Jump to content

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Posts

  10,135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59
 • Donations

  0.00 PLN 

Obliteraror last won the day on September 14

Obliteraror had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Obliteraror's Achievements

Podpułkownik

Podpułkownik (17/23)

22.7k

Reputation

 1. I jeszcze za swoje porady wziął pieniądze To facet psycholog? W sumie to obecnie mała różnica. Mój bluepillowy szwagier prowadzi terapie dla par. Mogę się tylko domyśleć, co facetom radzi, rany boskie. Niesamowite. To tak, jakby pytał, czy jak pada deszcz na głowę to się mokro robi. Bardziej poważnie - jeżeli komuś realnie terapeuta z prawdziwego zdarzenia byłby potrzebny, to Twojej żonie. Na razie ona wie, że jest problem. Niestety, jedynym jej sposobem na jego rozwiązanie (jak oceniam z tego co piszesz) jest robienie czegoś wbrew sobie przy "zaciskaniu zębów". Podstawowy problem jest taki, że pożądanie jak i emocje trudno sie negocjuje. One są albo ich nie ma. Czasami jedynym rozwiązaniem jest gdy druga strona uzmysławia sobie, że może wszystko stracić.
 2. Ano właśnie. Ciekawe, jak ten błazen przeżyje ogromny dysonans poznawczy o "Wielkiej Polsce", która zastąpi Niemcy jako rozgrywającego środkowej Europy. Oczywiście w sojuszu z banderowcami xD
 3. Zabawne, jak taki ukrofil jak Kazimierczak obecnie wypisuje to, co wypisuje xD Naprawdę, nie trzeba było być Einstenem by przewidywać, jak to się skończy. 🤡 https://x.com/C_Kazmierczak/status/1704737415854744039?s=20
 4. Sentyment. Do dawnej wielkości hitlerowskich Niemiec jak i obecnej siły niemieckiej gospodarki. Nazistowskie ciągoty na Ukrainie nie wzięły się znikąd. I mimo że w historii to budowanie bram tryumfalnych Wehrmachtowi gdy szedł na wschód zakończyło się tragicznie (dlaczego, to temat na inną dyskusję. Dlaczego Hitler w imię swej krucjaty z bolszewizmem rozpoczął okrutną pacyfikację ludności cywilnej na terenach, które miał "wyzwalać", zamiast zyskiwać naturalnych sojuszników dla pokonania Stalina). Mówi się czasem, że zapał społeczeństwa radzieckiego dla poparcia i uczestniczenia w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej był głównie motywowany terrorem władzy. To nie jest do końca prawda. Radziecka propaganda nie fałszowała rzeczywistości o zbrodniach Wehrmachtu i SS popełnianych na wschodzie.
 5. 🤡 https://x.com/DawidKamizela/status/1704406076135702917?s=20
 6. Nie ma to kompletnie znaczenia, że spisali początkowo Ukrainę na straty i wprost to komunikowali. Wschód szanuje silnych. Sentyment do Niemiec jest tam olbrzymi i to się nie zmieni moim zdaniem.
 7. Wracałem kiedyś z Pomorza na Śląsk. Wiele lat temu to było, ale do dziś pamiętam. Bo też w życiu wjechałem na przejazd kolejowy po tym, jak zaczęły się opuszczać szlabany. W sumie o najgorszej porze zmęczenia, bo prawie nad ranem, po nocnej jeździe longiem od dobrych paru godzin. Nie zatrybiłem ze zmeczenia w ogóle, że jakaś lampka mi miga i coś tam brzęczy Wjechałem jak ostatnia pizda. Na szczęście zdążyłem zjechać. Raz zrobiłem taki idiotyzm na drodze. Od tego czasu jak mi się oko na drodze zamyka, zawsze zjeżdżam na jakiś parking. Ale też już nie jeżdżę tyle, co kiedyś.
 8. Nie chcę OT, ale w sumie zrozumiałbym ten zapał, jakbyś miał szmalogenne, wysokie stanowisko w Orlenie, PGE, PZU, JSW, KGHM czy tam innym PKO BP Zapał do obrony swoich pryncypałów, zasilających wysoki poziom życia byłby dla mnie jakoś tam zrozumiały. Zawsze warto równać w górę, a nie w dół A samymi ideami rzadko się najesz. Może masz, nie wnikam. Ale jeżeli jednak nie i nie należysz np. do "setki Morawieckiego", to wiesz, iks de. Wracając do tematu (bo ciekawy). Może któraś z żon ma chrapkę na czyjegoś męża i tę "chrapkę" ukrywa pod sianiem fermentu? Nigdy do końca nie zgadniesz, co w babskiej głowie naprawdę siedzi.
 9. No i pięknie Ale jak widzisz, miewa problemy z zagospodarowaniem wolnego czasu.
 10. Ciekawe spostrzeżenie, bo taki monitoring się aktywuje raczej przed 70-tką, nie w tak młodym wieku O co realnie chodzi? O to:
 11. Da, da. Twoja rewolucyjna czujność zawsze na propsie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.