Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BlacKnight

Użytkownik
 • Content Count

  245
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Świetna

About BlacKnight

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. @Maninblack Bro bez obrazy ale to bez sensu. Detoks dopaminowym ? Eliminuj złe rzeczy ze swojego życia po kolei, nie na raz.
 2. @Lalka Niech ma chrzest, żeby się zgadzało wszystko, wiadomo żyjesz w Polsce. ,, Grasz w grę na zasadach gry”. A dalej zależy wszystko od ciebie i nie musi jak to ujęłaś, bo to ty będziesz czuwać by tak nie było. Na luzie i bez spiny w kwestii religii, takie coś kształtuje się w połowie w domu także zrobisz jak uważasz.
 3. ,,Susza” dopiero się pogłębia. Na razie czeka nas ciepły kwiecień. Nie panikuj jeden z drugim. ps. O wirusie też tak mówiłem że to ,,tylko grypa”.😞😂
 4. @CaveradoPowtórzę jeszcze raz, nie warto. Proponuję ci inny scenariusz. Gdzieś tu na forum jest. 1.Zarabiaj w opór $£€, naprawdę w opór choć byś miał się usrać. 2.Wyruchaj za te $£€ i ogólnie za status wszystkie ,,dream girls” o jakich byś pomyślał. 3.Na koniec przekaż geny. 4.Przerabiasz punkt 2 tyle razy ile scen nakręcono w Brazzers łącznie. Przejdzie ci wtedy te pierdo-lamento o relacjach z dziewczynami. Może dlatego jak sam to ująłeś były to porażki. Nie ma idealnych kobiet na związki/ruchanie/koleżeństwo. Nigdzie na świecie. Żadnej. Każda może spełniać te role albo zlać cię ciepłym moczem. A przynajmniej tak myślę.
 5. @kamil221 Dokładnie. Dodam również od siebie że nie ma czym się przejmować. Szkoda życia na lament.
 6. @NoName Jak jest kompletnie nieatrakcyjny to lepiej aby przestal mysleć. Dla swojego zdrowia psychicznego.
 7. @ntech Czasami odstawienie 0/1 to jedyne wyjście. Palenie tak się rzuca. @bassfreak Tylko się nie zakochuj na tym insta. Powodzenia.
 8. @thvd Porada roku. Do autora : Pomóż sobie tabsami w razie czego. Odstaw porno i walenie do zera, nie ma bata że nie zadziała tylko całkowicie odstaw.
 9. UE to twór gdzie Niemcy mają 50 % udziałów zaś reszta założycieli po równo. Pozostałe kraje to raczej pracownicy, niektórzy wysoko kwalifikowani a niektórzy(Polska) proste prace. I to widać teraz, widać to było też rok,dwa,trzy temu. Nic nie warty twór dla nas.
 10. @Kasownik Ktoś musi iść. Nie każdy jest spaczony. Nie pierdol.
 11. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego ? Z góry dziękuje.
 12. A coż to jest ? Lol prawie jak w realu, takie mocne 85%.
 13. Odnosząc się do tematu : Te które dbają o siebie. Między innymi zdrowe odżywianie się, brak nałogów oraz dowolna aktywność fizyczna. To samo co faceci. ——————————————— Jak słyszę że jakaś pani twierdzi że te to mają farta bo geny,itp. a sama nic nie robi i je śmieci to sorry ale samo się nie zrobi.
 14. Przestań zadawać się z takimi ludźmi. Szkoda zdrowia(psychicznego) na takie osobniki. Lepszej rady nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.