Skocz do zawartości

Ubisoft


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko.

 

Wiele dni temu napisałem  pytanie do pomocy technicznej tej firmy-prościutkie-czy mają taki a taki produkt w polskiej wersji.

 

Brak odpowiedzi, pytanie zadane 2 razy.

 

Czy to normalne? Jak znaleźć na nich bata, by ruszyli dupy? Rozumiem, że mają wielu klientów, ale kultura nakazuje choćby napisać ''zajmiemy się tym i tym wtedy, kiedy...bla bla bla''. Jedyny kontakt z nimi to dział pomocy, czyli serwis klienta-nauczony życiowym doświadczeniem, skoro doły mnie olewają, piszę do góry, doły momentalnie ruszają dupska. Ale jak napisać do góry?

 

Informatyk to stan umysłu. Niemal zawsze olewczy stosunek do życia. Trzeba toto pogonić.

 

https://support.ubi.com/en-US/FAQ.aspx?platformid=60&brandid=2030&productid=3888&faqid=kA030000000eiChCAI#jp

 

Brak emaila do obsługi klienta-więc tylko poprzez stronę, której założyciele nie odpowiadają-komedia, brak profesjonalizmu.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tego e-maila nie ma na stronie producenta? https://support.ubi.com/en-US/FAQ.aspx?platformid=60&brandid=2030&productid=3888&faqid=kA030000000eiChCAI#jp

 

Muszę wyszukiwać na innych stronach?

 

Może do nich napiszę, za około 2 tygodnie, kiedy będę po rozmowie z kumplem pracującym w firmie informatycznej i wtedy ich pozamiatam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm traktuje Ryjksiążkę jako docelową platformę do kontaktu z klientami. Coś na zasadzie czatu.

 

Osobiście nie miałem potrzeby korzystać z takiej formy, ale z relacji znajomych wynika, że na prywatne wiadomości i posty na "tablicy" odpisują szybciej, niż klasyczne maile. W razie potrzeby - warto spróbować. 

 

Niestety Twoja wiadomość najprawdopodobniej przepadła jako jedna z wielu (razem ze SPAMem) i nie została nawet przeczytana.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.