Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  265
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

222 Świetna

About LiderMen

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1220 profile views
 1. Obca baba w cudzym domu nie życzy sobie by była nagrywana przez mieszkankę tegoż domu, rządzi się jak u siebie. Szlak mnie zaraz trafi! Funkcjonariuszka rodem z NKWD, a nawet jeszcze gorzej. Tak będzie wyglądała przyszłość do puki ktoś się za to nie weźmie i nie rozprawi siłą. Wiadomo w jaki sposób.
 2. Wiem, klikam, sprawdzam o czym gada a tu ptak go łobsrał. Musi mieć ładnie pomalowane meble przez ptaszka artystę. Xd
 3. Za to że nie ma WC dla klientów w tych sklepach mam w d..e kto, co i ile kradnie. Dodam jeszcze, że tyle co biedronka nakradła forsy z tytułu nie płacenia podatków w PL mam dodatkowy powód do obojętności w jaki sposób ludzie ich okradają.
 4. Dla mnie murzynki są nieatrakcyjne tak samo jak chinki, japonki, tajki bez kobiecych krągłych kształtów, jedynie z twarzy są leprze od murzynek. Ja lubie słowiańską urodę, lub trochę brytyjską. No jeszcze żydówki są ładne i wcale nie pisze tego w sposób żeby nie wyjść na antysemitę. Wyraźnie szukasz nieistotnych problemów, które nie istnieją. Tak jak byś chciała udowodnić że nie tylko kobiety lecą na murzynów.
 5. Ciekawe czyimi rękoma by była zakładana taka strona? Szukaj tanich programistek.
 6. Według mnie masz jakieś zaburzenia w tej kwesti. Do seksuologa powinieneś się udać. Nie wcielaj tych fantazji w życie bo one nie są normalne ponieważ twoja żona jest w nich traktowana jak zabawka, którą można eksploatować. Teraz trójkąt, a później grupowe bzykanie? Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.
 7. A co jeśli taka (pełnoletnia) spyta ciebie ile posiadasz hektarów? Powiesz, że 10 to uzna cię za gołodupca bo ona po tatusiu lub po dziadku ma 40. A ziemia droga, stać cię żeby dokupić?
 8. A o Xiaomi redmi 7 note nie myślałeś? 4 giga ram. 64 GB pamięci zewnętrznej. Ekran 6,3' Bateria 4000 Cena 844 z dostawą do paczkomatu. Sam przymierzam się do kupna tego aparatu.
 9. Najleprzym liściem w mordę na otrzeźwienie było by zdjęcie jak jego niunia gra na flecie. Słownie ciężko zakutym łbom z pozoru błachie sprawy przekazać do wiadomości.
 10. Hej. Siostra od awięca?
 11. Dzień dobry Pani Anastazjo.
 12. @Beckenbauer Dodałbym jeszcze wymuszanie na kobietach noszenia biustonosza na basenie. Grafiki strojów kąpieliwych dla pań i panów są zdecydowanie na niekorzyść pań. Czemu w tej kwesti smarkule od awięca nie protestują? Pewnie nie mają się czym pochwalić.
 13. Dzieci pouczają dorosłych mężczyzn, że nie każda kobieta jest zła. My to wiemy, a niech dzieci wytłumaczą dlaczego mężczyźni w sądach rodzinnych są niszczeni przez każdą kobietę która zakłada sprawy o alimenty. Oni są jeszcze zbyt mocno urobieni wizją kobietocentryzmu i reprezentują wyłącznie interes samic kosztem mężczyzn. Zlewaczałe myślenie, życie ich wyprostuje, a w zasadzie istototy, których tak bardzo bronią.
 14. Z kategori młode ta. Może dlatego, że jest bardzo podobna do znajomej koleżanki. Nawet wiek, wzrost, kolor włosów się zgadza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.