dla kobiet: 12 kg (oraz 8 kg przy podnoszeniu powyżej obręczy barkowej) dla mężczyzn: 31 kg (21 kg powyżej obręczy barkowej) Przepisy dotyczące pracy dorywczej Tak jak w przypadku pracy stałej, ciężar różni się w zależności od płci. dla kobiet: 20 kg (14 kg przy podnoszeniu powyżej obręczy barkowej) dla mężczyzn: 50 kg (35 kg powyżej obręczy barkowej)" Źródło: https://drimdrum.com/pl/ile-moze-dzwigac-pracownik-normy-dzwigania-w-pracy/:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.