Jump to content

BlacKnight

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,151
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

857 Świetna

About BlacKnight

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,524 profile views
 1. Dwie opcje: 1.Jesteś z nim i siłą rzeczy przechodzisz do ich kultury. Jest to równoznaczne z przestrzeganiem norm i zwyczajów. To nie Polska i tak łatwo nie rzucisz kwitami(rozwód). Ale na plus to że masz faceta z którym chcesz być i który cię jara. Zawsze lepiej niż kisić się z kimś z braku laku. Oszczędzisz nieszczęśnika. Noł problemo, powodzenia. 2.Wymiękasz i kończysz znajomość. No i zostaje ci nasze podwórko..... Bierz opcje numer 1. Jak się zesra to i tak RP cię wyciągnie. Jak nie zgodnie z prawem, to służby cię zabiorą. Międ
 2. 2 okazje i obie wykorzystane. Kto na forum ma 100% skuteczności? 😁 *Pomijam to że w życiu 2 razy podbiłem do lasek i dwa razy się udało.😉😂 Ale ej, 100% to dalej 100%.
 3. Żeby zagadać do laski nie trzeba mieć nic z tych rzeczy. Teraz powiedz mi co trzeba mieć by zagadać do laski z sukcesem? Jeszcze trudniejsze, co trzeba mieć by utrzymać związek i nie być wyjebanym? Ano kurczę wszystko panie @Libertyn.
 4. Otóż to mój drogi, na przykład dajmy 50 facetów jakich znam, tylko kilku pożegnało by myszkę i zerwało kontakt. Reszta kurczowo się trzyma bo co jeśli zostaną sami. Ja zostałem sam, zerwałem kontakt i na horyzoncie 0 kobiet. Pomijam brak chęci do relacji ale gdybym chciał to same chęci to za mało. Paniom zaś popierdolilo się w głowach od nadmiaru. No ale komu by nie odbiło gdyby za każdym rogiem czekał potencjalny partner. Byku ale jak piszesz że jesteś 7/10 i zrobisz niedługo 8/10, czego ci życzę, to nie jesteś: typowy/średni/syndrom polskiej buzi.😁
 5. Ależ ja rozumiem to bracie. Ale ja chce tak codziennie walić duże okrągłe tyłki.😁
 6. Moja słabość od pierwszego namiotu w spodniach.😂 Każdy mężczyzna powinien mieć kobietę z dużym okrągłym tyłkiem. A fap idzie się jebać wtedy.😁
 7. To i ja opowiem trochę historii by wyrzucić z siebie wspomnienie a wam by zobrazować jak naiwnym być można i jak ludzie potrafią zamienić się w pasożyty, zapraszam.😁 •Szkoła, zbity ekran w telefonie ale telefon działa no i przecież miałem kupić nowy, nawet słowa nie było że jakoś się odwdzięczy, skończyło się na prostym sorry... •,,Znajomy od butelki”, ileż to fajków się wypaliło a ile wychlało przy rozmowach o wszystkim i o niczym. Tylko bilans 99 do 1 przy stawianiu tych fajnie i picia martwi.😂 Na koniec pare set pożyczonych i jak dowiedział się że za moje już nie bal
 8. Kurła, znajome jest to dla mnie.😁 Tylko cieszyć się z tego.
 9. Mistrzu jedno pytanko do ciebie😁, jaką dawkę przyjąłeś ? @WsiunzSuchejPrawdopodobnie masz ED na podłożu psychicznym, na to radą jest praktyka i oswojenie się.
 10. Mitycznej różnicy nie zauważysz gdy nie jesteś uzależniony od fap i porno. Przeczytaj cały wątek i zrozumiesz czym jest nofap.
 11. 1,398 mld. ludzi w Chinach i tam sytuacja opanowana...kurwa nawet nic nie powiem. 37,97 mln. ludzi w Polsce i tam apokalipto jakby do walnej bitwy miało dojść o być albo nie być.
 12. To diva nie kurwa. Kurwa to charakter. Diva to zawód. Za hajs to nie grzech, układ znany dla dwóch stron.😉
 13. Nie moda a raczej biologia. Ale ale nie można brać niektórych postów bo świat nie jest zawsze zero-jedynkowy. Zawsze nie że wogle. Nie ma, nie pasuje to ....laj.😂 Nie czytaj tematów/postów użytkowników których nie trawisz jak trawy alej tej drugiej nie tej do palenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.