Skocz do zawartości

Delikatna sprawa


Rekomendowane odpowiedzi

Serwus

Bracia przychodzę dzisiaj do Was z prośbą o radę. Jest to dosyć delikatna sprawa jak zobaczycie.

Pracuję ok. 2 miesiące w nowej pracy. Jestem na stanowisku z kolegą i robimy to samo. Kolega ten lubi sobie wypić po pracy ale i w pracy wielokrotnie pił, na szczęście tylko, chyba 3 razy, ewidentnie przecholował. Tutaj zaczyna się sedno sprawy.

Już od początku mojej pracy w tej firmie zacząłem czuć jego zapach, intensywny zapach. Rozmawiałem o tym z innymi z którymi mam dobry kontakt w tej firmie (wiem, nie powinienem o tym rozmawiać w tym środowisku) i oni rzeczywiście też czują to samo co ja, więc nie ma opcji, że wydaje mi się, że on śmierdzi. Myślałem żeby mu powiedzieć o tym ale bałem się jak zareaguje, a szefowi gdybym powiedział o nim to mogłoby wyjść (gdyby mu szef powiedział) , że to ja "skarżę" i mógłbym mieć problem w tej pracy. Tej kolega z którym mam ten problem jest typem gościa, który potrafi się mścić (tak czuję po jego zachowaniu) . 

Pytanie do Was, co byście zrobili na moim miejscu w tej sytuacji? Naprawdę już mam dosyć męczenia się przebywaniem w jego smrodzie. 

Dziękuję z góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja sprzed dwudziestu lat. Wtedy jeszcze nie mówiło się "korpo" ale firma, fabryka, zwał jak zwał.

 

Kolega w dziale finansowym, przed trzydziestką. Burak, prostak, cham zwyczajny ale utalentowany więc cenny dla firmy.

Rąk nigdy nie mył po WC, z ryja śmierdziało mu na odległość.

 

W końcu, gremialnie tak, jak postanowiliśmy, zakupiliśmy pastę i szczoteczkę do zębów. Położyliśmy na jego stole

(taki prawie open office wtedy już był), napisaliśmy na kartce "myj zęby!"

 

I co? I nic. Przyszedł, uśmiechnął się i powiedział ku naszemu zdumieniu "zobaczcie, ktoś zostawił/zapomniał przez przypadek".

Z ryja jak jeb*ło tak jeba*o ale gdy wypił to tak... jakby troszkę mniej. Ale nadal. 

 

Więc kolego, "czy zapachy spod pachy czy gnojówka z ryjka, zawsze się znajdzie Mariolka i nadstawi szyjka..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.