Jump to content

BlacKnight

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,165
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BlacKnight's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

2.8k

Reputation

 1. @Iceman84PLto ty kartę masz mobilizacyjną? 5 lat grozi, ale wiadomo że wyślą nas w kompani karnej to nie będzie więzienia....chyba że ktoś da dyla za granicę.
 2. Kolejny razy cie spotykam Mortal Kombat. Kolejny raz męczysz userów.
 3. Zacznij robić coś pożytecznego w życiu i przy okazji weź rozwód. *Jak jesteś przystojny to znajdziesz inną, pół biedy.
 4. Nie warto. NIE WARTO roztrząsać, gdybać i broń Boże próbować kontaktu. Wszystko przechodziłem bo podobny typ dziewczyny. Wyjebane miała dzień po a co dopiero po roku. Dobrze że z siebie to wylałeś ale musisz iść na przód.
 5. Byku opisz trening i wyniki. O kobietach akurat mnie nie interesuje.😁
 6. Mądrze wspomniane. Energia seksualna musi mieć ujście. 1.Aktywność fizyczna 2.Aktywność twórcza (umysłowa) @LamarJak będziesz siedział i czekał to wybuchniesz, dosłownie.😁
 7. @LamarŹle podchodzisz do tego. Jeżeli masz z tym problem od okresu dojrzewania aż do teraz czyli kilkanaście lat to potrzebujesz 14-15 miesięcy. I nawet nie o odlicznie dni chodzi tylko o to byś uciął ten syf raz na zawsze.
 8. Już kolejny raz widzę @pytamowiec piszesz o samotności itp. Oceń uczciwie własne SMV, wypisz rzeczy które można poprawić i działaj. Innej drogi nie ma. *ps.Najważniejsze są i tak geny, bo na tym polega dobór a ten mamy taki sam jak zwierzęta. POPRAW WYGLĄD. A raczej to co można poprawić.
 9. W przyszłości po opanowaniu podstaw, tak chcę, ewentualnie w Polsce z obcym językiem też można coś działać. Niderlandzki dlatego że tej pracy jest sporo a to dobry start by zacząć od czegoś. Przynajmniej osobiście tak uważam. Podstawy. Nisza konkretna i spoko perspektywy bo ile takich osób w Polsce jest co ogarniają? Raczej niewiele.
 10. Siemano forumowicze Który z języków warto zacząć uczyć się na poważnie pod kontem czy to emigracji zarobkowej zaczynając od prostych prac czy też pracy w Polsce jako tłumacz lub coś podobnego? Zauważcie że niemiecki to nie tylko Niemcy tak samo z niderlandzkim i francuskim. *Mój faworyt to niderlandzki(Belgia i Holandia) *Tak wiem, język beż zawodu dużo nie znaczy ale daje bardzo duży komfort i odwagę by iść na przód *Muszę zarobić siano i się odkuć a euro lub inne waluty to kusząca perspektywa *Proszę o komentarze i własne doświadczenia Dzięki z góry. Ps. @Iceman84PLProszę jeżeli możesz podwieś temat by nie zniknął w odmętach forum.
 11. Żadna tabletka, nawet ta najlepsza nie zmieni tego co napisałeś. Jedyne co to zagłuszy ból.
 12. @DOHC Zostało pogodzić się z życiem w pojedynkę a to trudniejsze niż ten rozwój siebie. Zlikwidować popęd i chęci obcowania z drugim człowiekiem tym bardziej że na mieście większość to kobiety a żadnej nie dotkniesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.