Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2115
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Obliteraror last won the day on August 13

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

2943 Świetna

About Obliteraror

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nawet mi kurwa nie mów. Jak kiedyś na początku deklarowałem się jako VAT-owiec, to non stop mnie wzywali na kontrolę, jakbym był baronem paliwowym. Złodziejska banda.
 2. Humorystycznie? Który? Ten film to jak kronika początków polskiej tzw. "transformacji". Niewiele było potem filmów z tak znakomitymi, prawdziwymi i gorzkimi w swej wymowie dialogami.
 3. Spoiler! Co ciekawe, nawet odmiennie niż w tzw. kanonie, o ile można tak stwierdzić. Thomas to nie filantrop o dobrym serduszku, ale bezwzględny kapitalista, który "zasoby ludzkie" uznaje za jedne z najmniej istotnych dla siebie aktywów.
 4. To bardzo dobry film. Przez większość czasu współczułem głównemu bohaterowi i było mi go autentycznie żal. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie, jakiego doświadczał Arthur. Fenomenalnie nakręcona miejska dżungla. To taki film mocno w stylu lat 70-tych, sporo tam widzę z "Taksówkarza" i z pamiętnej sceny, gdy Travis spędza kolejną bezsenną noc za kółkiem i mówi wtedy sam do siebie "Niech przyjdzie deszcz i zmyje z ulic cały ten gnój".
 5. Kartkowalem kiedyś w Empiku, jak się w mediach zrobił na to hype, jako niby że Grey po polsku. Grey przy tym chłamie zasługuje na nagrodę literacką. No cóż. Jest to niezła wskazówka dla wszystkich, którzy chcą pisać "dla mas", a nie do szuflady. Jak to powiedział klasyk "za dobrą kasę nawet pierdy można grać, z fast foodem nie zwyciężysz, lepiej dupy mu dać" : )
 6. To chyba byłoby najmniej że szkodliwych praw Panie z reguły nie mają poglądów Pani Thatcher czy Ayn Rand, więc najprawdopodobniej byłby czysty socjalizm oraz zamordyzm, który ostatecznie zapewne skończyłby się jak kończy się każdy socjalizm. Mordami i rozlewem krwi "nieprawomyślnych".
 7. @deomi, ciekawa lista. Zważ jednak na to, że życie to nie The Sims i nie da się zaprojektować idealnego Avatara i dorzucić go do siebie w budowanym simsowym domku : ) Inaczej można się potężnie rozczarować.
 8. X Com (ten z 2012) z modem Long War.
 9. "Po co wam wolność, przecież macie telewizję".... Gratuluję Konfederacji. Jeżeli się sprawdzi, to cieszy, że w minimalnym stopniu się do tego przyczyniłem
 10. Olo skumał się z Grossem i mafijnymi układami, które zagroziły życiu Maurera. Dlatego skończył, jak skończył. A to, że wepchał kutasa tam, gdzie nie powinien było jedynie wisienką na torcie jego zdrady przyjaciela. I tyle
 11. Stoją stoją. W miastach i wioskach, w metropoliach i na zadupiach. Zawsze przed otwarciem. Widzę ich z z samochodu czy jak gdzieś łażę czasem wcześnie rano. A jak ktoś nie widzi, niech porozmawia z kimś kto pracuje w handlu w takich miejscach. Dramat.
 12. Odkąd pamiętam, źle znoszę pijaństwo. Odchorowuję je potem 2,3 dni. Przed 40 lat życia upiłem się na poważnie z 5 razy. To jest twardy narkotyk, tylko w legalnej sprzedaży. Skala picia w PL jest przerażająca. To jest zguba mojego kraju i narodu i zdania nie zmienię. Świat na trzeźwo jest jak najbardziej do przyjęcia. Nie, nie jestem abstynentem, ale widziałem za dużo ludzi w różnym wieku których zniszczył alkohol.
 13. @The Motha mnie kolejny raz uprzedził : ) To już od dawna festiwal honorowania największych oikofobów i /lub filosemitów, głoszących tezy na korzyść Systemu. Zresztą od czasu, gdy Nobla nie dostał śp. Zbigniew Herbert, jak dla mnie najwybitniejszy polski poeta jakoś średnio śledzę te szopkę. PS. Za lat parę pokojową dostanie Greta Thunberg, jestem pewny : )
 14. @frgot133, masz dużo racji, jednakże dla zdrowej relacji dzieci powinny być owocem miłości. Jeżeli są chciane i wyczekane przez obie strony. W innym przypadku często dzieją się tragedie, dla tych dzieci również.
 15. IMO tylko do pewnego pułapu. Fakt, ten pułap jest różny dla wielu, ale od pewnego pułapu pieniądz tylko dla pieniądza i napawania się stanem konta przestaje mieć znaczenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.