Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1608
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Obliteraror last won the day on April 5

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

2063 Świetna

About Obliteraror

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arch, a już naprawdę zaczynałem się martwić, bo dawno Cię nie było : )
 2. Dziewczyna z Teksasu, czyli Pasa Biblijnego. Jest szansa, że ma dobrze w głowie poukładane
 3. @pink Sara, ta zabawna agresja nie dodaje Ci uroku I jeszcze jedna uwaga co do kilku wypowiedzi Pań z tego wątku, że facet 40+ to już łysy pierdziel z brzuszkiem. Jak ten facet miał +-20, to najczęściej tylko deszcz na niego leciał Więc teraz od życia odbiera dywidendę, jak miał odrobinę samozaparcia i zadbał o swój rozwój. Złośliwość i przewrotność natury..
 4. @PUNK ok, ale dla wielu nie jest to podstawowe zadanie życiowe. To tak, jakbym postanowił się rozwieść z powodu braku potomstwa. @Conrad, człowiek operuje na trochę wyższym poziomie emocjonalno - intelektualnym niż zwierzę. Nie demonizowałbym biologii, mimo jej dużego wpływu na życie.
 5. Dlaczego ex-ante zakładasz, że każdy chce się rozmnożyć, zarówno Pan jak i Pani?
 6. Mam 39. I jak najbardziej jest I jedyny ubytek jaki czuję to taki, że nie mogę funkcjonować w trybie 3,4 h snu na dobę, jak wcześniej.
 7. Wyznaję zasadę, że chcącemu nie dzieje się krzywda. Twój brat, @Pawlikowski, pracuje, zarabia, ma zapewne jakiś pomysł na życie. Pomaga rodzicom, nie uchlewa się, nie daje po kablach, nie pasożytuje na innych, jak sądzę. Żyj i daj żyć innym. Jak zechce jakiejś Pani w życiu, to sam o tym IMO pomyśli. A że nie ma wielu znajomych? I co z tego? Też nie mam i daje radę.
 8. Pamiętam, miałem bardzo złe myśli co do tej Pani jak pierwszy raz widziałem ten film. Świetny, swoją drogą.
 9. Nie jest to IMO podstawowy wyznacznik zamożności. Miejsce zamieszkania też ma znaczenie. Jak się przejadę np. po willowych dzielnicach śląskich miast to fury 150k+ przeważają, ale jeżdżąc po PL nie zauważam jakiegoś mega zwiększenia segmentu premium na drogach. Pomijam już osłabiający fakt, że jedzie potem taka drogowa kaleka 110 autostradą SUV-em z silnikiem 3 litry+. Niezrozumiałe dla mnie, a sporo takich sytuacji ostatnio widziałem - na ratę budżet się spina, ale zalać już nie ma za co? Punktów za dużo?
 10. Jednakże statystycznie kobietom libido rośnie z wiekiem, apogeum przeżywając w przytoczonych widełkach wieku. Pomijając choroby, kłody i zimne ryby niektóre dopiero w podobnym wieku zyskują pełną świadomość swych potrzeb w tym zakresie.
 11. Biologicznie nierealne. Ale mówienie że 40-tki to starsze Panie jest głupotą, chyba że z perspektywy nastoletniego gołowąsa.
 12. 40-tki to starsze panie? : ) No, kolego, dojebaleś jak łysy grzywą o kant kuli : )
 13. Raczej jak dziady proszalne, pod znienawidzonymi kościołami : ))
 14. Zabrzmiało, jakbyś miał 70 Co to za wiek na nowe znajomości? I rozumiem Cię co do kwestii braku wzajemności. Ale ja mam tak nieliczne grono przyjaciół, że leję na to sikiem prostym. Jak to introwertyk.
 15. Chyba średnio Ci jednak idzie Sara, posłuchaj kogoś doświadczonego, kto sam ma tendencję do tycia i dupa mu rośnie od samego patrzenia na słodycze. Mniej feministycznego pierdololo, więcej dbałości o siebie i własne zdrowie. Młoda jeszcze jesteś i wszystko przed Tobą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.