Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2592
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Obliteraror last won the day on January 16

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

4054 Świetna

3 Followers

About Obliteraror

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jeden ze sportowych bohaterów mojej młodości. Wielka szkoda, to nie jest wiek na zejście z tego świata. Jordan, Pippen, Malone, Bryant, Stockton. To były czasy. Czasy zaczytywania się w Magic Basketball i Pro Baskecie. Czasy hey hey, tu NBA i nocne mecze z komentarzem Michałowicza i Noculaka. Odszedł koszykarski Federer, Messi, Małysz, Schumacher.
 2. Najsmutniejszy bodajże wątek w trójce. Co ode mnie? Zakończenie "Ostatniego Brzegu", tego remake'u z 2000 r. Nie jestem w stanie tego oglądać kolejny raz Pluton, początek Thelma i Louise, zakończenie Pan Wołodyjowski, zakończenie (od 1 h 09 min) Piękna ballada Edmunda Fettinga. Film też znakomity. Bokurano - opening, jak i całe anime. Mocne. Znakomita polska gra, This War of mine, jako całość
 3. @staryzonaty, bardzo dobrze, że podziełileś się swoją historią. Panowie, zawsze po kąpieli się badajcie, wtedy najłatwiej sprawdzić czy coś jest nie tak. RJ, (niezależnie czy to nasieniak czy nienasieniak) mimo że rokuje dobrze i z reguły dobrze reaguje na chemię, to jednak rak. A zdiagnozowany odpowiednio wcześnie wyleczalny. Takie objawy jak obrzęk, uczucie ciężkości w jadrze, czasem bóle to sygnał do natychmiastowej wizyty u urologa. On bywa zdradliwy o tyle, że często nie daje długo żadnych objawow bólowych. Dlatego tak ważne jest regularne, samodzielne badanie.
 4. No cóż. Per analogiam - wieloletni monopolista, który nie chciał lub nie był w stanie udoskonalać swojej oferty, osiadajac na laurach i dawnym splendorze też psioczy i sarka na konkurencję, ktòra dziwnym trafem dobrze funkcjonuje w modelu cost leader i dba o potrzeby klienta. Jeżeli monopolista nie zadbał o to i nie wypozycjonował przez lata swego brandu i modelu jako quality leader, coż..
 5. Zawsze oddzielam zwykłych Rosjan czy ogólnie ludzi z tamtych rejonów od ich władzy. Nigdy nie zetknąłem się z inną reakcja, niż uśmiech, życzliwość, chęć pomocy. Jak to słowiańska goscinność
 6. Dlatego właśnie napisałem, że śląsko - zagłębiowski zbiorkom to chujnia, niestety. I zdania nie zmieniam. Ale ja ogólnie nigdy nie darzyłem żadnych miejskich zbiorkomów wielką miłością, nawet gdy byłem zmuszony z nich korzystać. Dlatego na Śląsku tylko samochód.
 7. Ale to durnota katowickich włodarzy, którzy rozpirzyli miasto kilkoma dużymi remontami rozpoczętymi jednocześnie. Irracjonalne. Co do dróg, dalej się będę upierał. Objeździłem Polskę i zawodowo i prywatnie, nie ma porównania. Nawet Wawa tu wypada dużo gorzej, nie mówiąc o reszcie Mazowieckiego. Ona wygrywa za to zbiorkomem, najlepszym w PL.
 8. Ale tak właśnie jest Seksu miałbym potąd, gdybym tylko ja inicjował. No ale ile można? A lód to chyba pali. A było wiele lat zupełnie inaczej.
 9. O, to już jest choroba. Jej druga odmiana to zamienianie mieszkania w niedźwiedzią gawrę do poziomu rodem z "brakuje tylko nasrać i węża wpuścić".
 10. Trudne pytanie. I nie znam na nie satysfakcjonującej odpowiedzi. Efekt utopionych kosztów. Ludzie dalej pozostają w nietrafionej inwestycji, gdyż nie chcą sami przed sobą przyznać że brną w złą inwestycję. Dlaczego? Z uwagi na koszty, które do tej pory ponieśli. Ot, jak taki naiwny anioł biznesu, stale dosypujący startupowi, który łudzi go że w następnym kwartale na pewno zrobi przynajmniej BEP-a. Bo łudzi się, że w końcu wyjdzie na swoje i odrobi straty z nawiązką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.