Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

LiderMen

Użytkownik
 • Ilość treści

  224
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

167 Świetna

O LiderMen

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

901 wyświetleń profilu
 1. Bardzo delikatnie się z nią obeszli. Dziwi mnie czemu jej nie za kuli i nie zawieźli na badania krwi, na sprawdzenie obecności narkotyków. Za tego typu agresywne zachowania powinna zapłacić za lawetę.
 2. LiderMen

  Najmłodsza kobieta w waszych łóżkach.

  Albo "mała, niska pakowna jak walizka." Chociaż mi się niskie nie podobają tylko wysokie takie ze 175 cm conajmniej, najlepiej blondynki. Pytanie tylko, czy wysokie są luźniejsze?
 3. @mikolov vel fit Daria, Sara. W awatarze "towarzysz" Mołotow, komunizm z feminizmem za pan brat.
 4. Jako kobieta miałbym w doopie zmartwienia się o brak kasy. Od tego byłby "Łoś" Nie potrzebowałbym pracy, kasiorka spadała by mi jak manna z nieba.
 5. Dodał bym taki cytat z demotywatora, który brzmi, jak dobrze pamiętam w ten sposób. "Wiecie co jest najśmieszniejsze w mężczyznach? Ubierają się w drogie ciuchy, kupują drogie gadżety i auta by podobać się kobietom, a jednocześnie nie chcieli by takiej co zwraca na to uwagę". Taki mały paradoks. Odpowiadając na pytanie główne, tak, trochę mi niechęć do nich wzrosła, zwłaszcza gdy mnie shit testują i ja uświadamiam sobie to po fakcie dokonanym. Przykład z wczoraj, stoję przy kasie skubie w portfelu drobniaki by zapłacić na styk 17 zł i 17 groszy, daje dokładnie tyle ile powinienem, a kasjerka do mnie "może być bez 3 groszy," może odpowiadam. Po 5 sekundach coś mi świta, kurdę przecież dałem tyle ile powinienem. Patrzę na nią, a ta się śmieje pod nosem. Morał z tej opowieści taki. Kobiety znacznie lepiej od nas czytają emocje, widzą to po twarzy. Byłem zmieszany zamyślony, taki trochę nieobecny, to mnie strollowała.
 6. Teraz są szkoły i ludzie też chorują na choroby weneryczne. Pomimo powszechnej wiedzy dostępnej na wyciągnięcie ręki jaki gromadzi internet i dostęp do książek w księgarniach, bibliotekach ludzie są na tyle nie rozsądni ,że dalej pchają się w ryzykowne igraszki. Myślisz, że dorośli ludzie nie wiedzą jakie jest ryzyko? Część wie i pomimo tego wraz ryzykuje. A ci co nie wiedzą albo nie są do końca świadomi i tak zawsze obiorą własną drogę postępowania, bagatelizując zagrożenia. Ciąże w wieku nastoletnim nie są problemem, nawet dobrze że rodzą 16 latki, 17 latki, takie dzieci rodzą się zdrowe i silne. Natura tak zaprogramowała kobiety żeby młodo rodziły. Różnej maści specjalne dodatkowe edukowanie seksualne jest zbędne, bo młodzież przeżywa taką dyskotekę hormonów, że i tak będzie dochodziło do zbliżeń i ryzykownych zachowań, "no bo dorośli na filmach tak robią." Nic na to nie poradzimy i tego nie zmienimy.
 7. Jakoś na tyle byłem rozsądny, że sam się nauczyłem. Obecnej młodzieży wystarczą krótkie wzmianki na lekcji biologii i bardziej szczegółowe opisy w podręcznikach z tego przedmiotu. Dodatkowe lekcje są zbędne. Kiedyś nie było szkół i ludzie jakoś żyli, rozmnażali się.
 8. LiderMen

  Witam Szanownych Samców

  No hej.
 9. Aż tak bardzo zdesperowany i nieszczęśliwy nie jestem. Nikt z nas nie jest, żeby blokować ronda i ulice bo płeć przeciwna skrzywdziła.
 10. Jak na razie za wcześnie jest żeby to stwierdzić, może poczekajmy do jutra. Dwa lata temu w siłowni do której chodzę panie zrobiły sobie "damski Piątek". Tydzień przed wisiała kartka, że dzień 10 Marca jest zarezerwowany wyłącznie dla pań, jak by nie mogły zrobić tego 8 Marca. Dla mnie to było jawne pokazanie tego gdzie nas mają. W siłowni gdzie chodzi 90 % około 50 - 70 osób to mężczyźni. Z tego co się dowiedziałem było może z 7 dziewczyn, te same co zawsze przychodziły.
 11. LiderMen

  Witam!

  Cześć.
 12. LiderMen

  Narzeczona w akcji.

  Znajomy w podobnej sytuacji dał dziewczynie szanse. Użył jej w ciepłą, letnią noc w lesie po czym zostawił i odjechał. Daleko do domu nie miała jakieś dwa kilometry. Więcej się z nią nie kontaktował.
 13. LiderMen

  Pokój ludziom dobrej woli

  Dla mnie już stałeś się niewiarygodnym, prowokującym trolem. My wszyscy kochamy kobiety dlatego powstało to forum żeby je lepiej poznać. W dodatku obraziłeś właściciela forum. Żegnam!
 14. LiderMen

  Pokój ludziom dobrej woli

  Cześć. Można wiedzieć co ciebie skłoniło do tej decyzji?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.