Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2324
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Obliteraror last won the day on November 27

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

3406 Świetna

3 Followers

About Obliteraror

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Błąd za błędem. A co ona robiła w tym czasie dla Ciebie? Bilansowało się to chociaż w promilu? Nie zastęskni. Już zaczęła zapominać. Wdzięczność i tęsknota to cechy męskie.
 2. Zadłużanie się na robienie wesela to dla mnie idiotyzm, kompletnie niezależnie od tego, kto za to płaci. Taka dygresja. Ale ja nigdy nie rozumiałem idei tzw. "wesela".
 3. No bezczelni ci rodzice. Po latach pakowania góry szmalu w rozwój potomstwa liczą naiwnie na chociaż odrobinę zwrotu z "inwestycji". To już jest ciężki idiotyzm.
 4. W obecnej epoce już by nie przeszło : )
 5. @tamelodia, czy ja wiem? W czasach powszechnego dostępu do aborcji? Ludzie po prostu chcieli mieć rodzinę. Tak myślę. Oczywiście, było dużo mniej absorbujących rozrywek i ciekawych możliwości realizacji siebie czy spędzania wolnego czasu, ale IMO fakt jest faktem. Chcieli. Jeżeli masz wątpliwości co do dziecka takie, które opisałaś, to powoływanie nowego życia na świat jest kiepskim pomysłem. Zrobisz krzywdę sobie, partnerowi, jak i temu dziecku. Nikomu za to nie życzę sytuacji, gdy chcieli oboje, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, ale się nie udało.
 6. Zastanawiam się, jak nasze Mamy i Babcie dawały sobie radę, gdy czytam takie rzeczy. Stojąc w ogonkach, również chodząc do pracy, ogarniając czasami kilkoro przychówku na kilkudziesięciu metrach kwadratowych, albo mniej. W gospodarce permanentnego niedoboru. Ale jakoś miały te dzieci, często więcej niż jedno i dawały radę.
 7. Czyżby chęć posiadania broni palnej była związana z problemami? Dziwny argument, IMO Hoplofobiczny. I nie dziwny w naszym nieszczęsnym, ideologicznie rozbrojonym kraju. @Esmeron, masz rację. Nie życzę sytuacji, w której byłbyś do tego zmuszony. Ale o wiele lepiej żyje mi się ze świadomością bycia "armed law abiding citizen", niż bez.
 8. Ot, w samo sedno. To tak, jakby facet rodził się z nowym Mercedesem w standardzie : ) Skala problemow że znalezieniem partnera Pani, nawet o kompletnie nienachalnej urodzie i takiego Pana to jak niebo a ziemia. Dwa światy. To tak jakby porównywać lot Kukurużnikiem z F117 : )
 9. Kocham ten film i książkę : ) Jedna z najlepszych scen, mimo że "Ziemia Obiecana" składa się głównie z takich. Swoją drogą, z młodego Zelnika to był niezły Chad.
 10. I jeszcze jedno - @Zajac, zanim przejdziesz do konkretów z przyszłym teściem, odpowiedz sobie szczerze na kilka ważnych pytań: - jaki jest autorytet ojca w domu? - jak matka traktuje ojca, jak odnosi się do niego, jak ojciec matkę? - jak Twoja przyszła żona odnosi się do obojga rodziców? - czy w domu widać miłość i ciepło, czy wręcz przeciwnie? - czy przyszła żona wyniosła z domu podstawowe skille, które pozwolą jej na budowanie własnego domowego ogniska? To oczywiście nie jest warunek żadnego sukcesu, ale ważny "pierwszy odsiew". Podejmujesz świadomie decyzję o ogromnych konsekwencjach dla mężczyzny , więc IMO musisz to wiedzieć.
 11. @Zajac, a ja Wam życzę szczęścia i powodzenia. Bo małżenstwo to jednocześnie droga po polu minowym, jak i fajna przygoda, jeżeli masz w głowie odpowiednią "mapę". Pamiętaj, że ludzie się zmieniają. Żony w szczególności : ) Swoją drogą, małżeństwo powinno być zawierane max na 7 lat z fakultatywną opcją przedłużenia umowy, jeżeli obie strony są nadal zadowolone.
 12. Zrobisz jak zechcesz, ale IMO lepiej by było, byś się najpierw oświadczył swej wybrance, a w przypadku pozytywnej reakcji poinformował, co zaszło między Wami. Możesz oficjalnie, możesz mniej oficjalnie : )
 13. https://viva.pl/ludzie/newsy/dzieci-maz-i-przemiana-dominiki-figurskiej-z-kim-miala-romans-115449-r1/ Przed zbliżeniem się do Boga, o czym aktorka wielokrotnie opowiadała przed kamerami, była gwiazda M jak miłość zboczyła ze ścieżki wierności w małżeństwie. Media rozpisywały się o tym, że Dominika Figurska miała romans z o 10 lat starszym od siebie reżyserem i kompozytorem. To właśnie z nim miała zajść w trzecią ciążę z synem Józkiem. Mąż Michał uznał dziecko za swoje. Po latach aktorka tłumaczyła, że trudno jest wytrwać w monogamicznym związku, który trwa kilkanaście lat. Kurwa, nie mam pytań. Przy okazji innego wywiadu, tym razem z dziennikiem Fakt, wydało się, że nie tylko Dominika Figurska, ale i Michał Chorosiński ma na swoim koncie zdradę. Na szczęście żona mu wybaczyła. „Dobrze się nam układa. Myślę, że coś takiego się już nie powtórzy, no... bo człowiek uczy się na doświadczeniach. Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci", mówił aktor i dodał, za co ceni ukochaną. „Dominika jest mądrą i dojrzałą kobietą, rozmawialiśmy na ten temat. Wychowujemy wspólnie dzieci, a to była tylko moja jednorazowa przygoda”, mogliśmy przeczytać na łamach gazety. 😮
 14. Na Netflix o wiele większa oferta, ale wybór trudny. Bo wiele produkcji N (szczególnie nowych) to średniaki, a HBO to sporo dobrych serialowych klasyków wysokiej jakości. Ale też zacząłem od N
 15. No cóż. Bo władza nie lubi konkurencji, i szara strefa jest jej na rękę. W mętnej wodzie łowi się najlepiej. Ogromną, niemoralną aberracją jest akcyzowanie jak i reklamowanie alkoholu, o wiele groźniejszego narkotyku, który spowoduje i spowodował wiele nieszczęść i tragedii ludzkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.