Skocz do zawartości

Moja dzisiejsza historia - sukces i byle do przodu


Brzydki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Czytam od jakiegoś czasu forum, wyszedłem z matrixa i czuje, że żyje. 

Dziś poczyniłem mega postęp, byłem w sklepie po fajki i znowu usłyszałem od sprzedawczyni (koło 50-tki), że będzie mi winna 2 grosze a ja jej powiedziałem stanowczo niskim głosem, groźną miną i zmarszczonym czołem "NIE", więc dała mi te dwa grosze i z tego co zauważyłem chyba jej się zrobiło mokro (zaczęła się dygotać, chyba zauważyła, że ma do czynienia z alfą a nie z lamusem). Wyszedłem i nie powiedziałem nawet "do widzenia". Myślę, że teraz już nie będzie tak robić. 

 

Pozdrawiam prawdziwych samców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby z ciebie alfa. Trzeba było zajebać z bańki i się nie pierdolić w tańcu. Zachowałeś się jak miękka fajeczka.

 

Poza tym jak laska robi się mokra alfa ją od razu rucha.

 

Do podstaw wróć człowieku :)

bo mi sie lajki skończyły%-)propsy mac%-)

 

 

 

Nie zrozumiałeś, dziś miała tak mokro, że jutro zamiast 13 groszy mi odda złotówkę, tak z nią pogram i zbajeruję. Koniec z matrixem i manipulacją kobiet. 

powiedz jej ze jak była młodsza o 10 lat to była niezła dupa.teraz ma juz 50 i jest za stara dla ciebie.buhahahaha%-)

 

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spostrzeżenia Pikaczu, jutro ją załatwię Twoją radą. A jak będzie fikać to zmienię sklep, nie będą zarabiać na prawdziwym samcu. % dla Ciebie. 

 

Nikogo nie załatwisz, bo dajesz się w chuja robić na kasę 50letniej babce ze spożywczaka. Laska podpierdala ci hajs regularnie, a ty się za alfa uważasz?

 

U mnie przegrałeś, a twoje posty wcześniejsze miały niesamowity potencjał. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu powiedziałem dość jak to jest opisane w pierwszym poście. Nie dam Ci lajka, prawdziwe samce trzymają się razem mac a u Ciebie brak wsparcia. To poważna sprawa. Wiem, że jutro jest na porannej zmianie, opiszę jak poszło. Łączmy się przeciwko takim pasożytom bracia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tlumacze o co chodzilo z postem z samym usmiechem - po prostu usmiecham sie do klasycznie trolowej "przesmiewczej z idei forum" historii. Nawet mi sie nie chcialo stukac w ekranowa klawiature w telefonie, żal ekranu...
I tyle.

 

Vincent: Rozumiem, proszę jednak nie nabijać na przyszłość takich pustych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.