Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Obliteraror

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2960
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Obliteraror last won the day on March 27

Obliteraror had the most liked content!

Community Reputation

4824 Świetna

3 Followers

About Obliteraror

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze dwa mi się przypomniały: Jałta. Wielka Trójka siedzi na tarasie daczy i chwalą się swoimi papierośnicami. Roosevelt wyciąga swoją, piękną, ze srebra, pokazując wygrawerowany napis: - PREZYDENTOWI ROOSEVELTOWI - NARÓD Następny w kolejności - Churchill. Pokazuje swoją - piękną srebrną, inkrustowaną kamieniami półszlachetnymi z napisem: - PREMIEROWI CHURCHILLOWI - KRÓLOWA Kolej na Stalina. Pokazuje swoją, piękną, złotą papierośnicę, inkrustowaną kamieniami szlachetnymi, pyszną robotę najlepszych jubilerów, a na niej wygrawerowany napis: - POTOCKIEMU - RADZIWIŁŁ Towarzyszu Stalin, w mieście X jest człowiek bardzo do was podobny. To samo uczesanie, ten sam wzrost, takie same wąsy. - Zlikwidować. - A może ogolić? - Racja. Ogolić i zlikwidować.
 2. Podczas referatu wygłaszanego przez Stalina, ktoś kichnął. - Kto kichnął? - zapytał Stalin. Cisza. - Wyprowadzić pierwszy rząd! Tak też się stało. - Kto kichnął? - spytał ponownie. Milczenie. - Wyprowadzić drugi rząd. - Kto kichnął? - To ja kichnąłem - odzywa się w końcu przerażony głos z końca sali. - NA ZDROWIE TOWARZYSZU! Towarzyszu Stalin! Przyszedł jasnowidz. Mówi, że zna przyszłość. Rozstrzelać go, to oszust. Gdyby znał przyszłość, to by nie przychodził.
 3. Brytyjska reklama społeczna. Jeżeli ją rozumiesz, jesteś w grupie ryzyka ; )
 4. Ja już nie mam nikogo, wielu jednak ma. Wizyty u teściów z powodów oczywistych unikam. @SSydney, pewnie dałbym odrobinę radę, chociaż nie jestem pływackim mistrzem : )) Wiesz dobrze, że staram się zachować zdrowy rozsądek. Tak, historia świata to historia spisków. Tak, wiele odjechanych teorii z czasem okazywało się prawdą. Nie przeczę. Od mainstreamu jestem daleko. I dalej nie wierzę w naturalny przeskok tego wirusa ze zwierzęcia na człowieka. Wierzę jednak, że środki ostrożności muszą być podjęte. I nie kwestionuję każdego zdania, które dotrze do mnie z popularnych telewizji.
 5. Kim jest bankier? To gość, który chętnie pożyczy Ci parasol w trakcie słonecznej pogody, a od razu go zabierze gdy zaczyna padać. A dyplomata? To ktoś, gdy każe Ci spierdalać, to jedyne co czujesz, to miłe podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą.
 6. @Rnext, ciekawa teoria. Ale ja tak sobie myślę, że jednak bym nie ryzykował specjalnego "nabywania odporności", bo i w naszym wieku ten wirus może ostro dokopać. Różnie to bywa. I tak sobie przeglądając Internet i YT od paru dni mam taką refleksje: wypełzło naraz spod różnych kamieni masa foliarzy, znachorów, wróżów i innych pierdolców, którzy się od dawna kwalifikowali do domu bez klamek i pluszowych ścian. Co nowa teoria, to bardziej odjechana. Jak nie kara za homoseksualizm, to wirus nie istnieje (kurwa, to pewnie dlatego, że go nie widać. Jakie to odkrywcze, aż dech zapiera!). Albo to już znak końca świata i nadchodzących plag. Itd. Bo siłą i jednocześnie przekleństwem masowego dostępu do sieci jest fakt, że prócz ludzi inteligentnych i wartych uwagi również wielu wariatów zyskało możliwość dzielenia się swoimi paranojami z szerszym audytorium niż mama, tata, pies i lustro w domu. Ot, taka wieczorna refleksja
 7. Pierwszy samolot z chińskim sprzętem medycznym zakupionym przez ARP właśnie wylądował...
 8. Mam podobne zdanie. I to jest w tym wszystkim najbardziej makabryczne. Jestem w stanie zrozumieć ludzki strach, jak najbardziej. Ale jak pomyślę o tych, którzy jeszcze świadomi, dogorywali tam we własnych łózkach... Potworność.
 9. Słuszna uwaga. Jak to mówią w krajach Orientu - gdy podążasz na szczyt, kłaniaj się każdemu. Nigdy nie wiesz, czy nie będziesz wracał tą samą drogą.
 10. Fakt. Są tego jasne przyczyny. Regularne drenowanie spółek z dywidendy, nawet gdy sytuacja finansowa nie wskazuje na potrzebę i możliwość jej wypłacania, rolowanie długów po raz n-ty, nacisk na krótkoterminową perspektywę na Zarządy, zamiast patrzeć w skali bardziej makro i budować wartość w perspektywie długoterminowej itd.
 11. Książę Karol zachorował. Za Guardianem: Prince Charles tests positive for coronavirus The Prince of Wales, 71, has tested positive for coronavirus and is displaying mild symptoms “but otherwise remains in good health”, Clarence House has said. A Clarence House spokesman said the Duchess of Cornwall, 72, had also been tested but does not have the virus. In accordance with Government and medical advice, the Prince and the Duchess are now self-isolating at home in Scotland. The tests were carried out by the NHS in Aberdeenshire where they met the criteria required for testing. It is not possible to ascertain from whom the Prince caught the virus owing to the high number of engagements he carried out in his public role during recent weeks. Charles’s last public engagement was on 12 March, but he did have a number of private meetings with Highgrove and Duchy individuals, all of whom have been made aware. A small number of people living and working at Birkhall are remaining at the residence and self-isolating. A source told PA that Charles had not seen the Queen since the morning of 12 March. Buckingham Palace said “the Queen remains in good health”.
 12. Wiele spółek giełdowych paradoksalnie jest zadłużona pod korek. Nie każdy ma 600 mln gotówki na kontach, jak CDP To jest tak: najczęściej oprócz rat leasingowych stoją wraz z grupą kapitałową na rozbudowanej multilinii kredytowej (takiej grubo na setki milionów złotych) i szeregu mniejszych kredytów. Jedno takie wydarzenie powoduje posypanie się kowenantów bankowych, które już wcześniej bywały na granicy. A jak taką największą multilinię bank spółce wypowie, to jest ugotowana. Dosłownie i w przenośni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.