Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  678
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

671 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2730 profile views
 1. Myślę że chcą sobie tylko z nią popisać. Samotność jest tu przyczyną i brak wolnych kobiet w młodszym od nich wieku. Dodatkowo jest z czasów gdzie nie było internetów i nie ma porytej osobowości jak te młodsze, przynajmniej w stylu pisania pewnie nie idzie po niej po tym poznać. W mojej miejscowości panie 60 + też mają kolegów 30 + do pogadania o pierdołach. To są relacji czysto koleżeńskie. Mężczyźni ci są z mocno biednych rodzin i dysfunkcyjnych. Bezrobotni, alkoholicy, wykluczeni społecznie.
 2. Mój codzienny styl ubioru jest różny, czasami się zastanawiam co na siebie włożyć. Za dużo mam tych szmat i butów.
 3. Anna Próchniak https://www.google.com/search?q=anna+próchniak&client=firefox-b-m&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjHhPKIqq7rAhUH-6QKHXNjAx4Q_AUIBigB&biw=396&bih=725#imgrc=5iQLZTMLKHf3PM Agnieszka Sienkiewicz https://www.google.com/search?client=firefox-b-m&biw=396&bih=725&tbm=isch&sa=1&q=sienkiewicz+aktorka&oq=sienkiewicz+aktorka&aqs=mobile-gws-lite..0l5#imgrc=5jqyceBFNSCALM
 4. Spytaj się czy może trener ocenić stan twojego tyłka czy nadaje się do poprawy. I niech ci myszka zrobi zdjęcie.
 5. Nie zwracałem na kraj pochodzenia uwagi. Jak jest ładna to jest ładna.
 6. Mam tak samo jak Ty. Ja sobie nie radzę ze stresem tylko od niego uciekam w nałogowe przeglądanie allegro, you tube, wykopu. Czasami coś sobie kupie by sprawić jakąś nagrodę. Ogólnie nie czuje, że żyje. Nic mnie nie cieszy, staram się jeździć dużo rowerem, ale i to już nie pomaga. Ech starość... Ostatnio wieść o rozwijającej się we mnie cukrzycy typu pierwszego mnie trochę dobiła.
 7. Nie przychodzi mi teraz nic do głowy w tym momencie, jakbym jakąś miał to bym korzystał, ale tak żeby chcieć to nie mam chcenia.
 8. Ja nie, bo nie mam trójki dzieci i nie płacę alimentów. Czasami odnoszę wrażenie, że na mnie schematy rodziców nie działają.
 9. Gdybym ja miał tyle pieniędzy byłbym w niebie. Też bym je wydał, tylko w inny sposób i pewnie coś by z tego zostało, conajmniej dom i sprzęt rolniczy. Sam dom urządzony w moim stylu dałby mi sens życia i zakończył życiowe rozkminy.
 10. Ja też tak kiedyś miałem, a teraz nic nie odczuwam, ani stresu, ani podwyższonego tętna. Zero emocji przy różowych. Stres i adrenalina wbrew pozorom nie jest taka zła bo pozwala odczuwać życie. Po negatywnych emocjach z czasem przychodzi radość, pocieszenie, przynajmniej powinna.
 11. Mactronic sniper 3.3 271zł z dostawą. https://allegro.pl/oferta/mactronic-sniper-3-3-thh0063-9094555812?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 12. Miałbym wywalone na nie, jak teraz.
 13. Lubię poważne "laski" przez innych postrzegane jako smutne, nieśmiałe. Sam mam taką osobowość może to przez to?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.