Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1304
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Obliteraror last won the day on April 5

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

1677 Świetna

About Obliteraror

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z mojej perspektywy jest to tak kurewsko śmieszne i niezrozumiałe zachowanie , że chyba że śmiechu dostanę zajadów. Mnie np. kompletnie nie przeszkadza, jak mi się za żoną obejrzy gość o połowę od niej młodszy, jak gdzieś idziemy, a to się zdarza. Mam ją w burkę albo habit ubrać i zamykać w piwnicy, wypuszczając jedynie na zrobienie posiłków? : ) Litości.
 2. Reasumując: - nie za każdy seks trzeba zapłacić, - każdy układ, na który godzą się dwie dorosłe osoby z własnej, nieprzymuszonej woli jest ok, - nie istnieje jedynie słuszna definicja normalnego seksu, właściwa dla każdego człowieka, - nie szukajmy problemów tam, gdzie inni znajdują radość Wot i wsio. Roma locuta, causa finita : )
 3. @Bonzo : )) Sądzę, że przy takich układach ważne jest pełne zaufanie do drugiego faceta i tak jak pisał @Morgan86, coś takiego bym rozważał jedynie w trio z facetem, którego znam od X lat, lubię, cenię i szanuję.
 4. Ale wysnułeś biseksualną teorię mocno na wyrost : ) to nie wiec polityczny "Wiosny".
 5. No, już nie przesadzaj. Układ 2m+k moim zdaniem nic wspólnego z reguły nie ma z ciągotami homo. To może być czysta zabawa, chęć pełnego zdominowania kobiety, fantazja do zrealizowania etc.
 6. Obliteraror

  Antykoncepcja

  Gdzieś tam 7 lat temu używałem ostatnio gum, ale nigdy takiej refleksji nie miałem : ) Co ma guma do osłabiania związku? Ja żadnych anty nie stosuje, ale jak w stałym związku zostawiasz gumy, to dziewczynę trujesz hormonalnym anty. Nie wiem, czy to dobra zamiana.
 7. Nie, kolego symetrysto, nie o to IMO chodzi. Tak jak @Ważniak pisał, chodzi o to, że dla większości pewne Panie zgrywają nieskalane dziewice, dla których potwarzą jest wprost proponować seks, tymczasem wystarczy odpowiedni wygladowy trigger, by wszystkie te ich teorie włożyć kocurowi pod chwost, tyle bowiem w nich prawdy
 8. Obliteraror

  Antykoncepcja

  Jak nie jest to stała partnerka, nie rezygnuj z gumy. Nie chodzi jedynie o ciążę, ale po co wyhodować sobie kalafiora w kroczu?
 9. Obliteraror

  Antykoncepcja

  Jak Ci mówi prawdę, to szansa niewielka. Ale jaką masz gwarancję że mówi prawdę?
 10. @deomi, jak będziesz szukać głównych kapłanów do nowej religii , to się zgłaszam : ) A że w nią nie wierzę? Jak to mówił Geralt - mało znam takich, którzy wierzą : ))
 11. @Bonzo, akurat w seksie tzw. normalność to pojęcie względne I nie sądzę, by każdy układ 2m+k motywowany był przez inklinacje homoseksualne jednego z Panów albo cuckhold.
 12. Tak, tak, nie masz. A ja mam 190 cm, kwadratową szczękę i jestem Chadem : ))
 13. Nie mogę po prostu :) tzn. jak stać mnie na segment premium z salonu, to muszę go mieć, bo to mnie ma w jakiś sposób definiować? Masz obsesję na punkcie pieniędzy, zdajesz sobie z tego sprawę? Co gorsza, nie swoich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.