Jump to content

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22
 • Donations

  0.00 PLN 

Obliteraror last won the day on November 24 2020

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

8272 Świetna

7 Followers

About Obliteraror

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @johnnygoodboy, wszyscy Panowie, których opisałeś. są znani, rozpoznawalni (w skali ogólnopolskiej, na nich się skupię), z warsztatem i dorobkiem zawodowym. Moim zdaniem i Lubosowi i Więckiewiczowi nic w męskiej urodzie nie brakuje. Posągowa uroda Adonisa wcale nie musi być najważniejszym atutem aktora. Aktem aktora (prócz warsztatu i tego. by pasował do koncepcji reżysera) jest przede wszystkim charakterystyczność. Czasy amantów filmowych pokroju dawnego Clarka Gable'a należą do przeszłości. Pamiętam paru aktorów, którzy oprócz tzw. męskiej urody mieli na tyle talentu, że zrobili niesamowitą
 2. @Covidianin, nie wierzę w żadne systemowe plany ubicia drobnych firm, to zwykła głupota obecnej władzy, potykajacej się o własne nogi. Nie będzie firm, nie będzie podatków. Więc to tak nie zadziała. Duzi zagraniczni gracze sa z reguły na tyle zoptymalizowani podatkowo, że promil swych należności płacą w PL. Z nich nie starczy na budżet. A otwieranie się w lockdownie mnie zupełnie nie dziwi, bo nawet lockdown ta władza spieprzyła, nie wprowadzając stanu wyjątkowego. Gdybym sam prowadził biznes tego typu i nie miał co żreć z uwagi na restrykcje, też bym to zrobił.
 3. Takie, że to brednie. Tzw. Wielki Reset to obecnie najpopularniejsza i najbardziej nośna z teorii spiskowych. Każdy, czy duży czy mały szurski kanał chce się ogrzać w blasku tej paranoi. Najlepsze zdanie z tego filmiku brzmi "głęboki research w tym zakresie prowadzi amerykański youtuber Krystian" : ) No litości.
 4. Przyznam, że jestem zaskoczony. Mam pierwsze polskie wydanie "Dzienników" ( i jedyne, kupione dawno temu z drugiej ręki na Allegro), gdyż przyciągnęła mnie kiedyś do nich aura najbardziej "rasistowskiej, obrazoburczej, rewolucyjnej i antysemickiej pozycji". Wydano ją jeszcze jako "biblię prawicowej ekstremy" : ) Jako zdecydowany fan wolności słowa cieszę się, że zdecydowano się na jej ponowne wydanie. Przeczytać warto, bo to świetnie napisana pozycja. Szkoda, że "Huntera" nie spotkał ten los. Musiałem przeczytać w oryginale. Znać warto, własną opinię na temat pozycji, która podobno zainspirowa
 5. Ciekawostką jest, że tuż po powstaniu PI lokalsi darzyli wielką niechęcią, ba, nienawiścią ocalonych. Nazywali ich pogardliwie określeniami typu "mydło". M.in dlatego, że byli czymś niewygodnym dla mitu nowego, silnego i dumnego państwa. Czymś, będącym oznaką słabości. Nie pasującym do nowego założycielskiego mitu. Dopiero z czasem zrozumiano potencjał, jaki dla państwowości i przyszłości Izraela tkwi w wykorzystaniu politycznym tragedii i zagłady swoich krajan.
 6. To dziś już nie zadziała. Mówić trzeba, by nie było przekonania, że poperfumowanie gówna zamienia go we fiołka i wszyscy powinni rozkoszować się tą piękną, fekalną wonią.
 7. A miałbym powód tym razem? Izrael mi koło dupy lata swoją drogą, jeżeli nie prowadzi polityki antypolskiej i oikofobicznej. Przy nowej administracji amerykańskiej niestety na taką politykę się zanosi. Sam wielokrotnie pisałem o antypoloniźmie realizowanym przez wpływowe kręgi żydowskie, bliskie rządowi Netanjahu. Jednak to się różni od szukania wpływów górali z Góry Synaj nawet w lodówce.
 8. Nie wygląda to zachęcająco. Ja w tym dowcipie, gdzie w administracji Trumpa narodu wybranego było 80%, to teraz będzie już 100% : ) Chała, śledzie, czosnek i świecznik hanukowy. Bardziej mnie jednak ta potencjalna sytuacja niepokoi:
 9. Czytać się na nich uczyłem, kupiłem sobie w zeszłym roku całą wznowioną kolekcję Tytusów. Piękny wiek, wielki człowiek. RIP.
 10. @Mosze Red sądzę, że w sumie ciężko się przestawić z aktywnej działalności biznesowej na totalne nieróbstwo i kwitnięcie z dnia na dzień (nawet jeżeli ostatni etap to raczej praca nad firmą, już nie w firmie, funkcjonujacej na zespole, procesach i procedurach). W końcu zacznie Cię nosić. Nie za miesiąc, nie za rok, ale zacznie.
 11. Rozumiem Ale i tak to kompletnie dla mnie co innego. Dzieci, szczególnie w wieku buntu mówią różne głupie rzeczy. Ale relacja z dziećmi a małżonką to jednak coś zupełnie innego. O dzieciach teoretyzuję, sam wiele się nie buntowałem za młodu. Ale o małżeństwie nie teoretyzuję. I nieistotne jest w tym wszystkim, jak sam oceniasz Twoją urodę lub jej brak. Ale chodzi o szacunek, a raczej jego brak, który w tym momencie okazała Ci Twoja żona. Dostałeś w twarz najbardziej ostrą czerwoną flagą w takim momencie. Jak z kimś jesteś, to jest dla Ciebie atrakcyjny w jakimś stopniu. W innym przypadku ktoś
 12. Zły przykład z córką Dalej chyba nie zrozumiałeś, o co mi chodziło. To jest zupełnie inny aspekt i skala pogardy wyrażanej w kierunku mężczyzny. Dla mnie to nie jest zwykła małżeńska kłótnia, nawet z wyzwiskami kierowanymi osobiście wobec partnera/partnerki (dla mnie to akurat już jednak szczyt szczytów, bo nie mam doświadczenia w takich relacjach, by mąż i żona wyzywali się personalnie nawzajem. nie wyobrażam sobie tego). Sam powiedz - jeżeli ktoś Ci mówi, wprost lub bardziej zawoalowanie, że nie może na Ciebie patrzeć bez obrzydzenia, a co więcej (sic!) czyni to życiowa partnerka, to jaki j
 13. Smaka ludziom tylko robisz, wstyd : )) A bardziej poważnie - jednak co innego wypić z synem kieliszek wódki, zapalić fajkę czy tam lolka, by nie czuł, że to owoc zakazany i coś wspaniałego, bo zabronionego, by się nie dał podpuszczać "co, boisz się??", by wiedział, że używki są dla ludzi, ale mogą zniszczyć człowiekowi życie i nic w nich fajnego na dłuższą metę nie ma, niż orać mu psychikę płatnym seksem w tak młodym wieku, naprawdę
 14. Przypomina mi się stare tagowanie pewnych serwisów internetowych, dla wyróżnienia typu: "serwis nie powstał z funduszy UE, nie potrzebuję pieniędzy ukradzionych podatnikom". Tak, zmieniły się drogi. W całej PL. Tak, również dzięki funduszom UE. Ale jak ktoś zaczyna się rozwodzić głównie o tym dobrodziejstwie, wypadałoby zapytać, jak powstała kiedyś trasa W-Z, gierkówka, centralna magistrala kolejowa etc, czy jak powstawała sieć autostrad w różnych państwach świata, akurat do UE nie należących?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.