Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1947
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Obliteraror last won the day on August 13

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

2636 Świetna

About Obliteraror

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Masz doskonałą znajomość marketingu, swoją drogą : )
 2. Dan jest jedyny w swoim rodzaju. Podobnie jak arabscy książęta z Instagrama, pozujący w złotych autkach na tle hoteli i posiadłości swoich ojców : ) Ps. Też wolę Muska.
 3. Co zrobić. Loteria genetyczna i wylosowanie Chada + odrobina pracy własnej to trochę jak iść przez życie grając w FPS-a na kodach na nieśmiertelność i nieograniczoną amunicję Jak sobie z tym poradzić? Zaakceptować. I starać się być najlepszą wersją siebie, w miarę możliwości rozbudowując swe najlepsze cechy. Tak jak w sygnaturce ma @The Motha: "nie pozwól tchórzowi stać się odważnym. Taki odmieniony tchórz jest nie do zatrzymania. Bo i Dawid potrafił dopierdolić Goliatowi
 4. Tak, to nie jest wbrew pozorom rzadkie, bo miałem tak samo. Tutaj u mnie padał argument, że panie wolnostojące tak się zachowują i robią takie większe zakupy. Rzeczywiście, rozum ludzki tej logiki nie jest w stanie ogarnąć : )
 5. Tak, w biznesie tak się robi. Ale nie porównuj nieporównywalnego Chyba że od początku relację towarzyską traktujemy strictę jak biznesową a jak płacę, to wymagam
 6. @Patton, spróbuj tego myku - on co prawda pochodzi z wychowania dwulatków w okresie buntu, ale też się sprawdza z Paniami, tzw. pozornej możliwości wyboru. Tak jak dwulatkowi dajesz do wyboru niebieską albo zieloną kurteczkę, którą ubierze, tak Ty proponujesz dwa terminy spotkania w pełni Tobie pasujące. Trzeciej opcji nie ma. Nie mów - kiedy Tobie pasuje? Bo najczęściej mimo podanego terminu w efekcie wychodzi - nigdy Ty prowadź relację od początku.
 7. To IMO inna sytuacja. Zauważ, że z opisu autora nie wynika, że Pani chce się pozbyć obecnego chłopaka. Powiem więcej, chce przy nim być, czyli dalej budzi w niej pozytywne odczucia i emocje. Nie jest nudny, jak zakładam. Jak widzisz, do wzbudzenia takiego stanu nie trzeba widywać się codziennie. A w Tych przypadkach które piszesz albo masz znudzone Panie, którym w dupach się z nudy poprzewracało (czasem z dobrobytu który generuje pracowity mąż) i szukają wrażeń i emocji, albo te małżeństwa od dawna były już fikcją, którą przypieczętuje praca w innym kraju.
 8. Budowę bliskości, która zakończy się kopem w dupę dla tamponika. Ile Ty masz lat? Przerabiałem takie akcje w młodości, kretyńskiego powiernika i pocieszyciela. Tyle z tego pożytku dla faceta, co z kozła mleka.
 9. @Tomko bardzo możliwe, ale ja akurat takiego przypadku nigdy nie spotkałem. Ani we własnym zakresie, ani po obserwacji otoczenia
 10. Jasne. Bo to jest podstawowe zadanie tamponika emocjonalnego A wiesz, jak to się skończy? Będzie dalej mu wypłakiwać się w ramię i znajdzie sobie innego Pana, a Pan - przyjaciółka dalej będzie marzył i kręcił pamięciówki śmigłem.
 11. Czego bardziej wyrazistego potrzebujesz, by zrozumieć "jesteś na orbicie, może mi się przydasz, może nie"? Szkoda czasu.
 12. Te, które mi dały najwięcej: 1) Fastlane milionera - M.J. DeMarco, 2) Toaletowy przedsiębiorca - filozofia trzech listków papieru - Mike Michalowicz, 3) Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec - Robert Kiyosaki, 4) Mała Wielka Firma - Marek Jankowski, 5) Podręcznik startupu - budowa wielkiej firmy krok po kroku - Steve Blank, Bob Dorf, 6) Biblia sprzedaży - Arkadiusz Bednarski. 7) Doktryna jakości - Andrzej Blikle (tutaj ją masz, znakomita pozycja, ta wersja jest darmowa - http://www.moznainaczej.com.pl/Download/DoktrynaJakosci/DoktrynaJakości_wydanie_II.pdf
 13. Ojciec Chrzestny to kopalnia cytatów o męskości, rodzinie, przyjaźni i lojalności. Ponadczasowe dzieło.
 14. Świadomość tego, że pewnego dnia będę martwy jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie pomogły mi w podjęciu największych decyzji mojego życia. Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne. Pamiętanie o tym, że kiedyś umrzesz jest najlepszym sposobem jaki znam na uniknięcie myślenia o tym, że masz cokolwiek do stracenia. Już teraz jesteś nagi. Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś żyć tak, jak nakazuje ci serce. Steve Jobs.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.