Jump to content

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,615
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25
 • Donations

  0.00 PLN 

Obliteraror last won the day on March 14

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

9,359 Świetna

10 Followers

About Obliteraror

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdarzają się przypadki typu ukrytej psychopatii albo że komuś po prostu odpierdoli po latach, ale podzielam Twój pogląd - to raczej promile, wyjątki od reguły. Też osobiście takich przykładów nie widywałem i o nich w swoim otoczeniu "rozwodowym" nie słyszałem. Skłonność do przemocy, zachowania patologiczne, wybujały narcyzm czy tzw. "piasek w rękawach" jak dla mnie naprawdę widać dosyć szybko. Ludzkie rzadko kiedy zmieniają się o 180 stopni, chociaż oczywiście nie przeczę istnieniu takich sytuacji. Smutna prawda jak dla mnie jest taka i diagnozuję ją na zimno. Pan np. był "fajny",
 2. O tym nie pisałem. Dobrałbym też trochę inne okulary i odrobinę podtuningował zarost, a byłaby zmiana 180 stopni.
 3. Ale o facecie 190+ że niski, to jest jednak kuriozum. Rozumiem o mnie, mam 169, mogę być odbierany jako niski, ale na rany Chrystusa, znajmy proporcje Przecież kurna nie urosnę, nie założę wkładek jak Połomski. W sumie nie jestem agencją towarzyską lux, by ze spotkania ze mną każdy wychodził zadowolony. Studiowałem z facetem, który był 10 cm niższy ode mnie. Dla niektórych było to zapewne w okresie paleolitu, czyli 20+ lat temu, ale tego, jakie miał wtedy branie, jak kręcił Paniami to mu większość roku zazdrościło.
 4. Jak komuś takiemu upgrade brakuje, nie widzę przeszkód. Ale naprawdę z twarzą po lewej tego Pana jest coś nie tak?
 5. Ogólnie się zgadzam, ale są w PL wsie, które wyglądają jak po wybuchu bomby neutronowej. Widok upiorny, jak się jedzie przez te okolice. Takie Zachodniopomorskie, jak jeszcze do morza daleko. Dawne tereny popegeerowskie.
 6. Prawda. Jedynym okresem, kiedy skutecznie rozdeptano ten nowotwór, były rządy faszystów, a konkretniej zdecydowane działania Pana Cesare Moriego. Niestety, nie wypalono do kości, bo cały ten cyrk się odbudował po lądowaniu Aliantów na Sycylii. Historia bywa przewrotna.
 7. Wszystko prowadzi do Olgino. Ruska, chińska, jedna swołocz. Popatrz, jak kształtuje się ta narracja całościowo, od początku do końca. Wniosek jest jeden. Rosja, Białoruś itp. oazy demokracji przedstawiane są jako ostatnie bastiony "wolnych ludzi". No czym to innym zatem jest? :) Dezinformacja prowadzona przez służby Federacji Rosyjskiej to nie jest nowy temat. Nie zaczął się od C19.
 8. Jak najbardziej warto by zobaczyć, jak łatwo niektórych nabrać na manipulację i propagandę. Nie wiem, co się stało Sumlińskiemu, ale to mniej istotne. Zabawne jest ex-ante kwestionowanie narracji głównego nurtu, przy czym z rewolucyjną czujnością w pełni akceptowanie odmiennej narracji, chociażby totalnie idiotycznej, niesprawdzonej i spiskowej, pseudonaukowej. Dla zasady. Dobrana muzyka, zmieniony głos, atmosfera jak z horroru. Wchodzimy w klimat spisku i zagrożenia życia. Majstersztyk propagandy i manipulacji. Naprawdę tylko ja to widzę? Swoją drogą, merytoryczne dem
 9. Dobra obserwacja. Swoją drogą, Grey (mówię o filmie,, wielkopomnego dzieła literackiego nie czytałem) był świetnie zrobiony marketingowo pod swoją grupę docelową. Znakomicie, powiedziałbym. Dakota, przyjemna dla oka IMO, ale typowa next door girl vs pan segmentu premium w każdej sferze. Lekcja marketingowo odrobiona na szóstkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.