Skocz do zawartości

Kto nigdy nie był na orbicie, niech pierwszy rzuci kamień :D


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, wasze historie z orbit, uświęcanie i idealizowanie człowieka, największe obciachy i gafy.

Zacznę! Byłam orbiterką tylko raz, za to przez prawie 2 lata. To było jeszcze w liceum, dawno dawno temu, gdy internet takiego pojęcia jeszcze  nie znał :D (generalnie nie za wiele wtedy było w tym internecie oprócz IRCa i czatów na WP). 

 

Koleś, który mnie omotał, był niesamowicie elokwentynym i oczytanym buntownikiem, mimo młodego wieku doskonale potrafił manipulować też emocjami siksy z pierwszej klasy. Spotykaliśmy się zawsze kiedy miał na to ochotę, choć pamiętam że czasem próbowałam instynktownie zachować pozory "niemamczasu". Najdziwniejsze w tej historii jest to, że przez ten caly czas (powtarzam: 2 lata!), nie zaszło między nami nic więcej od złapania się za ręce w kinie. Możecie sobie wyobrazić jak się z tym czułam - to jest kluczowy wiek dla dziewczyny, kiedy buduję sobie wyobrażenie o własnej atrakcyjności. Wiadomo, zrzucałam winę na siebie, a prawda jest taka, że obiektywnie patrząc, byłam wtedy naprawdę śliczną dziewczyną. Chlopak potrafil pisac mi smsy o wielkiej milosci, a potem tydzień się nie odzywac. Pewnego dnia, po wypiciu piwa na odwagę, probowałam go pocałować, po czym on się odsunął. To było tak żenujące dla mnie, że w końcu zerwałam kontakt. Po paru latach się spotkaliśmy się przypadkiem, po czym on poprosil mnie o spotkanie i bardzo przepraszał za szczenięce lata i to, jak mnie traktował. Zapewniał też, że naprawdę darzył dużym uczuciem. W sumie do dzisiaj nie wiem o co do końca chodziło (gejem raczej nie jest, bo w późniejszych latach przelotne romanse z kobietami mu się zdarzały). Do dziś mamy kontakt, bardzo go lubię jako człowieka, ale po tej sytuacji w liceum totalnie mi przeszło i nauczyło, żeby nie rozpracowywać intencji faceta przez 2 lata, bo można stracić kupę czasu ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.