Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  591
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

577 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2284 profile views
 1. Ja od siebie tylko dodam, że jako pracownik z najniższego szczebla muszę także znosić upokorzenia psychiczne z którymi muszę radzić sobie sam. Starzy wyjadacze etatowcy chcąc utrzymać swoją dobrą pozycję w firmie karcą psychicznie nowych pracowników żeby ci bali się chyba wytykać błędy które sami robią a nawet kradną zasoby firmy. Skargi do przełożonego nic nie dadzą bo taki robol z pokolenia PRL jest trudny do zastąpienia, to taki wół pociągowy pół niewolnik który nie ma odwagi odpysknąć szefowi to się na pracownikach mniej doświadczonych wyżywa.
 2. Na mnie siłownia działała trochę terapeutycznie poprawiając mój stan psychiczny i fizyczny, a teraz jak nie mam zastrzyku dopaminki z odbicia lustra po treningu z mojego pięknego ciała, to odczuwam starość i smutek, że coś się skończyło. I co będzie teraz jak siłowni nie będzie, a pracować za miskę ryżu trzeba będzie? Czasami przychodzą do mnie czarne myśli i pytania takie same jakie zadawał mój dziadek cierpiąc ze swojej niedoli czyli kiedy się to cierpienie skończy.
 3. Nie wiem, zależy jakie to są zaczepki? Podasz jakieś typowe przykłady w jaki sposób byłaś zaczepiana? Było by łatwiej ocenić jaki to typ ludzia jest wokół Ciebie. Mnie czepiają się teraz głównie stare grzyby (faceci) w zakładzie pracy i najchętniej to bym się zamienił na kobiety. Bardzo nieprzyjemni ludzie mi się trafili, równie a może nawet bardziej toksyczni od kobiet. Albo jestem po prostu za miękki. A ty dużo masz tych zaczepek dziennie? Może nie zawsze warto o nich rozpamiętywać? Reakcje mogą tylko spotęgować i nakręcić toksyczne relacje. Wyjątki trzeba robić jak jest grubo, żeby żmije nie Wlazły na łeb.
 4. Dokładnie teraz wszystko można zwalić na kryzys, bo komornik i tak nie wejdzie do domu. U mnie nawet inkasenci do wodomierza nie wejdą do domu, będzie wyliczana średnia zużycia, albo kto ogarnięty robi zdjęcie licznika i wysyła na maila. Ciekawi mnie bardziej jak się będą sprawy w sądach toczyły.
 5. Czuję ulgę, że nie mam nikogo na utrzymaniu oprucz samego siebie, ale do radości z bycia samotnym mi daleko bo nie dość, że kiedyś mogę zostać sam to jeszcze nie potrafię poznawać ludzi w realnym świecie. Np dzisiaj podjechałem sobie rowerkiem pod sklepik z pieczywem, opieram wypasiony rowerek o ścianę i pytam (kolejka?) "Taak, teraz tak wygląda kolejka" odwróciwszy się niewiasta tak mi powiedziała z uśmiechem na oczach bo miała burkę twu! Maskę na twarzy. Widać było, że czuje się bardzo zakłopotana stojąc tak dziwnie ze dwa metry za kimś i dwa metry przede mną. Chyba myślała że chce zagadać bo coś tam odpowiedziałem (to fajna teraz ta kolejka) dzięki takim odstępie nikt się na mnie nie pcha. Pani młoda ze 20 lat, pewnie studentka, a ja totalnie nie miałem ochoty z nią rozmawiać nawet gdyby do mnie podeszła i zagadała, i ten jej zgrabny tyłeczek nie zmotywował by mnie do rozmowy o niewiadomo czym. Nie wiem w sumie co by mnie zmotywowało bo uroda nie jest już dla mnie wyznacznikiem chęci rozmowy. Później podjechał wesoły pan na rowerze z którego zawsze się śmieje jak go widzę bo ma taką poważno zabawną osobowość, w dodatku jest według mnie bardzo inteligętny i potrafi w prze zajebiście śmieszny sposób zagadywać kasjerki w sklepie rzucając teksty typu czy są dwa prawe udka z kurczaka ale tylko prawe bo lewych nie chce. A dzisiaj przed sklepikiem zagadał do mnie od razu mówiąc to lipa z tą ipidemią, Amerykańce mają w tym interes, nie mieli oporów zrzucić bomby atomowej w Japonii i teraz oporów nie mieli by wywołać epidemie. W sklepie chciał kupić chleb za nie więcej niż 5 zł bo nie miał gotówki przy sobie i jeszcze zaczął się targować ale w taki chumorystyczny sposób. Z takim "pacjentem" to można i pogadać i się pośmiać. A niewiasta młoda poza urodą i ciepłym uśmiechem nie bardzo wzbudza we mnie już emocje od kolejną różowa. I nie jestem gejem żeby nie było.
 6. Branża kamieniarska poszukuje cały czas rąk do pracy, kobiet w niej w ogóle nie ma, może niech tam szukają ścieżki zawodowej? A no tak normy dla kobiet to tylko 12 kg w pracy stałej i aż 30 dla mężczyzn. No i weź tu walcz o równość. Filmik pasujący do tematu. https://youtu.be/_w6p240BCIc
 7. Ja się przymierzam do kupna latarki mactronic sniper 3.3 za 255 zł. Polecam tobie ją obczaić. Latarka święci z mocą 1000 lumenów przez 4 godziny albo 500 lm przez 7 godzin. https://allegro.pl/oferta/mactronic-ladowalna-latarka-1000lm-sniper-3-3-7970084307?utm_medium=app_share&utm_source=facebook https://youtu.be/bDge-eohD5U
 8. Ja nawet chciałbym takie koleżanki, ale każda zajęta, gdyby była wolna to co innego. Pamiętam dziewczynę kolegi co podobne miała potrzeby do twoich. Po 10 latach związku zdradziła mojego kolegę z takim "swoim" kolegą.
 9. Zofia Nałkowska, Eliza Orzeszkowa, Maria Konopnicka Te postacie, które coś tworzyły znam ze szkoły, ale nie wiem czy są wybitne. Tych współczesnych nie znam.
 10. Może. Tylko uważaj bo antynatalistyka może użyć argumentu aborcji jako szantażu emocjonalnego na tobie. Wydaje mi się, że zrobiłeś to bardziej z nienawiści do chłopaków z forum. Pamiętam jak pisałeś, że to forum inceli. W sumie na plus że się fit Dari nie zakochałeś. Baw się i szalej nie pytaj co dalej. Pozdrawiam cieplutko i znikam spać bo rano trzeba do tyrki wstać.
 11. Panna @d pisała tutaj, "nie umawiam się z chłopakami z tego forum" ;)) Pisała także, że umawia się tylko z tymi co jej stawiają kolacje i nie są dusigroszami czy coś w tym stylu. @Yolo Czy ty inwestowałeś w to kolacjami za które sam płaciłeś?
 12. @Ancalagon Co oznacza to oznaczenie CFR w prawej kolumnie na górze?
 13. Dla mnie każdy dzień jest prawie taki sam jak co dzień, poza wyjątkowymi brakami wynikającymi z zamknięcia obiektu sportowego. Rano wstaje zęby myje, jem śniadanie, pogapie się w ekran telefonu jak zwykle czytając wykop, bs, czy powiadomienia na jutub. Na przejażdżkę rowerem za zimno. Zerknę na sklep internetowy w celu inspiracji czy warto dany produkt kupić. Porozmyślam co dalej z moim smutnym życiem będzie i jak mocno jestem samotny ze swoimi problemami. Powspominam zmarłego dziadka i tak dzień sobotni zleci. W poniedziałek 6 rano pobudka do goowno pracy na 9 godzin w firmie kamieniarskiej za 13/h W której się dowiem po przybyciu co będę w danym dniu robił. Albo pojadę na cmęntarz pomnik składać z paroma osobami, albo zostanę na zakładzie jako osoba pomocnicza przy załadunku elementów na specjalną maszynę do polerowania. Nie chcę umierać, ale gdy przychodzi koniec dnia mam ochotę się powiesić. Dla mnie raczej nie będzie pandemii bo praca lokalna i na cmentarzach raczej nie ma ludzi, a więc będę musiał dzwigać... Poza atmosferą medialną i społeczną niewiele dla mnie nastąpi zmian w życiu. Przetrwam to jako czas bez siłowni, o ile przeżyje i się nie zarażę, bo tego wykluczyć nie można.
 14. Jak ci ktoś z rodziny umrze to poczujesz się nagle samotna tak jak ja gdy mi dziadek umarł co potrzebował ciągle opieki. Minął miesiąc od jego śmierci a ja dalej czuję pustkę. A tak ogółem, mam tak samo jak ty.
 15. Ja bym się ucieszył z latarki, takiej nie drogiej za niecałe 300 zł. A poza tym to mężczyznom kupuje się praktyczne rzeczy które będą służyć i być potrzebne. Np zestaw wkrętaków (takich śróbokrętów ręcznych) o różnej średnicy, czy saszetka nerka do przechowywania chusteczek do nosa, telefonu, portfela, kluczyków do samochodu, kondomów. Szkoda, że dziewczyn już nie zadawalają praktyczne rzeczy takie jak wałek do ciasta albo dobra szczotka na kiju. Jakby dostały takie fanty to by się poobrażały albo znalazły zastosowania w niecłym celu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.