Skocz do zawartości

John Wayne Parr - mój ulubiony fighter


aras

Rekomendowane odpowiedzi

To brat Emalienki, tak? Sędzia nie powinien przerywać. James się potknął tylko. Swoją drogą-postawa Emalienki przed walką zajebista! Totalne wyjebanie, przeciwnik się spina, a on, jak prawdziwy samiec, robi po swojemu:)

 

Piękny fight-nie to, co często widzę, że się do siebie kleją jak pedały i robią wygibasy w uścisku.

 

No i potwierdzenie twgo, co pisałem w innym wątku o bójce-spójrzcie na Rosjanina-obtłuszczony, ale po pierwsze-szybki, po drugie-nie boi się, jak widzi naprzeciw siebie górę mięśni. To jest super psychika.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój to Różal. ;)

 

Za szczerość. Nie udaje przed kamerami wielkiego och-ach, tylko mówi - często w dosadny sposób - to co myśli.

W dodatku ma dobre serce mimo wyglądu kreującego go na kogoś innego.

 

 

Bracia E. są mocni :)

 

No i potwierdzenie twgo, co pisałem w innym wątku o bójce-spójrzcie na Rosjanina-obtłuszczony, ale po pierwsze-szybki, po drugie-nie boi się, jak widzi naprzeciw siebie górę mięśni. To jest super psychika.

 

 

Psychika jest najważniejsza. Na pierwszym miejscu. Można trenować, osiągać sukcesy, a na ulicy wyjdzie wytatuowany byk z mordą zabójcy i nogi się zawodnikowi uginają... Nie mówię, że każdemu, ale są tacy.

No, ale sporty walki same w sobie wyrabiają psychikę (z tym, że taką 'właściwą', nie bandycką).

Edytowane przez Vercetti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co mi się podoba u Fiodora, to fakt, że nie kończy walk jakimiś duszeniami czy wygibasami, ale konkretną młócką, poza tym jak jest wymiana ciosów z przeciwnikiem, to w jego salwie armatniej niemal każdy lub każdy cios nie pada na ślepo, a np. celuje w szczękę, nawet w szybkiej wymianie wszystko jest przemyślane na zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.