Skocz do zawartości

Wszyscy jesteście wyjątkowi/e


Rekomendowane odpowiedzi

W powodzi ostatnich tematów o Chadach, GigaChadach, przegrywach, normikach i tych będących à rebours wobec ww. chciałem dodać kilka słów komentarza ode mnie.

 

Wszyscy jesteście wyjątkowi. Wszystkie jesteście wyjątkowe.

 

Dlaczego? Bo tutaj jesteście z własnej, nieprzymuszonej woli. Bo dokładacie cegiełkę do wartości tego miejsca. Bo nie idziecie z prądem i widzicie, że coś w powszechnie dominującej narracji o życiu i związkach jest nie tak. Że przynosi ona więcej szkody, niż pożytku zarówno kobietom, jak i mężczyznom i nie czyni ich szczęśliwymi. Zaburza nić porozumienia, utrudnia budowanie relacji opartych na solidnych fundamentach, jeżeli ktoś akurat poszukuje takiej relacji. Prawda jednocześnie boli, bywa błogosławieństwem, ale i windą na szafot.

 

Sukcesy, porażki, zmiany w życiu, praca nad sobą, przezwyciężanie trudności. Ciężki proces, per aspera ad astra. Potem wszyscy widzą rezultat, nie dostrzegając drogi, która do niego prowadzi. Wy w dużej części to wiecie (niektórzy lepiej, niektórzy gorzej, ale to całkowicie normalne), dlatego tak dobrze się tutaj czuję. Bo i ja to wiem :) 

 

Jesteście zabawni, macie duże poczucie humoru i nie traktujecie wszystkiego śmiertelnie poważnie i na serio. A to ważne, by nie zwariować. Nie poddajecie się. Nie spisujecie na straty. Strach to rzecz ludzka, tylko głupi się nie boi. Z reguły dlatego, że nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji. Ale wy to przezwyciężacie.

 

Nieistotne, czy szukacie związku opartego na wartościach, niezobowiązującego seksu, albo ciekawego życia i realizacji swych pasji samotnie lub w gronie przyjaciół - świat należy do Was.

 

Szacun.

 

tumblr_inline_obdno37OmJ1scm2fs_500.jpg

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.