Jump to content

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  842
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

917 Świetna

About LiderMen

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,905 profile views
 1. Zdjęcie z linijką mam wstawić? Albo z centymetrem krawieckim? Inaczej taka ankieta nic Ci nie powie. Ty lepiej zrób sobie konkurs na najładniejszą forumową knage ;D Czekam na temat z pytaniem "ile wam wchodzi"
 2. Ciekawe skąd czerpała inspiracje?
 3. "Nikt nie rodzi się tylko dla siebie i nikt nie umiera tylko dla siebie" Tak mówił ksiądz na mszy pogrzebowej znajomego, który się powiesił na pasku od spodni. Ja się z tym cytatem zgadzam jeszcze do puki żyje jeszcze dwóch członków rodziny w której się wychowywałem. Najbardziej boli jak te niewiasty lepiej traktują psów niż potencjalbych kandydatów na partnera. Bo chyba po coś są na tym tinderku.
 4. Aby przekazywać informację w postaci naszych biologicznych awatarów. A poza tym przeglądam tindera i naoglądałem się setki możliwych kobiet, w wieku od 23 do 28 lat i one żyją chyba tylko dla swoich zwierzątek, bo chłopami przeciętnymi gardzą, liczą na cud jak wygrana w lotto, że ktoś za pomocą czarów pobudzi chormony do życia. Życie to tylko chwile, na dodatek nasz własny mózg chroni nas przed szarą codziennością mając zachowane wspomnienia, czujemy, że mamy do czego wracać.
 5. Tylko po co ten ślub? Kto bardziej na to przystawał. Do puki jesteście w miare młodzi i zadbani to podstawa na którego fundament oparliście swoje zakotwiczenie będzie trwała.
 6. Nie mam porównania z tymi z za granicy więc trudno powiedzieć coś o polskich "królicach"
 7. Możesz pokazać jakieś swoje dzieła? Może bym Ci zlecił jakiś projekt, nie za darmo
 8. Myślę, że mają tylko okazanie litości nie odbiera im możliwości twardych kalkulacji jeśli chodzi o jej naturalne interesy, którymi się każdy kieruje.
 9. Nie, ja bym akurat chciał coś dobrego zrobić dla obcej niewiasty, ale nie wiem co mógłbym takiego uczynić, żeby nie poczuła, że do niej zarywam. Od tak coś dobrego chciałbym zrobić za sam fakt że jest ładna.
 10. Przystojny, wysoki jesteś? Czy ona też z tych zgrabniejszych ładniejszych?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.