Jump to content

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,050
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25
 • Donations

  0.00 PLN 

Obliteraror last won the day on March 14

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

10,233 Świetna

12 Followers

About Obliteraror

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O tym samym pomyślałem : ) "Świadczę ekskluzywne usługi seksualne Paniom i Panom."
 2. Dobrze kombinujesz A przykład chociażby mojego przyjaciela, młodego, głupiego i zakochanego po uszy prawnika na dorobku, który do domu rodziców sprowadził sobie panne z podrośniętym bombelkiem już chyba ze trzy razy opisywałem. I to, jak się skończyło. Jak kogoś uraziłem, to przepraszam : ) Tak, "moja jest inna niż wszystkie". Tj. będzie inna niż wszystkie, jak się skończy wersja Demo. Nigdy nie będziesz miał takiego seksu i w takiej ilości, jak w Demo - wersji, jak Pani chce Ci się sprzedać jak najlepiej. Szczególnie w jej sytuacji.
 3. To jest tak irracjonalne i niemożliwe, by było prawdziwe, że na sto procent jest prawdziwe Są ludzie, którym peron już dawno odjechał na Proximę Centauri.
 4. Mnie tylko zastanawia, czy to przejdzie czy może jednak jakaś walka frakcyjna się rozegra Do grudnia jeszcze trochę czasu. PS. Ostatni mandat dostałem z 8 lat temu, mimo że cały czas jadę te +10, +20. Ale na wszystko jest czas i miejsce. Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem byłaby pacyfikacja realnych bandytów drogowych, np: - omijających na PdP, - robiących sobie rajdy w strefie zamieszkania przy znaku max. 20 - debili poganiających i mrugających światłami. I tak dalej Ale do tego trzeba realnych patroli w ruchu, nie czajenia się za krzaczorem w mie
 5. Dopiero teraz zauważyłem, że autor ma 24 lata. Czyś Ty się chłopie z chujem na głowy pozamieniał? W domek rodzinny chcesz się bawić w tym wieku? W Simsy na żywo? Obrońcę i rycerza uciśnionej damy zgrywać? Już? Tak Ci tego miodu brakuje, zamiast na swój rozwój w pełni postawić, pókiś taki młody? W sumie nikt Ci przecież nie broni. Ale jest to w jakiś sposób fascynujące.
 6. Jak np. sam jesteś wdowcem z dziećmi i szukasz (prócz partnerki dla siebie) im matki, to niekoniecznie.
 7. Santo Subito! : )) Kurwa mać, nie dodawaj gazu, mając w perspektywie ścianę z żelbetu. Jeszcze z szerokim uśmiechem na ustach. Chyba że wyjebane masz, że będziesz w perspektywie łożył nie na swoje geny. Nie oceniam, nie moja rzecz. Ale sam bym się jednak zastanowił, bracie @Chadernest.
 8. "Jak mówią, tak robią". https://www.gov.pl/web/infrastruktura/zwiekszamy-bezpieczenstwo-ruchu-drogowego5 https://www.brd24.pl/prawo/rzad-przyjal-projekt-podwyzszajacy-kary-dla-kierowcow-ale-nadal-go-nie-pokazal/ Szkoda tylko, że nie w tematach rzeczywiście najważniejszych. Od 1 grudnia tego roku dużo zmian. Najważniejsze zmiany: - max. kwota mandatu 5.000 zł, - max. grzywna 30.000 zł, - renta dla najbliższych ofiary wypadku drogowego, - wyższe OC dla łamiących przepisy, - zerowanie punktów karnych po 2 latach, - minimum 1
 9. Zadałem Ci proste pytanie, w której minucie Rożek potwierdza tezy o mniejszej zjadliwości Delty i mniejszej śmiertelności i się nie doczekałem odpowiedzi I nie znalazłem nic na ten temat, bo odpaliłem sobie film na nowo. Jedyne co tam jest: - zaraźliwość większa o 60% od innych wariantów, - roznosi sie o wiele szybciej i częściej wymaga hospitalizacji, - zwiększa prawdopodobieństwo powikłań po przechorowaniu, - większe ryzyko śmierci, - duża liczba przypadków w UK, minimalna śmiertelność, bo kraj jest zaszczepiony (pierwszy powód), drugi (atakuje młodych ni
 10. W której minucie? Bo to prawda, ale dla zaszczepionych. Albo ja mam problem ze słuchem co do zjadliwości Delty
 11. Chociażby wychodząc ze śmieciami. Dokładnie tak Zabranianie IMO może mieć dalece gorszy skutek, niż niezabranianie. Tu też dużo daje psychiczny mental. Jak jesteś z typem imprezowiczki, to nie ma siły by ją z takich wyjazdów wyleczyć. Jak jesteś z kimś, kto "ładuje akumulatory" na imprezach z dużą ilością ludzi - analogicznie. Czy da się z tym coś skutecznie zrobić? Szczerze mówiąc, nie wiem.
 12. Jak jeszcze pracowałem u kogoś, pasjami unikałem takich wyjazdów. Z zasady. Czas wolny to czas wolny dla mnie. Ale wiem, że nie każdy ma podejście stricte zadaniowe typowego najemnika Ktoś tam pewnie na mnie krzywo patrzył z tego powodu, ale zawsze miałem wyjebane. Bo dowoziłem wyniki i nikt nie podskoczyłby szefowi, smażąc jakiś kretyński donos. Sam by się ośmieszył. U siebie nigdy czegoś takiego nie zorganizowałem. Wychodzę z założenia, że praca jest pracą, a czas wolny pracownika nie jest moją działką i na co go wykorzysta, kompletnie mnie nie interesuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.