Jump to content

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7,448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29
 • Donations

  0.00 PLN 

Obliteraror last won the day on January 31

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

13,968 Świetna

About Obliteraror

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trudno mi uwierzyć w nowe, szczere (chociaż nie wiem, czy to dobry termin do relacji międzynarodowych) otwarcie między państwami bez zwykłego przepraszam. I tak, może nie jest dobry czas. Ale przez ostatnie dekady nigdy nie był dobry. Może nigdy lepszy nie będzie. I trochę się dziwię Zelenskiemu, bo ostatnia wizyta Dudy w Werchownej Radzie była doskonałą przesłanką do takiego wystąpienia/wypowiedzi. Albo pozycja prezydenta Ukrainy i jego środowiska wcale nie jest tak mocna, jak się wydaje i czarno - czerwoni nacjonaliści stale mają dużo do powiedzenia, albo - nie wiem. Nie wiem, z czego to moż
 2. Ale że akurat Tobie się też udzieliła ta bzdura iż FR marzy o wojnie z krajem NATO i stanowi zagrożenie dla suwerenności PL Nie przypominam sobie (może się mylę), czy FR miała w ostatnich dekadach jakiekolwiek roszczenia terytorialne wobec Polski. @Maniek92, dziękuję I cieszy fakt, że historia holocaustu polskiej ludności Wołynia jest nadal pamiętana. Mimo że i PRL, i "wolna Polska" robiły wiele, by te straszne czasy wymazać i zamilczeć.
 3. Z pracy informatyka, prostytutki czy nawet tej nieszczęsnej, zagospodarowującej simpów influencerki jest jakiś społeczny użytek, nawet jeżeli jest jednostkowy czy na poziomie minimalnym. Z pracy Morawieckiego wartości dodanej nie widzę za grosz. Ja się czasem (jak mam chwilę słabości, co się jednak zdarza, ale rzadko) łapie za głowę, jak to widzę. Banda proszalnych dziadów, którzy godziny nie przepracowali w gospodarce rynkowej tworzy prawo dla reszty społeczeństwa. Elita z gołębnika.
 4. Uściślijmy: - jeden potrzebuje usługi Pani prostytutki, - drugi porady prawnej lub podatkowej, - trzeci pragnie wody z kąpieli influencerki (kretyn, ale jej potrzebuje, więc dostanie), - czwarty gry komputerowej, - piąty dobrze funkcjonującego systemu, którzy obsłuży infrastrukturę, z której np. skorzysta pierwszy, drugi, trzeci i czwarty, - szósty porady w przypadku sukcesji biznesowej, - siódmy taniego transportu w postaci Ubera/Bolta etc., - ósmy ................................................ I tak dalej. Lista ludzkich potrzeb je
 5. Słuszna uwaga. Ale jak dla mnie właśnie siła takich jednostkowych egoistycznych interesów w skali makro buduje kapitalizm.
 6. Z tego punktu widzenia trudno się nie zgodzić. Jednakże każdy jest potrzebny, komu ktoś płaci rynkową stawkę za wykonaną pracę. Znaczy, że jest na nią popyt. Czy Mentzen byłby zamożnym człowiekiem w warunkach jasnego i prostego prawa, bez potrzeby szukania kruczków? Bardzo możliwe, ale niekoniecznie pracowałby wtedy jako doradca podatkowy
 7. Był taki ładny wierszyk Tuwima dla dzieci, za słusznie minionego ustroju. Mimo to jest ładny Murarz domy buduje, Krawiec szyje ubrania, Ale gdzieżby co uszył, Gdyby nie miał mieszkania? A i murarz by przecie Na robotę nie ruszył, Gdyby krawiec mu spodni I fartucha nie uszył. Piekarz musi mieć buty, Więc do szewca iść trzeba, No, a gdyby nie piekarz, Toby szewc nie miał chleba. Tak dla wspólnej korzyści I dla dobra wspólnego Wszyscy muszą pracować, Mój maleńki kolego.
 8. A tego to nie byłbym taki pewny Podobnie jak w przypadku AIDS. Chociaż jest pewna odjechana teoria która głosi że (ten drugi) powstał w laboratoriach wojskowych w celu przetrzebienia populacji homoseksualistów i Czarnych. Tematu małpiej ospy zbytnio nie śledziłem (więc nie jestem w stanie ocenić czy to humbug, czy realny problem) ale zauważam, że jeżeli powoli już wchodzi jako laitmotiv, to rozmowy pokojowe na Ukrainie za pasem xD
 9. Chyba trzeba poprosić Zelenskiego, by jednak oddał Polsce część tych już przekazanych T72. Inwazja na Norwegię się szykuje. W awangardzie grupa rekonstrukcyjna sanacji i weterani z Bombasu xDD.
 10. Cóż W końcu robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości, jak stwierdził sam pan premier. BKP. Banksterski komuch pier.....
 11. No nie chciałbym, w życiu Jakbym był tą kobietą to miałbym wrażenie, że pieniądze wrzuciłem do kominka. Jakbym miał dzieci to bym w nie inwestował bez problemu. Ale na pewno nie w idiotyczne przepalanie pieniędzy w rodzaju wesela. Żeby to było takie proste..
 12. Może nie aż tak Mimo że jestem "cyfrowy" ponad normę, nie wchodzę w biznesy których nie do końca rozumiem i/lub nie mam do nich zaufania. Dlatego ten temat mnie kompletnie nie interesuje.
 13. O ile z dnia na dzień dostaniesz 3060 w sklepie, bo mam wątpliwości xD Swoją drogą, przez kopaczy i kowidozę 3090 Ti za paręnaście k chodzi jak już jest dostępne, szlag by ich trafił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.