Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  430
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

401 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1717 profile views
 1. Weś w kieszeni tylko to co ci potrzebne czyli odliczoną kase na godzine lub dwie i własne kondomy. Żadnych portfeli, dokumentów, telefonów, nic czego byś niechciał żebi ci ukradli. Pamiętaj żeby nie brać jej do ust. W ręke możesz conajwyżej pocałować.
 2. Tylko jak takie wybryki karygodne karać żeby odstraszyć potencjalnych naśladowców? Wysoką karą grzywny, czy bezwzględnym więzieniem gdzie jeszcze gorzej się zdemoralizują?
 3. Jeszcze ten jest elegancki. Rozmiarami zbliżony do tego co podałaś. https://allegro.pl/oferta/betlewski-plecak-meski-sportowy-trekkingowy-duzy-8291677883?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
 4. Popularny jutuber Mini Majk padł ofiarą dwóch bandytów, którzy postanowili się nad nim znęcać w podły i obrzydliwy sposób. Padły też groźby śmiercią w kierunku Mini Majka. Czy to możliwe żeby pseudokibice byli aż tak głupi żeby nagrywać swoje wybryki karalne w świetle prawa? A może to była ustawka zaplanowana żeby podbić zainteresowanie samym jutuberem? Film: https://streamable.com/a3rpk
 5. Ciekawe czy twój men wykona testy dna na ojcostwo. Boisz się? 😜
 6. Ja z takiej "wyjebki" korzystam i sobie chwale. Mina pewnych ludzi bezcenna. Ale to co z dziewczynami się wyprawia to masakra. Tylko z milfami można jako tako pogadać.
 7. Ja 6 dni ciągiem wytrzymałem raz. W wieku 18 lat od tamtej pory trudno mi było wytrwać nawet 3 dni.
 8. Musi być bardzo obciążony psychicznie ten twój men. Innej opcji nie widzę, jeśli jesteś atrakcyjna z wyglądu. Albo po prostu nie umiesz gotować. 😛 @maggienovakTroche mnie zaskakuje jak on potrafi wytrzymać tydzień bez wystrzału, nie potrafie sobie tego wyobrazić bo ja nie przypominam sobie żebym cały tydzień wytrzymał bez ten tego. Powiem wiecej nawet cieżko mi jeden dzień wytrzymać i trochę zazdroszcze twojemu że nie odczuwa potrzeby opróżniania swoich cennych składników życiowych tak czesto jak ja.
 9. @pytamowiec Ja się nie gniewam, ten awatar nie jest opatentowany. Zresztą zdjęcie jest różniące się od mojego.
 10. Lewica, która weszła do "naszego" sejmu w programie ma dofinansowanie inwitro dla kobiet nie będących w stałych, formalnych lub nieformalnych związkach.
 11. Uważam, że niepotrzebnie to wyolbrzymiasz. Mężczyźni mają większy popęd od kobiet o 150% w wyniku czego są bardziej skłonni do upatrywania sobie tej atrakcyjnie wyglądającej pani. Chyba siłą cie nie zaciągają tam gdzie nie chcesz, wiec problemu niema. Nic a nic nie rozumiem twojego tematu, jakiej odpowiedzi się spodziewasz? Trudno wniknąć w twój umysł i w to co myślisz, nie jest to takie łatwe nie znając całej sytuacji. No chyba że szklana kula i te sprawy.
 12. Może nie tańsza "opcja" ale w porównywalniej cenie można kupić porządny rower, taki wsam raz do jazdy rekreacyjnej, dla seniora zdecydowanie leprza zabawka, ponieważ takim rowerem można bezpieczniej i wygodniej jeździć w terenie na popękanej i wyboistej z dziurami w drodze jezdni. @Ewka Ta jest popularna: https://allegro.pl/oferta/hulajnoga-elektryczna-xiaomi-mijia-m365-czarna-8029661126?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
 13. Tylko przez 30 minut od publikacji można edytować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.