Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3878
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Obliteraror last won the day on July 30

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

6352 Świetna

4 Followers

About Obliteraror

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dudasz wyglądał całkiem nieźle 5 lat temu. Teraz też by nie było źle, gdyby ciąży spożywczej nie nabył : )
 2. Z ostatnich 15 lat 10 pracowałem w trybie, w którym byś, kolego : )) zrobił pod siebie na rzadko i ziemię zjadł. Teraz już tak nie muszę, to i jestem. A jak komuś w międzyczasie pomogę czy doradzę, to tylko mnie to cieszy. Bo z fajnymi ludźmi (w większości) tu jestem. Inna rzecz, że tzw. męskie oznaki wieku często dodają atrakcyjności, jak dbasz o siebie. Tak, te zmarszczki mimiczne też
 3. Prawda. Co wybitnie widać na przykładzie kolejnego multikonta autora tego zacnego tematu : ))
 4. Ale co to za problem? Ja mam paskudną gębę, ale młodo wyglądam. Jak miałem 30-tke, zdarzało się że w paru miejscach mnie jeszcze o dowód pytali : ) Do dziś się postarzam zarostem, mimo 40-tki.
 5. Przecież Ci @Kespert powyżej napisał ten dowód Jaśniej się już chyba nie da. To tak, jakbyś pod polem golfowym szacował moc nabywczą i markę auta przeciętnego Polaka.
 6. Ja też. Świata nie zmienisz, istotnie. Zmienić można jedynie swoje życie i swoje perspektywy. Bo to realniejsze, niż manichejska walka dobra że złem. Dobro nie jest dla mnie relatywne, ale nie jestem od pouczenia dorosłych ludzi, co jest dobre, co złe. Czasem bywa i tak, że dobrzy ludzie robią złe rzeczy. Po prostu. Sam zrobiłem parę złych rzeczy w życiu, jak zaślepiła mnie nienawiść i chęć rewanżu. Po prostu. Nie czuje z tego powodu dumy. Ale takie życie. Blaski, cienie i prywatne demony.
 7. O, Hania! Największy w swoim czasie damski rak blogosfery jak widzę zaczął karierę youtuberki : ))
 8. @Messer, ja przekaz rozumiem, mimo że nie podzielam wniosków w pelni. Proces jest wszystkim Tez miałem takie ciągoty. Ale u mnie, jak w Fauście. Wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. I nie uwierzę nikomu, że nie miał chociaż takich myśli, gdy już "mógł"
 9. Tylko gdy zdecydujesz się grać na jego zasadach. Każdemu życzę, by nie musiał. Jedynie mógł, jeżeli czuje taka potrzebę. Ale jednocześnie ma alternatywę własnej "bańki", która sobie zbudował i wypracował. Swoją drogą, naprawdę na Tindera ktoś wrzuca zdjęcie dupy, zamiast twarzy czy sylwetki? Dramat.
 10. Z tego co kojarzę, w średniowiecznej Polsce też się zdarzało : ) Vide ten cudzołożnik. Ale niech się lepiej wypowie jakiś ekspert mediewista.
 11. @absolutarianin, toś wymyślił. Myślisz, że ja nie widzę co się dzieje? 3/4 moich podobnych wiekowo znajomych jest po rozwodach i czasem paskudnych historiach z nimi związanych. Pisałem o tym wielokrotnie. A czy byłbym sam czy z kimś pewne rzeczy uznaje za niezmienne. Mężczyzna, niezależnie od związku lub jego braku powinien zadbać o dwie rzeczy - swój metal i niezależność finansową na satysfakcjonujacym go poziomie. Co do ilości tego drugiego to kwestia w pełni subiektywna. Ale to, co radzisz młodym nie da im satysfakcji. Da im przeciętność i frustrację z dalszych zlewek. Nie mam nic do prostego zycia bez wygód, jezeli jest to świadomy wybór. Bo, wybacz, za stary jestem na pewne prawdy objawione i nie wierzę w arkadyjskie, włoskie krainy, jak i jakiekolwiek inne, które istnieją na zasadzie deus ex machina, a nie w wyniku ciężkiej pracy. Trochę świata zobaczyłem i wszędzie ludzie są podobni. Lepsi i gorsi. Zepsuci i porządni. Czy na trzydziestym piętrze korporacyjnego biurowca czy w miasteczku Pasa Biblijnego. Tak, kulturowy marksizm jest rakiem obecnych czasów i negatywnie wpłynął również na młode kobiety. Na facetów też, swoją drogą. Produkując leni i roszczeniowcow, którym wszystko się należy. Gówno się należy i nic już z tym nie zrobisz. Niestety. Jedynym panaceum jest weryfikacja rodziny przyszłej wybranki i intercyza. Ryzyko będzie zawsze. Kiedyś też było, teraz jedynie kilkukrotnie wzrosło.
 12. O tym właśnie pisałem jakiś czas temu. Aborcji za słusznie minionego ustroju było masę. Naprawdę masę, nieporównywalnie więcej niż w obecnych czasach. Przypadki dwóch, trzech aborcji u jednej osoby nie należały do tego rzadkości. Wtedy traktowano to jako jeden ze środków antykoncepcyjnych, niestety.
 13. @Ragnar1777, bo i nie o to chodzi, by cały czas patrzeć sobie głęboko w oczy, a raczej patrzeć w podobnym kierunku. Dlatego małżeństwo to realnie często ciężka orka na ugorze. Ma sens tylko wtedy, jak "orzą" obie strony. Bo widzą w tym obopólny sens. Ale u podstaw musi być zrozumienie i uczucie. U źródła. Dlatego tak niechętnie piszę o związkach z rozsądku i zaplanowanych przez kogoś innego, niż dwie osoby. Zadaniem rodziców nie jest wybieranie młodym życiowego partnera, raczej doradzanie i pokazanie własną życiową drogą i wychowaniem, czego warto szukać. To nie spółka z o.o. czy zwykły biznesowy deal. To (przynajmniej dla mnie) coś o wiele więcej.
 14. @Stefan Batory, ale dowaliłeś listę : ) Jak to mówią - już nie w tym uniwersum : )
 15. No cóż, "tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono". To nie dla mnie, ale nie potępiam. I fajnie widzieć Cię z powrotem, @Morfeusz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.